Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mida teha, kui oled kurb?
 
m 20. juuli 2018, kl 22.25
Mida teha, kui oled kurb?
 
Naine 23. juuli 2018, kl 23.46
 
nii 24. juuli 2018, kl 00.12
oleneb, millest kurbus, tuleb rohkem rääkida, küll siis aitame
 
Rhal 25. juuli 2018, kl 23.08
Sport võib ka vahel aidata.
 
minu retsept 29. juuli 2018, kl 21.04
kui olen kurb, siis kurvastangi, kohe täiega.
niikaua kuni ära tüdinen, siis ohkan, pesen näo, kui olen vesistanud ja toimetan oma argitoimetusi edasi.
Ma ei räägi leinast!
diip 06. august 2018, kl 19.10
Ei teagi kohe. Viinaviskamist ei julge soovitada, võib veel kurvem hakata. Kunagi oli reklaam, et maiustus on parim kurbuse ravim. Aga võibolla ka et sporti teha, joosta natuke.
 
noh 06. august 2018, kl 19.39
ma siin jäin isekesti kohe mõtlema ja endaga dialoogi pidama..et mis üldse tekitab kurbust..ainus variant tuleb pähe on lein..no see on kurb, eriti, kui tegemist on lähedase inimesega..aga rohkem ei tule küll ette...ennemini võiks sõna mure kasutada paljude asjade puhul..aga kurbus? mõni ehk lisab siia..mis tekitab kurbust:P
diip 06. august 2018, kl 19.44
Nostalgia, valuline minevikuigatsus. Mõtlen mõne asja peale nooruses ja tulebki nukrus peale.

Teine võimalus, et kui kuskil kõvasti nina pihta saad. Teeb ka meele kurvaks.
 
noh 06. august 2018, kl 19.49
ja selles on sul muidugi õigus..kuigi arvan, parem on mitte aega anda selliste asjade mõtlemise peale,..mida nagunii tagasi ei saa:P paratamatusega ei ole mõttet võidelda:P
diip 06. august 2018, kl 19.54
Kerge kurbus on kuidagi ka magus;) Seda võib isegi nautida. Suur kurbus küll hea ei ole, siis tekib juba mure oma tervise pärast. Tahaks jooksu pista või ma ei tea mida teha. Peatäis nuttu on abiks olnud. Väga ebamehelik, aga mis teha.
 
Vana olija 06. august 2018, kl 21.27
Keerad magama näiteks. Magad peatäie ja ärgates ei tundugi elu enam nii kurb. Suudad kuidagi distantsilt oma kurbuse põhjust vaadata ja aru saada, et kurvastada pole mõtet. Midagi positiivset see endaga ju kaasa ei too ega olemist kergemaks ei tee.
 
Vana olija 06. august 2018, kl 21.55
Muusika kuulamine, just rõõmsama või rahustava muusika kuulamine peaks ka aitama kurbusest jagu saada. Seda muidugi kerge kurbuse puhul, mingi sügava deprekaga sellest vist kasu pole.
diip 06. august 2018, kl 21.59
Deprekas minu arust ei olegi kurbus, vaid mingi tuimus ja mõttetus. Aga no ei tea, mina pole asjatundja.
 
Vana olija 06. august 2018, kl 22.06
Minu meelest on depreka üks põhjuseid sageli ka sügav ja süvenev kurbus.Aga võibolla on sul õigus, et kurbusel pole deprekaga asja.
diip 06. august 2018, kl 22.06
Pigem ikka vist mõttetus. Tuim inimene ei hoolikski millestki, ka enda seisundist mitte.
diip 06. august 2018, kl 22.07
Ma ei tea tõesti. Võibolla ka püsivat ja mõttetut kurbust nimetatakse depressiooniks.
 
Kurbusest 12. august 2018, kl 21.49
Eks neid võimalusi kurvastamiseks leiab ikka, vanu fotosid vaadates või endises elukohas uidates, tuttavat muusikat kuulates, jm.
Ajud peavad olema sätitud nukruse lainele, siis läheb lepase reega. Kui krutskikurat on kurgus ja naljakillud silmades, siis pole kurbusel ruumi jalgu puhata, peab aga minema. :-))
 
Tüüp37 09. september 2018, kl 14.50
Parim võimalus on jah endale tegevust otsida maksimaalselt.
Väga raske on käia ringi, kui näed igal sammul jälgi möödunust, mil olid õnnelik, aga mis sai mingil põhjusel otsa. Seda ei sugereeri ära ka kuidagi. Pmts ainus võimalus on vanad mälestused asendada uute kogemustega.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!