Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Kas meie peal kasutatakse mingit relva?
 
Võlur 04. juuli 2018, kl 08.48
Olen juba pikki aastaid tundnud, et Tallinnas muutub enesetunne automaatselt kehvaks ja vahel isegi poole tunni jooksul peale Tallinnasse saabumist. Nüüd on hakanud endale tunduma, et äkki tõesti kasutatakse Tallinnlaste peal mingit relva ehk saadetakse mingeid raadiolaineid, mille eesmärgiks on inimesi hulluks ajada ja panna neid näiteks jooma ning narkootikume tarvitama. Lugesin hiljuti siit delfist mitmeid uudiseid, kus oli juttu sellest, et USA d**iplomaatide peal on arvatavasti mingit helirelva kasutatud ja osadel neist oli tekkinud ka mingit sorti ajukahjustus. Tallinnast väljas muutub mul tõesti mõtlemine hoopis teiseks ja enesetunne läheb vähemalt kolm korda paremaks ehk Tallinnas on kuidagi raske oma probleemidega tegeleda ja tegelikult ka tööd teha. Aga nüüd mulle tõesti tundub, et meie peal kasutatakse mingit relva. Ei ole ise mingi vandenõuteooriate fänn, aga tahtsin ikkagi seda mõtet teistega jagada, kuna asi tundub äärmiselt kahtlane.
 
pole vahet 04. juuli 2018, kl 11.19
kas kasutavad või mitte, aga abiks on ikka ja alati fooliummütsike.
 
vaevalt küll 04. juuli 2018, kl 20.37
Ei usu, et tegemist oleks mingi salarelvaga. Mina jälle ei ole ennast nt. Tartus kunagi eriti hästi tundnud ega viibi seal parema meelega järjest üle paari tunni.
 
ma arvan 04. juuli 2018, kl 22.28
Kes sündinud pealinnas, elab selle rütmis ja ujub vooluga kaasa ning tunneb end seal hästi. Ülejäänud Eesti elab teises rütmis ja neile see päälinna tõmblemine ja närvilisus ei istu mitte üks raas. Igale oma elustiil ja rütm.
 
Nöbi 04. juuli 2018, kl 23.08
Huvita, alati kui ma Tallinnast lahkun muutun väga uniseks ja tahan ainult magada. Võib ju olla seotud sellega, et tööpäev oli jälle erakordselt raske või siis on mul kodus lihtsalt nii pehme voodi... ;)
 
von Freen 09. juuli 2018, kl 13.32
issand küll, son tõsine asi

mevõime jätkata siin pädevamas teemas:

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?9,1288351

Teie sanpolit
 
ialublu tebjafonn 10. juuli 2018, kl 00.01
Sain skisofreenlikust kahest leheküljest skisofreenlikud naerukrambid, puhkasin, jätkasin...
Ole sa tänatud selle lingi eest!
 
Asd 10. juuli 2018, kl 23.01
Mul ühe välismaa ettevõttega tekkis kunagi üks konflikt ja paistab, et mingi suurem arusaamatus ja siis oli järsku küll selline tunne, nagu oleks sattunud mingi kahtlase rünnaku alla, nii et paistab, et mingid taolised relvad ikkagi eksisteerivad. Kuskil 5 korda ärkasin öösel üles ja mind lihtsalt piinati läbi une ja imelik oli see, et kui ma ärkvele ehmatasin, siis oli ikkagi seda valu ja ebamugavustunnet kuidagi füüsiliselt pea teatud piirkonnas tunda. Alati kui sa unes kuidagi haiget saad, siis kõik see valu on kohe ärkvele tulles momentaalselt kadunud, aga siis ei olnud see asi nii, vaid päris vastikut värki oli tajuda ka veel ärkvelolles. Ja kusjuures see ei olnud mingi müstiliselt suur ja rikas ettevõtte ja jättis alguses igati normaalse mulje. Ma ikka tõesti kartsin, et äkki ma kaotan töövõime ja see oli minu jaoks päris õudne aeg.
 
Asd 11. juuli 2018, kl 00.12
Aga miks nendest asjadest ei räägita? Vist ikka selle pärast, et enamus nendest inimestest on hullumajja saadetud, kuna tööl neil pole enam võimalik käia.
 
Asd 16. juuli 2018, kl 19.37
Samas üks seletus oleks ka see, et tegemist oli miskisuguse poltergeistiga.
 
ma arvan 31. august 2018, kl 04.22
Tegu biorelvaga, mis kahjustab eelkõige inimeste aju.
 
Veel üks artikkel 04. september 2018, kl 11.41
USA saatkonnatöötajate saladuslikes haigestumistes kahtlustatakse nüüd mikrolainerelva -

http://epl.delfi.ee/news/valismaa/usa-saatkonnatootajate-saladuslikes-haigestumistes-kahtlustatakse-nuud-mikrolainerelva?id=83550783
 
sapiens 18. september 2018, kl 20.52
Selle salarelva nimi on uriin, mida kõrgematest kohtadest allolijatele süstemaatiliselt kaela piserdatakse. Selle vastu aitab ainult ise kõrgemale ronida, ka nendest kõrgelolijatest kõrgemale, ja siis sealt vihmutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!