Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Õhtulet Katrin Lust ja see õps
 
vb keegi teab 06. september 2017, kl 00.30
Vaatasin seda õhtulehes avaldatud nn vastus videot.

Ja ilusti räägib, ei saa salata, lausa nagu poliiikmaga mul tekkis kysimus, kuna see õpetaja on koolis töötanud või töötab praegugi, kas on keegi kellele ta on tunde andnud ja kuidas ta teile tundus õpetajana?

Mitte keegi ja ei ole nagu kirjutanud, et mis emotsioonid valdavad neid nyyd. Ma mõtlen endiseid õpilasi(lapsevanemaid. Kas usute teda, kui ta väidab, et midagi sellist pole olnud või teate olete endas kindald, et kuulujutud vastavad tõele. Hetkel ju kohtuotsust pole.
 
tank 07. september 2017, kl 18.47
Aga mis vahet seal on, kuidas tundus või mis emotsioonid? Kuritegu on kuritegu. Tuleb uurida, kas tegi või mitte. Kurikael võib ka olla tavasuhtluses meeldiv inimene.
 
oh sa aeg 12. september 2017, kl 21.53
Kardan, et liiga agar ajakirjanduslik tegevus võib segada õiguskaitseorganite tööd.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!