Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
noh 01. jaanuar 2019, kl 00.22
head uut....kaardiväelased:P
diip 01. jaanuar 2019, kl 00.27
Head uut aastat!
 
c*) 01. jaanuar 2019, kl 00.35
säravat!!!
 
End Ine 01. jaanuar 2019, kl 18.20
Head uut aastat!
Ropp-Raivo 03. jaanuar 2019, kl 16.43
Uus ongi alanud. Kas ta parem tuleb, see selgub aasta pärast. Ärge siis väga koerust tehke!
Kas teate kes on koerakoonlased? Kas neil on koerusega miskit pistmist?
 
End Ine 03. jaanuar 2019, kl 21.00
On.
Koon.

:-D
diip 03. jaanuar 2019, kl 22.53
Eks vast tahavad ka koerust teha;)
 
Vana olija 04. jaanuar 2019, kl 11.33
Koerakoonlased on inimese keha ja koera peaga müütilised tegelased. Lõuna-Eestis kutsutakse neid peninukkideks. Ma olengi nendest vaid "Kalevipojast" lugenud. Mujal pole ette tulnud.
Ropp-Raivo 04. jaanuar 2019, kl 12.50
Koerakoonlane tegi Koerus koerust!
Koerus pidi olema pubi Janune Kägu.
Vanasti oli veel seal autoremonditehas, kus tehti Volgade GAZ 24 kapitaalremonti.
 
noh 05. jaanuar 2019, kl 19.16
tõepookest, Koerus on Janune Kägu..olen isegi seda külastanud....:P..ja muidugi on see ka telepildis olnud...naabriplikas:P
 
noh 15. jaanuar 2019, kl 05.57
vaikimine... on kuld...või...lollide voorus:P...kumb väide teie kohta kehtib:PPPP
diip 15. jaanuar 2019, kl 16.27
Lobiseksin küll, aga no ei tule vaim peale;)
 
c*) 16. jaanuar 2019, kl 00.00
meil lobisemise eest palka ei maksta, meil saadetakse kohe magama
 
noh 16. jaanuar 2019, kl 04.07
egas ma töö ajast käsi lobiseda....teeb seda vabast ajast:PPP
 
c*) 16. jaanuar 2019, kl 08.57
vaba aeg, mis see veel on ja kuidas seeda pruugitakse? viimasel ajal on ainult uneaeg ja veel mingi aeg, nagu praegu näiteks. ja üleüldse, kui arno koolimajja jõudis, olid tunnid juba alanud...
 
c*) 17. jaanuar 2019, kl 05.36
nu näed, mis ma ütlesin, tundukse, et unetud on kõik jutud juba ära rääkinud või tõesti on karu kombel talveunne jäänud ja enne pööripäeva võib ainult ämblikuvõrku kerida :-D
 
von Freen 24. jaanuar 2019, kl 15.12
iad uut aastat jah!

mõtsin, et tulen ütlen ära sest unnd eitule piale



MAOLENROBOT
alissandra 25. jaanuar 2019, kl 08.11
Freenikene, aga kuhu pudel jäi? :P
diip 27. jaanuar 2019, kl 20.24
Siin on küll päris vaikseks ja vaguseks jäänud. Eks ole ka arusaadav. Valimised lähenevad, tarvis on tutvuda programmide, platvormide ja muu sellisega. Aega ju nagu oleks, aga kuna materjal on igav, siis palju korraga ei jõua;) Tühja-tähja ja niisama lobisemise peale pole aega raisata;)
 
von Freen 30. jaanuar 2019, kl 10.53
alissa, pudelid ei jää kunagi kuhugi
alati viin kõik taarapunkti ilusasti ära ja pressin nuppu ANNETA
maitiaküll mida ned kes selle pudeli annetusena omale saavad kogu selle taaraga piale akkavad, aga kuna sinna taaraputkasse see nupp on ilusasti ärapandud sis oleks patt seda mitte pressida

***

diip, kas "SIIN" on U N E T U T E S I I N või T E L H V I N A I S T E K A S I I N nii k l o b a a l s e m i n i ?

k u n a _ k õ i k n e d _ ü ü b e r m o d e r n i s a a t o r i d _ ja _ ü ü b e r m o d e r a a t o r i d _ on _ SIIN k o g u s e l l e _ n.ö. "v h o o r u m i" _ j u m a l a p e p p u _ k e e r a n u d _ ( ja meie tunnustus neile _ s i h i p ä r a l i s e _ tulemuslikkuse eest), siis on _ a p p s o l u u t s e l t _ i m e, et siin üldse keski veel käib ja on... ja respekt neile, kes vaatamata T E L H V I _ p o n n i s t u s t e l e _ kõikide siia eksinud ingede närvirakud viimseni tasalülitada leiavad jõudu, et tegeleda siin _ s a d o m a s o g a...

ega lõpuks murduvad ja _ s u r e v a d ä r a _ n ä r r v i v a p u s t u s t e s s e _ ka kõiksetugevambad

oli see "v h o o r u m" siin mista oli viimased 10+ aastat aga _ s e e m i s _ prääga siin on seeon ikke imetlemistväärivalt _ t ä i s p o r n o _ küll


ja espetsialli üübermodernisaator r e C A P C H A le:

MAOLENROBOT JOLKIPALKIZELJOONÕJE !


**************************************************************************************************
Sinu postitus sisaldab sõnu, mille kasutamine ei ole foorumis lubatud. Palun muuda oma postituse sõnastust! Pretensioonide korral võta ühendust moderaatoriga - moderaator@delfi.ee
**************************************************************************************************

nisis meil vel mõned elavad närvirakud on ja seepärast me viitsisimbe nyt tähekestele ilusad tühjused vahele joonistada....
 
Eelneval 30. jaanuar 2019, kl 11.19
postitajal on väga hästi ja kokkuvõtlikult kõik ära öeldud.
diip 01. veebruar 2019, kl 19.24
Jah, ma pidin arvutit üles putitama, et Delfit saaks vaadata. Varem tõmbas umbe. Reklaame on palju. Menüü on kuskil all, seda peab otsima.

Siiski, saab ju kuidagi kah;)
diip 01. veebruar 2019, kl 19.26
Aga vastuseks, et mis on "siin". Ma pidasin silmas unetute nurgakest. Muidugi uurin mõnikord ka muud Delfit;)
 
End Ine 03. veebruar 2019, kl 23.09
Jaa-ah, on niru neh. Kõiges on süüdi erakonnad ja delfi ja see reCAPTCHA ja kliimasoojenemine ja ... ei tule praegu meelde... jaa-ah, on küll.
diip 06. veebruar 2019, kl 18.48
Täna siis on õhtul ETV Valimisstuudio kah
 
End Ine 06. veebruar 2019, kl 21.40
Peab ikka vaatama. Polegi oluline, et nende juttu ei saa tõsiselt võtta, vaatama ikka peab, nagu kodaniku kohustus vms.
Ropp-Raivo 15. veebruar 2019, kl 16.04
Mina käisin vahepeal välismaal glamuursel suusapuhkusel mägedes. Nüüs jälle tagasi, luud ilusti terved.
 
noh 16. veebruar 2019, kl 05.21
aga mina lähen täna välismaale:PPPP..kui ikka arvestatakse... piiri ületusega välismaad:PPPP
 
näh 17. veebruar 2019, kl 21.06
nätsu ja värvilist traati tõid? :P
Ropp-Raivo 19. veebruar 2019, kl 16.42
Noh käis ilmselt ainult Lätis ja tõi sealt kaasa odavat alkoholi:)
See ei ole iseenesest muidugi keelatud.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!