Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Lp. kodanik Noh!
 
ja nii ongi 20. juuni 2018, kl 03.08
ole sa sel kaunil päeval tervitatud ja tarvitatud!
 
noh 20. juuni 2018, kl 04.32
äitähh:P..ole sa ka ise tervitatud :PP
 
ja nii ongi 20. juuni 2018, kl 04.38
olen, kohe nii olen, et kingid saan seekord mina, ühe täna ja teise...teisega läheb veel mõni päev aega, jonnib teine, ei pea tähtaegadest kinni :P
 
noh 20. juuni 2018, kl 06.02
siis on mul ka lootust ..kinke alles jõulude aeg saada:PPP
 
lf 20. juuni 2018, kl 20.57
Kingid jõudku jõuludeks, kuid õnnesoovid läksid veidikese aja eest lennates teele.
Mine vaata, juba nad maandusidki sinu õues! :)
Palju õnne, härra noh!
 
noh 20. juuni 2018, kl 21.25
aitäh lf..koormatäis saabuski mu õue :P
 
panther 21. juuni 2018, kl 11.45
Hilinenud õnnitlused minu pooltki!
 
noh 21. juuni 2018, kl 16.34
aitäh, panther..:P
 
c*) 20. juuni 2019, kl 05.50
mida sulle täna sinu kõrges eas, ikkagi sada ja natuke peale, soovida...soovin sulle tervist...kui on tervist on ka õnne ja rõõmu, siis on ka teised õnnelikud...seega...tervist!!!
 
noh 20. juuni 2019, kl 11.20
äitähh, äitäh:P...mis kõrge see iga ikka nüüd on...kui nii võtta:PPP
 
c*) 23. juuni 2019, kl 00.01
ahsoo, et nüüd oled siis selles eas, kus iga lisandub number mitte ei liideta vaid lahutatakse? varsti teine noorus, värvitus juus ja mine tea mis veel
 
c*) 20. juuni 2020, kl 00.03
Kallis sünnipäevalaps!
Pane oma vasak käsi oma paremale õlale. Nüüd pane oma parem käsi oma vasakule õlale! Ja hopp pigista! See oli sünnipäeva kalli minult!
Palju õnne!

Ps. kui ma ei rehkendusega võssa ei pane, siis jälle 100 jah!?! :P Ole sel puhul eriti tervitatud ja tarvitatud :PP
 
noh 20. juuni 2020, kl 05.32
äitähhh!!!!..eks need kallid kuluvad ära küll ...ja ja väga õige kalli..eriti sellel aastal...nii ju nüüd moes...kaugelt ja kondaktivabalt :P..ja tervitused sullegi :P nüüd ikka juba rohkem kui sada..sada viiskümmend ikka :PPPP
 
c*) 20. juuni 2020, kl 20.52
+ pihutäis :PP
 
c*) 20. juuni 2021, kl 00.22
Sul raha on ja mõistust jagub,
Tervis hea ja täis on magu,
Seksikas ja muidu kobe
Töö asjadega nobe.
Soovin sulle jõudu, et hoida nendest kinni,
Sest niivõrd hea on jälgida kadestavaid silmi.
 
noh 20. juuni 2021, kl 17.28
Aitäh,aitäh..lapsuke :P
 
c*) 20. juuni 2021, kl 19.29
 
c*) 20. juuni 2021, kl 19.34
nii võib aga ei ole viisakas, suurest erutusest hakkasid käed nii värisema, et sain ainult nimega maha :-P
onu või koguni vanaonu? issiks ei või nimetada, pärast hakka veel hoolt kandma ja vanaduses leivapudi tooma :-PP
 
------- 20. juuni 2022, kl 22.23
_ _ _ _ _ _ _ _ _!
 
Õnnekoorem 20. juuni 2022, kl 23.42
 
Noh 21. juuni 2022, kl 14.21
Oh jah...aitüma...õnnesoovija:pp...ei ole siin tõesti ammu käinud, telos on suht keeruline käia siia.. ja tänagi otsisin tükk aega, et kus kaudu siia üldse saab..pp...aga mul oli meeles ka veebruari lapse sünnipäev...palju õnnegi sulle :))
 
-dp- 21. juuni 2022, kl 21.51
Soovin õnne! Varsti vist teine sada ka täis.
 
------- 22. juuni 2022, kl 22.08
ma tänan, õnne läheb alati vaja ;-PP ja heameel näha, et sul hing sees, muidu hakkaski väike mure tekkima
 
c*) 20. juuni 2023, kl 00.20
kassa näed, aasta läks sama kiirelt kui noore näiu unenägu ja kodanik Noh`il on jälle aasta juurde siginenud! :PP... mida head ja veelgi paremat ma sulle siis sooviks? :PP sooviks sulle seda ja seda ja seda ja siis veel seda ja seda ja natuke ka seda.... muidugi ei saa soovimata jätta ka see ja see ja siis ka see.....ah, ühesõnaga... ole jätkuvalt tervitatud ja tarvitatud....eriti seda viimast :PP
üks soovidest on muidugi ka ....et neid lapsi ikka oleks ja tuleks ....vahet pole, kust kandist või millisest majast....peaasi, et tuleks.....ja siis, et närvi jaguks...olgu siis püsti ja p...-s või mälestustes aga oleks :PPP
üldiselt on mul juba rehkendamine seita läinud (ei saa ju ometi öelda, et ealised iseärasused käivad kannul ja enese mälu teeb trikke :P) aga palju siis õieti kukkus? :PP sada kindlasti aga mis see viimane nummer nüüd on? ....või peaks küsima....mitmes aasta juba seda va penssi antakse? :PPP

korrektsuse huvides.... noh, et viisakas oleks.... üks luuletus ikka ka...
sünnipäev, sinder, on sihuke päev
kus õnnest kokku sul kantakse mäed,
ja naerusuiselt sul ulatab käe
ka see, kes sind muidu iial ei näe!!

kui näeme.....siis kallistame......ah, mis ma seletan.....lobiseme ikka :P:P
 
noh ikka mina 21. juuni 2023, kl 16.43
Aitäh armas laps.....rõõm on su häält kuulda...:))))))eile oli kiire külas, ei olnud aega vastata...nüüd õnneks pidustused läbi...jutujätkuks...ei tea miks aeg kaob käest....vist ikka vanadusest ...:)))))...pensionini tuleb ikka veel rügada....mis siis et sada ja pluss...:))))))
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!