Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hommikut oodates
 
juustupall 19. november 2018, kl 21.56
Und ei ole. Veel... Vaatasin ära kaks episoodi Versailles`d, Kodutunde, kordusvaatasin ule kulmkapis oleva juustuvaliku (eilse pannkoogi vahele rändas viilakas Eestit). Lasin silmadel n-tuhandendat korda libiseda ule riiulis seisvate raamatuselgade, mille värvikombinatsioonid ja tähekujud on k6ik ammugi peas. Mkm, pole lugemise isu, öökapil on kolm raamatut poole pealt ootele jäänud. Talverehvid oleks pidanud autosse tarima... Ah, jouab ka homme. Ei, homme pole aega. Ulehomme siis... Kui läheks hoopis ujulasse? Libistaks end veepinnale siuglema, vehkmisvabalt, kohutustustevabalt, suhtlemisvabalt... Seegi m6te kulges minust eemale, hommikumantli sees on niisamagi m6nus tuiutada. Öösel unes oli mul oheliku otsas koer, kellega pidin tingimata mere äärde jalutama minema. Ta ise utles. K6ndisime ja k6ndisime, meri aga aina kaugenes, kuni kadus tundmatu linna majaderägastikku... Akki peaksin päriselt koera v6tma? Igavuse vastu? Hallide varjundite toonimiseks?
diip 19. november 2018, kl 23.27
Koerad on toredad loomad küll:) Aga millist võtta? Kas pisem või suurem, vaguram või kurjem, karvasem või siledam?
 
ehhh 19. november 2018, kl 23.33
Tõsta raamaturiiulis raamatud ümber.:) On tegevust ja ei olegi enam kõik nii nagu alati.
 
noh 20. november 2018, kl 04.13
ja...koerad on tõesti toredad...aga enne peab selgeks tegema....kas oled ise nii virk ja tubli, et koeraga tegeleda..mina ütlen...et mina küll ei ole:PP koer nõuab palju tähelepanu.....ma mõtlen toakoer:P olen näind küll selliseid asju...võetakse koer....pisike ninnu nännu armsake...ja kallike...ja kallis:PP eputamiseks:PP ja siis tuleb kurb tõsiasi..koeraga on vaja tegeleda:P aga pole midagi...asjale on lahendus...müüdud!!!:Pläheb ajake edasi..prestiisi küsimus...olllalllaaa...uus koerake...kallim , kui eelmine...aga oh häda...see koerake nõuab veel rohkem tähelepanu:Pmõni kuuke ja ...müüdud!!!!:P ja mina selgeltnägijana teadsin kohe, et see nii läheb:PPPPPaga olgu...ei mul on ka nooruses koeri olnud...aga kõik olid õuekoerad...nendega sul pole tõesti probleemi...jooksevad täpselt niipalju, kui ise tahavad....kuigi..unustasin..tänapäeval ei tohi enam koer vabalt ringi jooksta...seega...tuleb hoolikalt seda asja kaaluda:P
 
piuks 20. november 2018, kl 21.51
autoril on enne kümmet õhtul juba tõsine maadlemine unetusega. sooh, niimoodi siis.

koertest nägin hiljuti tv-st grupi "koeraasjatundjate" soovitusi ja õpetusi, midamoodi neid korahakatisi kutsikast penideks kasvatada. taas olin punnissilmini üllatunud.

kutsikat karistada ei tohi!!! vanasti võeti turjast kinni ja hoiti õhus, raputati või nihvati vitsaga vastu sääri hammustamiste eest, nüüd ei tohi!
aga, üllatus-üllatus, kui kutsikas aastaseks saades maiustusega (heaga) hammustamist ei jäta, siis - kujutage ette! tuleb ta magama panna! sest ta on ümbritsevaile lastele ja loomadele ohtlikud.
karistamise asemel, mida kasutab kogu loomariik, meie, kõrgajutegevusega imetajad, väga hummaanselt - tapame sõnakuulmatud ära!

piiuuks, valus kuuldagi sellist mõttekäiku.
diip 20. november 2018, kl 22.56
See tundub tõesti imelik
 
End Ine 20. november 2018, kl 23.17
Ega kõvad laste õigused, lapse vastutuseta, pole eriti targemad. On teada, et teatud vanuseni pole lapsel ohutunnet olemaski, mis mõtet on teda veenda ja seletada koos silmavaatamisega, ta aju pole veel arenenud, jookseb auto ette ohutundeta. Tuleb tuupida pähe!
diip 22. november 2018, kl 22.52
Kas rehvid on nüüd taritud?
 
juustupall 23. november 2018, kl 21.48
toredasti olete siin asju arutanud vahepeal! koertest ja lastest...Ei saa neid ketti panna ega igale poole vabalt jooksma lasta :) Aga et kas tohib siis k6rvast sakutada v6i mitte? v6i yksinda koju jatta pikaks paevaks? Tunnistan siin poolihaali, et oma lapsi olen kyll tutistanud ja riielnud ning hiljem endamisi m6ttes suure syytundega maadelnud. Suur inimene v6iks ju teistmoodi osata, kui kurjaga. Koera koha pealt ei tulegi sellist sakutamise olukorda esimese hooga meelde. Piinlik...

Rehvid said taritud. Yhe poolelioleva raamatu l6pu lugesin samuti ara. Yllatused teada puha. Nyyd on kysimus, mida vahepealse osaga teha. Elu on ikka yks l6putu dilemmade jada.

T66nadal sai labi ja nadalavahetuse yle peaks nyyd r66mustama.
diip 26. november 2018, kl 23.11
Jah, raamatuid võib ju igatemoodi lugeda. Loed esimese peatüki, siis viimase, siis teise ja edasi eelviimase jne. Ongi võibolla huvitavam.
 
üks mõte 23. detsember 2018, kl 04.52
Kui inimene ei saa aru, et teda mõnitatakse ja tema üle irvitatakse, siis kelle probleem see õigupoolest on? Minu meelest pigem mõnitajate oma, kui mõnitatav ei ole just näiteks avaliku elu tegelane. Irvitajad kulutavad energiat kellegi rappimisele, kes aga oma pead sellega ei vaeva, kuna ei saa asjast arugi.
diip 23. detsember 2018, kl 12.03
Vägivald võib mõnikord edasi areneda. Algul on verbaalne, pärast füüsiline ka.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!