Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Kõik nimed on ära võetud 02. september 2019, kl 22.22
Mis ajast see- Ma ei ole robot, siin on? Suht nõme.
diip 02. september 2019, kl 22.33
Päris kaua juba, ei mäletagi täpselt.

Hetkel just ei januta, lihtsalt et ei tea, kuidas nüüd toimida. Kas juua või mitte juua. Kuidas on kord ja kohus?
 
Olen robot 02. september 2019, kl 23.01
Kuna alkohol on tarkade jook, siis peaks tarkuse kuuga kokku küll käima. Rumalatele ilmselt need kampaaniad loodud. Huvitav muidugi see, et igasuguste veidrike kõrval ühineb selliste lollustega ka pealtnäha täiesti tervemõistuslikke inimesi. Mina arvan, et jooge ikka.
 
Terrakotatega 03. september 2019, kl 11.22
Ma pole suurem asi napsutaja, aga nii kui kuulen, et kõik kaineks kampaania on käimas, hakkavad neelud käima. Ega siis muud, valan endalegi pitsikese ja tõden taas pisut kurvalt, et alkohol mulle ei meki eriti. Peale väikest nokatäit tühjendan pitsi kraanikaussi. Tehke ikka rohkem eitavaid kampaaniaid ja kohe hakkab tarbimine tõusvas joones liikuma. Riigikassa vajab täitmist!
 
kuku 03. september 2019, kl 16.41
Tõsi see on - tarkusekuu on ühtlasi karskusekuu: „Septembris ei joo“. Seega ei teki küsimustki, kas juua või mitte juua. Aga ostmine pole nüüdki keelatud, täitke ikka Eesti riigikassat, mitte Läti oma!
Üks tore uudis on veel - september on Eesti toidu kuu. Laske hea maitsta!
diip 03. september 2019, kl 21.47
Hea küll, aga tuletame seda ka meelde: https://alkoinfo.ee/et/

Ma õieti ei teagi, milline on Eesti toit. Kama ja hapukapsas?
 
Vana olija 03. september 2019, kl 21.59
Ma arvan, et siin silmas peetud kodumaise päritoluga toitu. Õunad, ploomid, kapsas, kartul, kõrvits jne, jne.
 
kuku 04. september 2019, kl 16.54
"Milline on Eesti toit? Kama ja hapukapsas?"
Need on rahvustoidud, aga Eesti toit on kõik, mis on Eestis valmistatud kohapeal kasvatatud toorainest. Nt toorjuust, mille topsil on märge: "100% Eesti piimast", samuti pääsukesemärgiga tunnustatud tooted jm. Kindlasti ka Saaremaa piima- ja lihatooted, sest mitte ei usu, et nad öö varjus Riia turult materjali või kaupa ostmas käivad, nagu see juhtus turul müüdavate maasikatega. Seega natuke uurimist ja küll me vajaliku üles leiame.
 
!!! 04. september 2019, kl 16.55
Tuleb sellisesse kohta tööle minna, kus näeb palju purjus inimesi ja uskuge, teil kaob igasugune alkoholi isu
 
täitsa blond peldikuprost 04. september 2019, kl 23.38
kui ma paki peeti olen sisse kallanud, on um änpud agun nisad... :DDD
 
Eelmisele 05. september 2019, kl 00.10
Täitsa blond pole peldikuprost. Seda on vana rosinavares peldikuplont kaprikoosa 50+ vanamutt lihaturult,kes foorumis räuskab.
 
c*) 06. september 2019, kl 22.05
ärge te see kuu kefiiri ka jooge, seal alco sees ;-D
diip 07. september 2019, kl 20.29
Ma ei teagi, kuidas suhtuda alkoholivabasse õllesse. Ühtpidi on see ju õlle narrimine. Seega võiks öelda põhimõttelise ei. Samas, alati ei tahagi ju purju jääda, saaks aga hea maitse suhu.
 
c*) 08. september 2019, kl 08.40
õllel hea maitse? vat see on üllatus :-D
diip 08. september 2019, kl 20.06
Vähemalt tuttav maitse, millega seostuvad head emotsioonid;)
 
RR 08. september 2019, kl 22.13
Õllel on ikka hea maitse, see on kindel. Endal plaan minna tasulisse tantramassaazi. Ei tea kas seal kaksatakse seansi lõpus riistast kah kinni?
diip 11. september 2019, kl 20.24
Kui on hea teenus, siis ehk pole tarvidust kaksatagi?:p

Üldiselt mulle imalad ja "teaduslikud" värgid ei istu. Kõige parem on labane pano. See on võrreldav keskmaajooksuga, töötada tuleb tublisti. Paraku olen üsnagi vormist väljas. Seetõttu pole ka ammu pano teinud. Kui ikka rassida ei jaksa, siis pole mõtet nalja tegema hakata.
 
??? 11. september 2019, kl 22.19
Mida tsirkust?
 
c*) 12. september 2019, kl 06.26
tragöödia
diip 12. september 2019, kl 20.34
Mis mõttes?
 
c*) 12. september 2019, kl 23.06
diip 14. september 2019, kl 14.23
Ei mõista
 
RR 18. september 2019, kl 13.00
Ma saan aru nii, et c*) arvates on see tragöödia, kui mees ülekaalulisena (nagu sina diip) ei ole enam valmis kestvalt naisega seksima. Samas sina diip ei pruugi selles tragöödiat näha.
Mina arvan ka, et see ei ole tragöödia. Aga võimalik, et c*) mõtles midagi muud.
diip 20. september 2019, kl 20.06
Võibolla kah. Ma sain esiti aru, et tragöödia on see, et pano tundub tantrast parem. Aga tegelikult ma ei teagi, kas on parem. Meeleolud on erinevad.
Ropp-Raivo 26. september 2019, kl 22.26
Pole sel tantral ka väga viga miskit. Ma ükskord uudishimust käisin tantramasseerija juures.
Oli omamoodi tore kogemus. Massöör oli ilma aluspüksteta ja sai teisel kliitorit õlise näpuga
silitada. Samal ajal oli minu vemmal massööri pihus. Oh ajad oh ajad.
diip 29. september 2019, kl 18.45
Kuidas siis alkorindel on edenenud? Ma tervet kuud ei suutnud, aga natuke pidasin ikka vahet. See on nagu Kevades, et kui tervet rehkendust ei jõua, siis tee pool:p
Ropp-Raivo 04. oktoober 2019, kl 20.39
Ma ei ole suur alko tarbija, aga täna õhtul olen ära joonud juba ühe Saku Kulla, ühe Saku Originaali.
Hetkel on käsil A Le Coq Premium. Tantrasse ei ole veel jõudnud. Plaanisin juba aega broneerima hakata, aga naine lüpsis mul ühel kenal hommikutunnil paagid tühjaks. Keskealise mehena pean nüüd pisut end jälle koguma:)
 
häkker 26. oktoober 2019, kl 19.13
Proovisin postitada, aga mind peetakse häkkeriks ja ei lasta läbi.
 
häkker 26. oktoober 2019, kl 19.14
Tegelikult ma ei häki, olen hoopis püsiasukas
 
Mhm 26. oktoober 2019, kl 20.15
Nagu näha, said ikkagi postitada. Hm, Delfi on hakanud ennustamisega tegelema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!