Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
kvokka 20. detsember 2022, kl 23.51
tänan küsimast, -dp-. läheb pigem hästi kui keskmiselt.
 
c*) 21. detsember 2022, kl 00.46
sai korraks siia tuldud, et üks luuletus leida aga hetkest sai vähemalt tundi kolm, sai naerda, sai heldimuspisarat poetatud ja kõiki ja kõike meenutatud. vanaks vist jäänud :P
olge tervitatud kui juhtute siia, ilusat pühadepühkimist ja paljutki muud! ;P
 
Vana olija 21. detsember 2022, kl 16.21
Eks me kõik saame iga lisanduva aastaga vanust juurde.:) Pole veel vastupidist täheldanud.
Tervitused ka minu poolt kunagistele jutuvestjatele, kellega siin lõbusalt aega sai veedetud!
 
elagu naistekavoorumi vanad no liferid 21. detsember 2022, kl 17.05
elagu elagu elagu.
 
RaivoRPP 22. detsember 2022, kl 21.48
Mul on eluvaim täitsa sees. Kohati pole elul vigagi. Raha jagub ja tööd samuti. Slaavitarid on endiselt minu nõrkus. Samuti mullivann. Tegelikult nende kahe kombinatsioon. Sügiskuud on minu ellu toonud 15 aastat noorema K. Tal on käsil lahutus mehest ja nii ma teda vahel lohutamas käin.
 
Nuujah 23. detsember 2022, kl 01.01
Elu seegi kui on, keda vahel lohutamas käia. Mis sest, et 15 aastat vanem ja alles lahutab. Mõni lohutab ka 25 aastat vanemat tädi. Saab käe hoidmise eest paarsada eurot ja jälle päev täie ette läind.
 
viimast korda smillersi tuur 23. detsember 2022, kl 08.21
pühendatud naisteka foorumi no liferitele ja vaimuhaigetele. esinevad smilers sinu naine sinu ema sinu koer sinu kass ja sinu vanaisa
 
?... 30. detsember 2022, kl 10.50
Sellest ma saan aru, et vaimuhaiged on need, kes arvavad, et smilersid minu kassi ja minu koera laenama tulevad, kui neil endil pole, aga kes need n-ö lihverid on, see jääb küll mõistatuseks!
 
taksiomanik 31. detsember 2022, kl 00.44
mina oma koera küll teile ei laena
 
?... 31. detsember 2022, kl 11.47
Taksiomanik, kas sa mulle oma koera laenaksid, no üheks päevakski? Annan ausõna, et ma teda smilersitele edasi ei laena! Lihveritest rääkimata!
 
taksiomanik 01. jaanuar 2023, kl 01.33
arvestades seda kahtlast kontingenti, kes siin ringi tammub, siis koera raudselt ei laena. laenata võin taksi pildiga pajalapid. neist pole kahju, otsast juba kõrbenud ka.
 
?... 01. jaanuar 2023, kl 14.21
Taksike kiunus keskööl väga haledalt ja püüdis paukude eest põgeneda, miks sa teda kahtlase kontingendi eest turvaliselt ei hoidnud, ah?
Aga taksipildiga pajalapid? Tänan, ei! Mis ma nendega peale hakkaksin, sest ühepajatoit pole mu lemmikroog. Ma küpsetan tavaliselt ahjupraadi, ehk on sul vanu pannilappe alal hoitud, selliseid, mis nagunii on vaja kohe ära visata ?
 
taksiomanik 02. jaanuar 2023, kl 01.25
kahju, et seal kohas, kus sa elad, koerad haledalt kiunuvad ja püüavad paukude eest põgeneda. seal, kus mina elan, on heanaaberlikud suhted ja keegi naabri aia taga saluuti ei lase. on keskväljak, kus sel aastal kõigest paar uueastafänni oma raha tuulde lasid, ülejäänud saatsid ilutulestikule kulutamata raha ukraina toetuseks.
mis vahe on pajalappidel ja pannilappidel? eesti keeles on kõik need siiani pajalapi nime all rõõmsalt käigus. või sa hoiad eraldi pajalappe kui liha koos juurviljadega küpsetad ja pannilapid on juhuks kui ainult liha küpsetad? eks inimestel olegi omad harjumused. kindlasti on kellegi peres ka spagetilapid ja popcorni lapid.
 
-dp- 21. jaanuar 2023, kl 21.06
Keegi poliitikahuviline tegi sellise ägeda postituse, et foorumi kujundus läks katki.

Loodan, et taksikoerad ja pajalapid on ilusti laenatud ja tagastatud. Mitte et ma asjast mõhkugi aru saaksin.

Omalt poolt polegi suurt lisada. Väidetav aasta depressiivseim päev on möödas, eks siis vist tuleb püüda rõõmsam olla.
 
ebakorrektne küsimus -dp-le 27. jaanuar 2023, kl 00.55
Kas sul on põhjus depressiivsuseks?
 
ebakorrektne küsimus -dp-le 27. jaanuar 2023, kl 00.56
Ja kuidas sa püüad rõõmsam olla?
 
?... 27. jaanuar 2023, kl 16.22
-dp- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loodan, et taksikoerad ja pajalapid on ilusti laenatud ja tagastatud.

Nagu taksikoera omaniku vastustest näha oli, siis koera ei õnnestunud mul laenata, millest mul oli ääretult kahju! Kohe selline depressiivsus tekkis hinge, et kelleks mind õige peetakse ... loomavihkajaks või?
Ja p-a-j-a-lappe polnud mul tarvis, pealegi olid need otsast kõrbenud. Tee siis pärast selgeks, et mina neid selliseks ei teinud. Maksa kinni või osta uued!

Kui mina vahel millestki mõhkugi aru ei saa, siis küsin ma selgitust tölpalt. Tema oskab kõike nii hästi seletada, et midagi ei jää arusaamatuks. Soovitan sedasama, -dp-, sullegi.
 
-dp- 27. jaanuar 2023, kl 19.04
On küll ikka põhjust. Kuidas just rõõmsam saaks olla, ei teagi täpselt. Võibolla jõuga.

Tölpa muidugi Mõhku teab, aga muud vaevalt.
 
?... 27. jaanuar 2023, kl 20.38
No-noh, ära alahinda Tölpat! Ega nimi meest ei riku, ikka vastupidi.
Aga kui päris aus olla, siis ei tea ma neist kummastki mõhkugi! :)
 
-dp- 30. jaanuar 2023, kl 20.31
Püüan siin eesti kirjanduse päeva puhul nuputada, mida viimati (ilukirjandusest) lugesin. Küll on unarusse jäänud see asi. Eelmisel aastal vist lugesin Lutsu "Argipäeva".
 
?... 31. jaanuar 2023, kl 21.55
Lugesin ka viimati eesti klassikat - Karl Ristikivi "Rohtaed", ja kuna raamat mulle meeldis, siis võtsin teisegi samalt autorilt käsile, see oli "Tuli ja raud". Nüüd kavatsen A.H. Tammsaare 135. sünniaastapäeva tuules mõnd tema teost lugeda.
 
?... 31. jaanuar 2023, kl 22.00
Vabandust, viga tuli sisse - mitte 135, vaid 145.
 
-dp- 31. jaanuar 2023, kl 22.22
Ristikivi oli üliõpilane, kui selle Tallinna triloogia kirjutas. Peale au ja kuulsuse sai mäletamist mööda ka pappi, mis aitas tal ülikoolis vastu pidada.
 
Kämmalhäbe 13. märts 2023, kl 20.34
Nõrk, latialt läbijooks, häbi
 
kriipssuu 16. märts 2023, kl 02.31
Kämmalhäbe, munad kaotasid siia joostes ära ve? Mine otsi üles, vedelevad seal kusagil rentslis äkki.
 
ROPP RAIVO 18. märts 2023, kl 02.06
JÄTKE PALUN NYYD YXKORD MEELDE -

Turtsu, purska ja see saak (ehk mehe ihumahlade tilgatumaks lypsmin
 
ok vaimuhaige ok 1teemaponi ok piider ok pervdert ok ahistaja 18. märts 2023, kl 06.38
 
???? 21. märts 2023, kl 01.37
kas unetute pervarid said kokkuleppele?
 
pole pervert õpi lugemaaa kay thanks 21. märts 2023, kl 07.56
 
kas 22. märts 2023, kl 02.17
lasidki siit jalga?

lõpuks, lõpuks ometi!!!

halleluujah!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!