Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mida selline uni tähendada võiks?
 
Uni 28. juuli 2018, kl 09.20
Olen juba tükkaega otsinud omale tööd ja nüüd leidsin, käisin ka töövestlusel ära. Veidikene küll kardan, aga arvan ise et saan hakkama. Proovipäeva pole veel olnud.
Tööpäev algab kell 6 ja pabistan hullult sellepärast, kuna pole harjunud nii vara ärkama...

Unes ma nägin täna aga seda, et ma magasin sisse oma esimesel tööpäeval. Olin väga paanikas, ülemus helistas, küsis kus ma olen, et kell on nii palju...tõusin püsti voodist ja panin riidesse ja mu töö traksipüksid olid kadunud, otsisin terve elamise läbi ja leidsin, jooksin bussi peale, sest väga vähe oli aega bussini. Kui töö juurde jõudsin olin endast väga väljas, kuna see oli mu esimene tööpäev ja ülemusele jäi kindlasti väga halb mulje, ta tuli minu juurde, küsis miks ma hiljaks jäin?Ütlesin et magasin sisse ja pole harjunud nii vara ärkama, selle peale ütles ülemus et rohkem seda ei tohi juhtuda. Ja siis ärkasin unenäost ülesse. Mida selline unenägu tähendada võiks?
Kas pabistan liiga palju töö pärast?
 
Vastus küsimusele 28. juuli 2018, kl 18.08
on olemas su viimases lauses.
 
Andre 28. jaanuar 2020, kl 03.07
Unenägude kaudu sa said infot oma töö kohta ja võimalikest probleemidest mis võivad tekkida tulevikkus. Äkki see töö ei sobi sulle; kui see töö oleks sulle ideaalselt sobinud siis sa oleksid rahulik ja õnnelik ja sul oleksid teised unenäod! Võib olla sa kardad iseendale seda tunnistada ja proovid ennast teadlikult veenda et see töö sobib sulle aga tegelikult vist mitte!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!