Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
noh 31. oktoober 2018, kl 19.10
kui aus olla..siis mina kellaaega ei vaadanud ültse..mis ja kuna keegi postituse tegi...mul on selline rutiin..töölt koju, kohvi ja siis käin arvutis teatud lehed üle ja siis hakkan alles liigutama muid toimetusi:P ja nii ongi, kui keegi on midagi kribanud...ja mul on midagi öelda...eks ma siis kirjutan..ja kui ei siis ei:PP...aga tegelikult panin ma seda tähele, et raivo kirjutab päeval..ju on õhtu kodus korralik abikaasa:PPP
NB! mulgikapsas on ikka üks ülimalt hää asi..kui harva saab:PPP
 
c*) 31. oktoober 2018, kl 19.13
vähemalt üks mees on kunagi öelnud, et naine peab talvel andma sooja ja suvel varju. ehk ongi see mees sinu töö juurest, kes nii lausund ;-D te raivoga täiemad mehed, võtate võib olla diibi käendusele ja õpetate talle igast trikke, saaks teisele ka seeliku pihku. hakkaks silm särama ja elu muutuks lilleks ;-D
 
noh 31. oktoober 2018, kl 19.15
ma ei usu..et diip nii viletsake on..et pole seelikusaba kergitada saand:P
 
c*) 31. oktoober 2018, kl 19.22
eks tuul tee ka üht koma teist aga kes teda selle eest kiidab, ikka öeldakse ega loodusjõudude vastu ei saa ja valel ajal vales kohas ;-)
Ropp-Raivo 31. oktoober 2018, kl 21.04
Minu väike tasuta soovitus sulle diip.
Tõstamaa vanasõna ütleb- Mis mehel jalust puudu jääb, selle teeb mees riistaga tasa. Ehk lühike mees peab oskama hästi n*kkuda. Oled päri sellega?

Hr.nohile
Ma õhtul võtan vähem sõna, naine ja peretoimetused võtavad oma aja.
Aga mul oligi õigus, et nooruses olid sa kõva n**umees. Isegi venelannad ehk slaavitarid on sinu menüüst läbi käinud. Tubli töö hr.noh.
Ajasid mulle jälle slaavitari isu peale:)
diip 31. oktoober 2018, kl 21.53
Ei nõustu sellega. Kui tahtmine on olemas, siis "oskused" on ülearused. Kui tahtmist pole, ei aita mingid nipid.
 
möhh 01. november 2018, kl 01.44
c*) kirjutas:
„...et raivo teeb märkmeid, teab täpselt, mida keegi kunagi on öelnud või teinud. seda poleks ma iial uskunud, olen arvanud, et märkmed on rohkem ontlike provvade rida...“
m e e n u t a n

Ropp Raivo 13. november 2009, kl 11.23 UNETUTE NURGAKE Üleskutse unetuile...:)
Lisame Maidu
Uus täiendatud tabel
Alissandra 41
Olavsu1 33
diip 31
la femme 49
Anita 54
Liis 60
kuu 44
panther 36
luna 32
helen 25
noh 48
mait 45
teeme ikka ÜHE asja korraga ja korralikult lõpuni! Seejärel võib keegi teha UUE teema-sünnipäevad. Mulle ei meeldi poolikud asjad.
 
möhh 01. november 2018, kl 01.46
järgneb:


RR18. november 2009, kl 16.24
to noh

Tabelisse "pääsesid" vaid need, kes enda vanuse teatavaks tegid. Angelina minu arust väitis nagu la femmegi, et inimese sugu ja vanus pole foorumis suheldes oluline.
Ei viitsi seda kohta üles otsida, aga minu mäletamist mööda nii oli.
VASTA TSITEERI
la femme18. november 2009, kl 18.58
Oot-oot, millal la femme seda väitnud on, et sugu oluline pole? Olen selle küsimise eest isegi paar korda vastu näppe saanud ja seejärel üldse loobunud.
Ei pääsenud sugugi tabelisse ainult need, kes oma vanuse teatavaks tegid, mis jutt! Ütlesin ju mõni rida allpool, et see kommentaar pole minu kirjutatud, aga ikka pandi sisse.

Las olla, ei viitsi mina libadega konkureerima hakata!
VASTA TSITEERI
 
möhh 01. november 2018, kl 01.48
järgneb:

RR18. november 2009, kl 23.49
to la femme

Sa tundud selline seniilne vanainimene olevat. Juba mitmendat korda pean ma siin tõestama, et "ma pole kaamel". Jäägu see viimaseks korraks, järgmine kord otsi ise oma sõnavõtte!

Tsiteerin:
Autor: la femme
Aeg: 11-16-09 21:26

Öeldakse, et vestleja sool ei olevat tähtsust, veel vähem on seda vanusel. Ma ei ole kunagi kellegi käest vanust küsinud.
Mulle näiteks pakuvad rohkem huvi sünnipäevad, sest oleks ju tore päevakangelastele õnne soovida. Paraku ei leidnud mu sellekohane soov tähelepanu.
Mina olengi see ullike, kellelt küla vahel küsiti, kui vana sa oled ja kes seepeale uhkelt vastas: olen 9. novembril sündinud, eks arvutage ise! :)
VASTA TSITEERI
 
möhh 01. november 2018, kl 01.50
järgneb:


la femme19. november 2009, kl 22.35
to Ropp Raivo

Sa oled tark ja haritud mees oma parimais aastais, aga ikka peab üks sinu arvates seniilne vanainimene sulle asju "puust ja punaseks" ette tegema.

Vaata, kui ma ütlen, et sool pole tähtsust, siis on see minu arvamus.
Kui ma ütlen: öeldakse, et sool pole tähtsust või arvatakse, et ma olen seniilne, siis ma väljendan teiste inimeste arvamust.
Eesti keele grammatikas nimetatakse seda umbisikuliseks tegumoeks, kus puudub tegijanimi.

Oleksin ma teadnud, et lühilaused sulle raskesti mõistetavad on, oleksin võinud ka pikemalt seletada: mõned siinkirjutajad on öelnud, et sool pole tähtsust.

Kui sa valid oma ütluste kinnitamiseks argumente, siis otsi sellised, mis on vettpidavad. Võib-olla sa isegi tegid seda, aga mida pole, seda ei saa ka leida.
VASTA TSITEERI
 
möhh 01. november 2018, kl 01.53
järgneb:

RR19. november 2009, kl 22.44


to la femme

Kelle arvamust sa siis väljendasid, kes on need konkreetsed inimesed, kes arvavad, et sool ja vanusel pole tähtsust? Ma arvan, et sa oled üks paras demagoog, nagu Savisaar, süüdistad teisi, et sinu möödalaskmistele tähelepanu ei pöörataks. Parim kaitse on rünnak.
Kas sinu arvates on siis foorumis suhtlemisel sool ja vanusel tähtsust? Ja kui vana sa oled?
VASTA TSITEERI
la femme19. november 2009, kl 22.53
Tänan tähelepanu eest! Jään ootama uusi ja huvitavaid iseloomustusi!

Antud teema on end minu jaoks ammendanud.
VASTA TSITEERI
RR19. november 2009, kl 23.14
No ja kuhu jäid siis vastused minu küsimustele la femme, unetute nurga kõige targem ja säravam printsess?
Nii kergelt annad alla:(
Tegelikult pole olemas mõnesid siinkirjutajaid, kes nii öelnud on, see on fakt. Katsu vähem edaspidi targutada:)
 
möhh 01. november 2018, kl 01.57
järgneb RR taktitunde suurusest tüüpnäide:



RR28. mai 2010, kl 16.32
to kuu
seda sa ju oledki, mehega seks 2 korda aastas, vanust ligi 50. Soovitan lisaks seksi teemadel kaasa rääkimisele proovida veel pealtvaatamist:) See ju palju põnevam.
RR28. mai 2010, kl 16.44
kuna sul on lisaks kõigele veel kõva pea (ega bussijuhilt ei nõutagi helget pead:) , siis puust ja punaseks.
Põnevuse järjekorras (kõige põnevam tegevus on nr.1 jne)
1.Seksimine (osaled ise)
2.Seksi pealt vaatamine (ise ei osale)
3.Seksist rääkimine foorumis (ise ei osale)
 
c*) 01. november 2018, kl 03.22
ja mida sa sellega nüüd öelda tahad? oskad märkmeid teha, oled ontlik provva või midagi kolmandamat?
samas eks see ole muidugi iga ühe enda asi, kuidas ta und ootab, kas loeb voodis lambaid või tuustib siin kopi paste eesmärgil vanu teemasi
 
noh 01. november 2018, kl 05.30
huvitavad nr nende vanustega...ma peaks hakkama juba varsti selle järgi pinsile saama...aga tutkit..pean tööd veel rühmama palju rohkem:PP või mu pea lihtsalt ei tööta nii hommiku vara:PPP
 
c*) 01. november 2018, kl 06.03
minu meelest suhtus ta sinu vanusesse pooltõega ja jättis aastakese lisamata, see on suur viga, palun märkmete tegijatel ära parandada
 
noh 01. november 2018, kl 06.20
mis aastakesest sa räägid, kui postitus on tehtud 2009a?:PPPpraegu on juba 2018a
 
c*) 01. november 2018, kl 06.25
oh sind puupead, rehkendamine on sul puha mäda, näha kohe, et vana inimene. võtad 2009 aasta postituse, liidad sinna 9 aastat ehk selle, mis jääb 2009 ja 2018 aastate vahele ja liidad veel selle aasta juurde, mis õigest vanusest puudu jääb. said nüüd aru? :-D
 
noh 01. november 2018, kl 16.20
no ei saanud aru....selle järgi peaks ma juba olema58...aga kas ma olen?...või olengi?????krt..hakka juba ise ka kahtlema...aga ikka ei ole küll vististi...mind on ikka kõvasti vanemaks tehtud:PPPsest mida vanem oled ...seda iga aasta on väärtuslik...ja kui veel on vanemaks tehtud...seda enam...seda enam:PPPP
 
c*) 01. november 2018, kl 18.52
ühe 60se juubeli võiksid ju järgmine aasta maha pidada, ma ostaks seks puhuks lausa tordi ja kimbu kakraid ja tuleks külla :-DD
 
noh 01. november 2018, kl 19.19
järgmine aasta ei ole veel mingit juubelit:PPP kellegil kindlasti on..aga see ei ole mitte mina:PPP
 
c*) 01. november 2018, kl 19.58
siis onju möhhi töö luhta läinud, kui sa juubelit ei taha pidada. sul temast kahju ei hakka või? mul küll hakkab, mõtle, teine nägi öösel nii palju vaeva ja nüüd ei midagi. ja mis neist kakardest saab?... ilma jääd. õnneks saan ma nad kellelegi teisele anda, kes juubelit peab, mõni naaber näiteks või lihtsalt üks ilus inimene tänavalt
 
von Freen 01. november 2018, kl 20.02
pannge sinna tablesse mind kaa

Skiso von Freen 87

aitähh

* spessial noot tu telhvi:

maiole robot!
maiole robot!

kasmasan nyt teha kakks postitust ilma sele tepiilsuseta vä?

ja Lisa postitusele link, pilt või video!
Ropp-Raivo 02. november 2018, kl 13.25
Keegi on viitsinud välja otsida vanuste tabeli ja minu dialoogi la femmega.
La femme on selline tore ja tegus vanainimene, kellega oli alati meeldiv mõtteid vahetada. Ma sellel dialoogil rohkem täna ei peatuks.

Diibile jutu peale- kui tahtmine on olemas, siis "oskused" on ülearused- vastaksin ma nii.
Harjutamine teeb meistriks ja ükski oskus ei ole ülearune. Vana k*pimehena ütleks, et iga naisega ei teki tõesti sellist 100% üksteise äratundmisrõõmu ja see on normaalne, aga tehnilises plaanis on võimalik tehnikat lihvida ja alati paremaks saada. Oluline on riista suurus ja sobivus yoniga, samuti vastupidamisoskus ( et kohe lahti ei läheks). Seda vastupidamisoskust annab treenida.
 
noh 02. november 2018, kl 17.58
aga mina olen kuulnud..et meistriks sünnitakse:PPP
 
Vana olija 02. november 2018, kl 20.10
Kuidas see ütlus nõuannete kohta käiski...
Tarkadel pole vaja ja lollid ei kuula nagunii:)
 
Vana olija 02. november 2018, kl 20.14
Ma isiklikult ei tunne ühtki sünnipärast meistrit.:) Huvitav, kuskohast selline ütlus üldse tekkinud on. Ei sünni ju keegi kellu käes või kitarr kaenlas.
------WebKitFormBont-Disposition: form-data; name="g-recaptcha-response"

03AMGVjXjOAyNz7WdkZYz-gnJr1dwc8AkzmuNU4xgAn7CtJ1hajHMsMFvl9Ws2DTcQXIYKmcd3bt2sJ7BXSWghKJcOQz5rhPcJjzEtg98fqJ-Gf8XlZhx9gCyBlUqIkdJ_IhO85TvhzxQhmKFOaQaVxt9k0YNGtDhI3XdPctJj3xUEIxHXxqEL4BQiy0mHnBqfhPIMFA9glbXdh1FoxBjUpFAHRPnop40woAGUu2bvPwTliRS-57xdAv5xKdwM3Kx0UMgEZiShaRzIksXjXe387kWe7cyvVfwHfQ
 
Vana olija 02. november 2018, kl 20.17
Vaadake kui ilus postitus mul eelmine on. Krt, ma ei ole robot! Panin kastikesse, et ma pole robot ja siis viskas sellise jura kommentaarile alla ning käskis uuesti mul kinnitada, et ma pole robot:) Päris lahe süsteem.
 
noh 02. november 2018, kl 20.31
ma siiski ütleks, et sünnitakse ikka....no kas või üks näide...mozart, kes juba 5a esitas oma lugu...kas see saab olla harjuamine?..kindlasti ehk...aga , kui annet ei ole ei aita mingi harjutamine...eks selliseid on küll ja küll:P seega jään oma väite juurde:PPP
 
Vana olija 02. november 2018, kl 20.34
Mhm, kui palju neid geeniuseid sajandi jooksul sünnib siis ka? Mõni üksik. Mozart on pigem erand, aga ka tema pidi lisaks oma andele kõvasti harjutama.
 
Vana olija 02. november 2018, kl 20.39
Mozart ise on öelnud ühes kirjas: "Ma kinnitan Teile, armas sõber, et keegi ei ole kompositsiooni õppimisel näinud nii palju vaeva kui mina. Ei ole kerge leida muusika alal kuulsat meistrit, kelle teoseid ma ei oleks hoolikalt, sageli korduvalt uurinud."
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!