Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetud! Äratus!!!
 
Unetu 09. september 2014, kl 01.49
Kas veel mõni unetu on siin? :)
 
ikka 09. september 2014, kl 01.57
ikka on, tennist vaatamas
 
kass 09. september 2014, kl 01.57
 
unetu 09. september 2014, kl 01.59
Jaa, läksin ja ootasin, kuid teda ei tulnudki.
moosimadu 09. september 2014, kl 02.02
No olen jah siin, ja siis? (ringutan uimaselt ja mõtlen, et peaks ikka magama, kui vaid seda unekest ometi oleks...)
 
neeta 09. september 2014, kl 02.08
ma ka olemas, kuigi päev algas juba kell 6 hommikul
 
Unetu 09. september 2014, kl 02.13
Aga miks te ei maga? Kas tööl?
 
ikka 09. september 2014, kl 02.17
ei ole tööl, ma seda tüüpi lihtsalt. ei lähegi enne kolme-nelja magama. kuidagi ei oska minna. vahel tahaks kellelegi helistada ja juttu lobiseda, aga no kellele sa ikka öösel helistad :D
 
ikka 09. september 2014, kl 02.20
neeta Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ka olemas, kuigi päev algas juba kell 6 hommiku
> l

6 hommikul? isver küll, ma ka täna tõusin varakult, nii üheteistkümne paiku :D kuidas sa küll jaksad? ära ei nikasta end niimoodi? ma pean kindlasti 8-9 tundi magama, muidu mul ajutegevus pärsitud ja tuju kehv.
moosimadu 09. september 2014, kl 02.23
Lihtsalt ei maga...
Keegi võttis mu uneMati ja läks temaga kuhugu nahistama. Kaabakas.
 
ikka 09. september 2014, kl 02.25
et siis probleem? lähed voodisse ja magama ei jää? lõpuks ronid välja, sest kaua sa ikka voodis vähkred? oh tean ka seda tunnet, olen ka kuid olnud unetusega kimpus, jube. aga läheb üle :)
moosimadu 09. september 2014, kl 02.28
Ah, ka unetus on meil kõigil ju erinev. Magan tund, kaks olen üleval, magan kolm tundi ja jälle kaks üleval. Tegelikult pole virisemisekd põhjust, sest nii magan ma niikaua kui end mäletan. Mind ei häiri, teisi küll.
 
Unetu 09. september 2014, kl 02.30
Ka minu UneMati viidi ära ja ma ei oska ilma temata magama jääda. Samuti passin kolme-neljani üleval...
moosimadu 09. september 2014, kl 02.37
Kell kuus on äratus, iga päev on. Kõige magusam on uni just äratuse eel.
 
ikka 09. september 2014, kl 02.42
tunnen kaasa, kell kuus oleks minu jaoks täiesti mõeldamatu. soojast pesast välja ronida külma kätte, prrrr. mul ka just kõige magusam uni ikka hommikul nii kuuest kaheteistkümneni.
moosimadu 09. september 2014, kl 02.51
Milleks kaasa tunda? Mu oma valitud elurütm, elu on tegelikult ilus.
 
Unetu 09. september 2014, kl 02.54
Ei kujutaks samuti ette hommikul kl 6 ärkamist kõige magusama une ajal.
moosimadu 09. september 2014, kl 03.09
Keegi peab ometi teie und valvama :D
 
Unetu 09. september 2014, kl 03.13
Aga väsinud valvur jääb äkki valvepostil magama :P
moosimadu 09. september 2014, kl 03.19
Siis oleme hukule määratud, sest kui enam ei ole kedagi, kes hommikuse udu hajumist valvab, ei ole maailm enam see koht...
 
Unetu 09. september 2014, kl 03.30
Hommikune udu ja ärkavate lindude laul on ilus :)Ja neid hetki ei pea valvama, vaid imetlema...
moosimadu 09. september 2014, kl 03.37
Ikka peab natuke valvama ka, see sinder koguneb ju muidu salaja kõikvõimalikesse peidupaikadesse ja nurgatagustesse.. matab häid mälestusi ja poeb hinge.
Udu on vaid pealtnäha süütu ja kahjutu, aga kas meil on ikka vaja udupäid ja vettind hingi?

Nii.. viimane unering vastu hommikut läheneb. Kuu juba läks, päike pole veel kohal.Head hommikuund!
 
Unetu 09. september 2014, kl 04.00
Kohtumisteni... Rohket udu ja linnulaulu peatselt ärkajatele :)
 
noh 09. september 2014, kl 04.39
ei noh äitäh...me ärkame hommikukohviga:PP..teate...a te ikka ärgake hommiku kuuest...ja siis saabub see uneke ka varem:P...esialgu on raske harjuda...aga...no on mõnel elu..võib lubada lõunani magamist:PPaga nii või naa...ma ei raatsiks poolt päeva maha magada:PP
 
hmm 09. september 2014, kl 06.15
kõige parem on ärgata 18-19 ajal.
siis on teised inimesed töölt tagasi ja kergelt väljagi juba puhanud.
moosimadu 09. september 2014, kl 06.26
Varasele ''noh''-ile võib äelda, et öine ülevalpassimine ei takista kella kuuest ärkamist. Ja ei hakka ühe jalaga inimene seepärast polkat tantsima kui keegi kõrvalt seletab, et see on ju imelihtne - lihtsalt tantsi, ära istu päev otsa.
 
c*) 09. september 2014, kl 18.42
kui lapsed ja vanurid ühte patta panna ja nad lugematta jätta, siis ülejäänud rahvas jaguneb nii enamvähem kaheks. nooremad magavad kauem, vanemad tõusevad varem, see minu tähelepanek
 
nuneh 10. september 2014, kl 19.11
Kuskil kirjutati sellest, et vanainimeste varane ärkamine olla seotud nende suure surmahirmuga. Kardavad une ajal surra ja seetõttu ongi nii varakult hirmuga jalul.:p
moosimadu 10. september 2014, kl 19.25
Tarkpead... enamik unetuid ei ärka vara. Unetud lähevad lihtsalt hilja magama. :)
 
-diip- 10. september 2014, kl 20.00
Siis peaks vanainimestel olema raskusi magama jäämisega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!