Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tallinnas elavad vampiirid
 
Rhal 16. oktoober 2017, kl 00.04
Tallinnas liigub ringi väga palju selliseid inimesi, kes lihtsalt ei kannata, kui teistel hea tuju on - see ajab neid lihtsalt tigedaks ja vihaseks. Ehk tõesti, sellised inimesed ongi lihtsalt hälvikud ja vampiirid. Ja meelega käivad teistele närvidele ka, proovivad oma hälvitsemisega omale tähelepanu koguda. Olen käinud väga palju Tallinnast eemal ja ka teistes väiksemates linnades ja seal ma selliseid inimesi kohanud ei ole ehk inimesed on täiesti normaalsed ja meeldivad. Aga siin Tallinnas tekib tunne, nagu oleks keset mingit zombide karja, juba nagu elaks mingis zombie apocalypse filmis : ). Õudne millised inimesed ja lapsed peavad ka taluma selliseid.
 
mõista 16. oktoober 2017, kl 09.22
Linn on täis nn. esimese põlvkonna linlasi, kes väiksest kogukonnast tulnuina peavad kohanema ja hakkama saama suurte lootuste ja ootustega - mitte kõigil ei lähe see libedalt ega nipsust ole edukad.
Tulemuseks morn ja tühi pilk - mis siin naerda olekski!
 
eemalt 16. oktoober 2017, kl 10.07
Mismoodi nad oma viha väljendavad? Vaatavad tigedate pilkudega otsa? Pillavad mingeid repliike? Tõuklevad ja astuvad teele ette? Käratsevad kambas omavahel? Või mida?
 
Rhal 20. oktoober 2017, kl 20.19
Nad teevad lihtsalt oma kohalolekuga teistel enesetunde kehvaks - vambivad ja teevad teistele nähtamatult haiget. Vampiirid.
 
ohver 22. oktoober 2017, kl 02.04
jutt jumala õige. Hiljuti, õhtuhämaruses bussis sõites, tundsin ennast kummaliselt. Siis märkasin, et üks, selline muidu sümpaatne mees aga vilavate silmadega, jälgis mind. Pärast kodus vaatasin, et kaelapeal oli kohe selline selge hambajälg. Ja nüüd ei saa ööseti magada.
 
;) 22. oktoober 2017, kl 02.43
https://www.youtube.com/watch?v=zyTLuz0jE6E
 
vuuduu lakei 22. oktoober 2017, kl 11.16
Minul ka küllaltki õudne kogemus. Läksin õhtuhämaras Harju tänavalt treppi mööda Niguliste kiriku poole ja sealt väravate vahelt sööstiski ta mulle kallale. Õnneks lõppes akt erilise kära ja tolmu tõstmiseta.
Kodus peeglist vaadates avastasin üllatuseks mitu maasikat kaela peal.
Kuigi vampiirid on välimuselt igavesti noored, võis olla tegemist küllaltki vana isendiga, sest hambajälgi ta ei jätnud.
Aga võib-olla polnudki vampiir.
 
õhtune matemaatikahuviline 22. oktoober 2017, kl 11.42
vaata vuuduu, kui vampiirid on 50+ aastates, siis nad hakkavadki lutsutama.
 
vuuduu lakei 22. oktoober 2017, kl 16.14
Vampiiridel tegelikult iga puudub. Nad ei tea isegi, kui vanad nad on.
Rõhu asetasin hoopis kahtlusele, et äkki polnudki vampiir.
Kuidas nüüd seda nähtust ja akti seletada?
 
ehh 22. oktoober 2017, kl 17.27
kui akt lõppes erilise kära ja tolmu tõstmiseta, siis ilmselt kuigi tugevat vastupanu ei osutatud, pigem kõigega nõus.
 
õhtune matemaatikahuviline 22. oktoober 2017, kl 18.08
vuuduu, see on ju ehtne armumaagia. Kas ründajaks oli mees või naine, kui sa jõudsid seda üldse märgata?
 
vuuduu lakei 22. oktoober 2017, kl 19.55
Loomulikult naine. Mehe oleksin ma kohe eos ära ajanud.
 
õhtune matemaatikahuviline 22. oktoober 2017, kl 20.31
vuuduu, ei tea midagi, on uued ajad, uued kombed......aga jah, sinul on siis selge, et armuloits aga mida teha vampiiridega, kes siin Tallinnas elavad? Kuuldavasti on nende pesa Linnahalli lagunenud kontserdisaalis.
 
vuuduu lakei 22. oktoober 2017, kl 20.41
Kuni maa külmanud pole, on rutusti tarvis istutada ümber Linnahalli tihe pihlapuuhekk. Vot seda vampiirid kardavad veel enam kui küüslauku. Ja las nad siis doonorlevad seal omavahel.
 
õhtune matemaatikahuviline 27. oktoober 2017, kl 21.52
Täna tuli mulle linnavalitsusest vastus, et pihlakaid ei saavat Linnahalli ümber istutada aga olukorra parandamiseks ja vampiiride ohjeldamiseks, ohverdatakse igal täiskuul üks süütu inimhing.
 
vuuduu lakei 28. oktoober 2017, kl 00.24
Jälle jama. No kust leiab veel süütumaid hingi, kui mitte Linnavalitsusest. Paari aastaga oleksime neist ilma ja vaevalt uusi tulijaid peale pressib. Siis alles näeme seda vampiiride tantsu.
Muidugi väikese vereloovutuse vastu vaevalt kellelgi midagi on, aga ohtlikud on just need, kelle otsa ma sattusin - verd ta ei ime aga jalad nõtkuvad mul põlvist siiani.
 
turisto russo, obligo morale 28. oktoober 2017, kl 14.24
Kas maasikad olid ainult kaelal? Kas mujal, allpool ei olenud, et põlved ikka veel nõrgad? KONTROLLISID? Täiesti võimalik, et kaotasid meelemärkuse ja sinuga tehti mida-iganes! Mina oleks EMO-sse pöördunud.
 
vuuduu lakei 28. oktoober 2017, kl 15.40
Meelemärkuse kaotanu ise oma kaotusest ei tea midagi, kui just teised talle seda ei ütle. Muid väliseid vigastusi ei torganud silma ja kuidas ma EMO-s seletaksingi juhtunut, kui ma ei tea, mis juhtus. Mind pandaks hullumajja kui ma neile seletaksin, et läksin mööda Niguliste treppi kiriku poole, äkki rünnati mind, kui tulin meelemärkusele olid kaelal maasikad, põlved värisesid. Püksiauk oli ka avatud minu teadmata.
Pealegi ma mäletan kõike, mis juhtus. Küll läbi udu, aga udu ei olnud tingitud vereloovutusest, sest loovutust ei toimunud.
Ühele tublile psühhiaatrile jääksin oma valedega kohe vahele.
 
õhtune matemaatikahuviline 28. oktoober 2017, kl 21.08
vuuduu, no kui see ei olnud vampiir 50+, siis oligi see süütu hing linnavalitsusest, kes enne täiskuud veel püüdis elu nautida. Tead, ma kohe mures sinu pärast.
 
vuuduu lakei 29. oktoober 2017, kl 21.30
Minu pärast ei tasu muret tunda. Peaks olema rõõmus hoopis, sest üks süütu(?) neitsi on jälle päästetud. Raekoja Platsil kõrguva tuleriida ees näitan oma maasikad ja nõtkuvad põlved ette ja kellelgi pole mokakobinat. Neitsi(?) saab vabalt riida otsast alla ronida. Ainuke mure, jah, on see, et seal töötab ka kahtlemata mehi, kes ka süütud.
Nii, et naised, olge valvsad nende õhtuste liikumistega meie vanalinnas.
 
õhtune matemaatikahuviline 02. november 2017, kl 02.33
teemasse üks luuletus, mis on foorumis korra juba avaldatud:

Neljapäeva (kesköö paiku), siis kui kõik on vaikne,
kellassepaproua algab kummalisi käike.

Aknast välja, üle aia, piilub nurga tagant.
Juhtub keegi nägema, siis teeskleb, et ta magab.

Ronib vargsi katusele, hüppab üle varju.
Ümberringi sügav rahu - äkki keegi karjub.

Proua vilksab korstna taha - vaikus nagu hauas.
Eterniidil klõpsatavad kingakontsarauad.

Piksevarrast mööda alla, pöörab paremale.
Tänav lõppeb tunneliga, ees on ahervare.

Müüriprakku torkab kirja, silmad siia-sinna.
Võtab mängupüstoli ja tõmbab kuke vinna...

"Hei, tulge välja kärmesti! Teil pääsu pole suuremat!"
Nii kellassepaproua mängib vaimudega luurekat.

Aga koidikud on meil vaiksed!!
 
Arve Ametnik 02. november 2017, kl 16.55
Nüüd, kus haavad, ka hingehaavad paranenud, kisub sinna Niguliste kanti tagasi. Kodus kontrollisin kõik üle - peegelpilt oli täiesti olemas, kuigi kahvatu. Hakkab vist vaikselt mõjuma see öine lustimine. Oli vist too vampiirgi algaja, sest see rünnak kukkus kuidagi imelik välja, sest kirge oli küllaga, aga see doonorluse osa jäi vähekese ebaselgeks. Võib-olla on peegel lihtsalt veidi tolmune.
Ropp-Raivo 06. november 2017, kl 23.59
Mina jälle käisin ükspäev Narva linnas.

Miks ma seal käisin, praegu veel ei ütle. Algatuseks väike laulusalm.

Narva linnas jõekäärus
hoia ja keela
Ehitasid omal maja
Klaara ja Veera

Ukse peale panid sildi:
"Kehvad mehed ärgu tulgu"

Ukse ees oli risu rasu
kasvõi püksid lõhki kisu

Akna ees olid siidipitsid
Akna taga päris litsid

Korstnast tõusis suitsuvine
majas litsid võtsid einet

Ehtisid end tundi 7
Suure seina peegli ees

Muud ei teeks kui ennast meigiks
öösärk oli ballikleidiks

Pitsisärk ja õlapaelad
kaela peal olid koeranaelad

Taljejoon ja puusanõksud
Jalas peened kõrged kõpsud

Säärte ümber mustad sukad
laupa õrnalt katvad tukad

Siis kui juba algas pidu
mehi tuli terve rodu

Meeleolu oli uljas
kuni valge oli väljas

Laua peal olid tühjad pitsid
laua all olis väsind litsid

Keegi polnud seda näinud
kes neist oli üle käinud

Lõpuks peole läksid daamid
tagasi sealt tulid raamid

Suure linna uhked tipsid
panid põlu alla litsid

Enam pole Narvas litse,
lüpsavad kolhoosis kitse

Sommerlingi lauda taha
edaspidi heitsid maha

Meil ei ole vaja saale,
asutame filiaale

Lauda taha panid sildi:
"Tulge julgelt, me ei tingi"

"Ehk küll vanad on me mutid
siiski noored on me tutid"

"Mehed tulge meile külla,
teeme teile tuju ülla!"
 
õhtune matemaatikahuviline 05. jaanuar 2018, kl 23.16
Narva linna Klaara ja Veera võivad muidugi omamoodi vampiirid olla aga hoopis südantsoojendavam on, et Jõuluvana ning Näärivana kohtusid Sõpruse sillal.

Edasi suunduti lapsi õnnitlema Narva lasteaeda «Muinasjutt», kus lapsed rõõmustasid Jõuluvana ja Näärivana käest saadud magusate kingituste üle ning tänasid neid toreda kontserdiga.

Peale lasteaias käiku läksid Jõuluvana ja Näärivana Ivangorodi, kus nad osalesid Ivangorodi nääripuu juures pühade programmis. Selline nostalgiline meenutus.

Ja varsti on jälle põhjus šampuse avamiseks. Kokkuvõte: Narvas ei ela vampiirid!!!
 
Rhal 04. juuli 2018, kl 09.20
Vampiirid proovivad teiste inimeste välimust muuta ja neid inetuks muuta ja osad neist ei ole kindlasti mitte heterod.
 
Rhal 16. juuli 2018, kl 20.22
Rhal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vampiirid proovivad teiste inimeste välimust muuta
> ja neid inetuks muuta ja osad neist ei ole kindla
> sti mitte heterod.

See tuli päris jabur lause, vabandan!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!