Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
küsimus
 
noh 10. mai 2019, kl 06.05
kas foorumil oli miskit häda....ma siin vaikselt vaatasin...et terves suures foorumis polnud ühtki postitust..mingiüle 20 päeva....ise ka ei hakanud torkima...lootsin..et suur kuu tuleb täis..ja pannakse üldse kinni:PPP
diip 11. mai 2019, kl 17.54
Ahah, et mõtteid oleks, aga ei söanda avaldada. Eks mulgi ole sama lugu.
 
unetu nr 6 11. mai 2019, kl 21.10
Aga miks te siis omi mõtteid kirja ei pane? Loeks huviga ja lisaks omaltki poolt vb midagi mahlakat-vürtsikat:D
 
küsija* 12. mai 2019, kl 17.19
Mida teeb pardiema, kui esimesed vihmapiisad talle noka peale langevad?
diip 12. mai 2019, kl 19.29
Hakkab prääksuma
 
küsija* 12. mai 2019, kl 23.44
Praegu on viimane võimalus veel näha, mida ta teeb - sirutab tiivad laiali ja võtab kõik oma pojad vihmavarju, kumbagi tiiva alla kolm. Ilmselt ei prääksu, sest nokk on kinni, ainult silmad pilguvad. :)
 
küsija* 13. mai 2019, kl 22.05
Jalutuskäik

Oo, milline kena kevadpäev!
Taevast ei saja alla lobjakat, vaid puuokstel säravad vihmapiisad nagu helmed reas. Astun tõtlikul sammul üle aasa, ümisedes endamisi vana lauluviit:”Maikuu, suur toomepuu….”, kuni mu kõrval laiub müürina tihe kuusik. Eemalt kuulen krabinat - kas tõesti oravad? Või hoopis ilves saagijahil? Kütt juba metsas? Siis jääb kõik vaikseks ja mu tähelepanu äratab miski must asi põõsa varjus. Ratas! Keegi on oma vana rummu siia vedanud ja saastab sellega ümbritsevat ilusat loodust, lausa nutt tuleb peale, mõtlen pahaselt ja lähen edasi.Taamal helgib meri, millel on äraütlemata kaunis kallas. Lähemale jõudes märkan liival sügavaid vagusid, mis näevad välja sellised nagu oleks siin äsja krossi sõidetud. Päris kole vaatepilt, justkui kartulivaod keset Tallinna vanalinna. Veepiiril pistan varbad vette, kuid see tundub liialt külm, pööran end ringi ja lähen tuldud teed tagasi.

Mitme poliitikaga seotud inimese nime võib sellelt jalutuskäigult välja lugeda?
diip 14. mai 2019, kl 21.46
Ma sain 12 kokku
 
küsija* 14. mai 2019, kl 22.46
Vähe! Loe uuesti. :)
diip 15. mai 2019, kl 15.25
Jalutuskäik

Oo, milline kena kevadpäev!
Taevast ei saja alla lobjakat[1], vaid puuokstel säravad vihmapiisad nagu helmed[2, 3] reas. Astun tõtlikul sammul üle aasa[4], ümisedes endamisi vana lauluviit:”Maikuu, suur toomepuu[5]….”, kuni mu kõrval laiub müürina tihe kuusik[6]. Eemalt kuulen krabinat - kas tõesti oravad? Või hoopis ilves[7] saagijahil? Kütt[8] juba metsas? Siis jääb kõik vaikseks ja mu tähelepanu äratab miski must[9, 10] asi põõsa varjus. Ratas[11]! Keegi on oma vana rummu siia vedanud ja saastab sellega ümbritsevat ilusat loodust[12], lausa nutt tuleb peale, mõtlen pahaselt ja lähen edasi.Taamal helgib meri[13], millel on äraütlemata kaunis kallas[14, 15]. Lähemale jõudes märkan liival sügavaid vagusid, mis näevad välja sellised nagu oleks siin äsja krossi[16] sõidetud. Päris kole vaatepilt, justkui kartulivaod keset Tallinna vanalinna. Veepiiril pistan varbad vette, kuid see tundub liialt külm, pööran end ringi ja lähen tuldud teed tagasi.
 
noh 15. mai 2019, kl 16.51
ma mõtlesin, et orav ka on...kui juba meri ja orav ..seesama, et vedasid lauda ..et kui üks poliitik..ehk teine ka siis:P siis saagijahil...saaks veidi teisendada..saaks ju .saag..im:Pkütt...leidsin 3tk....:Psiis on üks mets..üks rumm, üks rummo...:P a ei siin on neid nii palju..kes neid kõike jõuab välja kaevata:PP
diip 15. mai 2019, kl 17.05
See "oravad" viitab ju tervele erakonnale. Võibolla tuleb hoopis suur number kokku:p
 
noh 15. mai 2019, kl 18.00
ja nei metsi on ka tohutu hulk..ainult mõni sõna vaja ette leida:P ja siis liiv..seda annab mitmeti pöörata ja käänata ..ja rand või kallas..mis vahet sel on:PPPsiin annab neid sõnu heegeldada..nii et vähe pole:P
 
küsija* 15. mai 2019, kl 19.16
Tubli, diip! Siin on veel mõned nimed lisaks: Helle-Moonika, siis kas Taavi või Arto ,( arvan, et sina pidasid esimest silmas), järgmine on Hannes ja lõpuks Mart ( kirjapildi järgi, hääldus on veidi erinev).

Ootan huviga metsade ülesande lahendust, kui noh vajalikud sõnad neile ette on leidnud.
 
noh 15. mai 2019, kl 20.58
no näiteks...kalle-,kum-,leht-,lääne-,mai-,salu-,vald-,..mets
:Pja siis ma liigitaks metsa alla veel selliseid nimesid..st tuletatud metsast:PPP
jalakas võiks olla või kaasik, kask, laane,lepik,mänd,männik,paju,palm,sarapuu,tamm,toomepuu,vaher,võsaja isegi õunapuu:PP
oli uuringust kasu ka..isegi täitsa isiklikult tuttavaid leidsin:PPP..peab vist suhteid soojendama hakkama:PPP
 
Iti Maija Kuusik 15. mai 2019, kl 22.22
Seda Narva värki ma ei tea aga mulle meie president meeldib. Muide ma kuulsin, kui kedagi huvitab, et meil on tasuta bussid mõnes kohas ju.
 
küsija* 15. mai 2019, kl 22.54
Meil on möödunud aastast tasuta bussid rohkem kui mõnes kohas, aga kui juba tasuta, siis peaks see olema kõigile.

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/interaktiivne-graafik-vaata-millistel-bussiliinidel-1-juulist-tasuta-soita-saab?id=82873903
 
unetu nr.215 26. mai 2019, kl 19.51
proov 123
 
Numbrit ei mäletagi enam 26. mai 2019, kl 21.48
No mida te siin proovite, öelge kohe sõna sekka. Kommentaaride ikaldus on siin kohutav:(
diip 27. mai 2019, kl 16.55
Õlu läheb odavamaks
 
noh 27. mai 2019, kl 18.43
selle 13 sendi pärast ei saa veel lätis käimist ära lõpetada:P
 
Lätis 28. mai 2019, kl 17.19
veelgi odavamaks
 
c*) 30. mai 2019, kl 19.21
õllega ei kannata isegi põrandat pesta, joomisest rääkimata ja selleks ei pea ka lätti minema. lätti võib sõita teiste asjade pärast, kas või loomaaeda või niisama poodlema või minugi poolest või koobastesse või siguldast suveniiri tooma, põhjusi on palju ja erinevaid, nagu ka maitseid, igale oma
Ropp-Raivo 31. mai 2019, kl 12.17
Ma sain nädala eest kokku ühe vana naistuttavaga, kellega paarkümmend aastat tagasi jagasime isegi mõnda aega ühist elukohta ja tegime vanainimese asja. Suhtest tookord asja ei saanud, aga veel viisteist aastat peale suhte lõppu saime mõned korrad aastas kokku ning vahel läks isegi "asjaks". Nüüd viimasel kohtumisel, pean ausalt tunnistama, mul püksis isegi ei tuksatanud teda nähes. Noorena oli see normaalne, et teda nähes läbis minu kubemepiirkonda tuksatus. Aga aeg teeb oma töö, mina olen vanemaks jäänud, tema ei ole enam nii atraktiivne, enam kisu kohe voodisse. Jõime veini ja rääkisime niisama elust olust. Polnud teda kolm aastat näinud.
Selline lugu seekord.
 
mida? 31. mai 2019, kl 20.54
Krt, ilm on hukas! Raivo tunnistab, et polegi enam noor täkk. Muidu käis aina oma vallutustega hooplemas siin, nüüd on kõigil hoopis võimalik vana ja väsinud mehe juttu lugeda.
 
noh 01. juuni 2019, kl 23.39
seda on tõesti õudne lugeda:PPP..aga hullem veel on see, et kell on pool 12 ja meil...kahel käib alles raspuutin..täie hooga:PP hakkab vist vanast peast ära keerama:PPP....ja kohe tuleb kasatsokk


















.
 
noh 01. juuni 2019, kl 23.41
tsingiskhaan hoopis..ja täitsa kainelt:PP..kas saab midagi hullemat olla:PP muideks kaks nädalat 30..vat siis alles sulatab ajud üles...seega kohtume..järve ääres:PPP
 
c*) 02. juuni 2019, kl 17.07
no klge, vahest juhtub ka parimatel, et plaanid jäävad vaid plaanideks, sellest ei tasu veel endeile südareid hankida.
parem aus jutt, kui tants nutiseadmega ja kahtlased unistused
Ropp-Raivo 03. juuni 2019, kl 15.08
Ma räägin ühe lõbusama loo ka, et teil ei jääks muljet, et ma olen vana ning väsinud mees.
Vestlesin aprillis ühel venekeelsel tutvumissaidil umbes 40 aastase prouaga. Jutt sujus ja otsustasime kohtuda pärastlõunasel ajal ühes pealinna kaubanduskeskuses, et kohvi juua ja silmast silma kohtuda. Parkisin auto kaubanduskeskuse (sise)parklasse, natuke kaugemasse nurka. Saime kokku, tellisime kohvi ja jutustasime elust olust. Proua kurtis muu jutu sees, et mees on tal küll rikas, ostis hiljuti isegi uue auto, aga seksiga samas koonerdab (või ei anna end üldse kätte, täpselt ei mäleta). Siis kurtis ta. et oli just kohvikusse tulles sukapüksid ära lõhkunud ja natule isegi põlve vigastanud. Näitas mulle vigastatud kohta ja ütles, et võttis sukapüksid üldse jalast ära. küsisin muiates, kas aluspüksid jäid ikka jalga või:) Proua muigas. Kui kohv otsas, tegin ma ettepaneku minna kontrollima, kas aluspüksid on jalas või mitte. Proua nõustus. Suundusime minu auto poole, istusime auto tahaistmele ning ma asusin ahnelt suudlema proua võrdlemisi suuri tisse. Varsti oli aeg käsi seeliku alla nihutada ning püksikud eemaldada. Veidi aja pärast ratsutas proua mu vembla otsas ja oigas madalal häälel oh ja ah. Õnneks olin enne jõudnud valmis panna preservatiivi. Ja nii see läks. Kokku kulus aega koos kohvitamisega 50 minutit. Mõlemad lahkusid rahulolevatena oma autodega kaubanduskeskusest, kes tööle, kes koju.
 
noh 03. juuni 2019, kl 20.48
huvitav, kelle kohta see tants nutiseadmega käis...minul veel sellist asja ei ole...ja vist ei viitsi muretseda ka:P
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!