Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mis jama see veel on -ärkan järsku ,
 
Magamine on 5,tundi ja tõusen üles 05. november 2019, kl 12.29
No paar aastat tagasi ,Töötasin aastaid öövalves autojuhina,
Kas sellest võib see haigus olla ,,et nagu peaksin jälle sõitma minema?
Ja tulengi öösel jalgele ;
 
Siis on juba probleem 06. november 2019, kl 06.06
ja tulebki unearstile minna . öösel peab inimene magama
 
kas 06. november 2019, kl 06.49
ikka alati peab? on palju töid, kus tuleb öösel üleval olla, tõsi, kas just iga öö aga ikkagi. targem on oma päevakava üle vaadata, katsuda päeval üleval olla, igasugune tukastamine varastab öist und, liikuda palju jne jne
 
laborant 05. detsember 2019, kl 01.23
Töötasin samuti aastaid öövahetuses. Peale töövahetust läks päris kiirelt uue elukorraldusega harjumine. Vist mingi paar nädalat oli adaptsiooniperiood. Minul aitas kohaneda füüsiline koormus. Enne tundus nii väsitav jalgsi käia, nüüd enam ette ei kujuta, et alla 5 km sõidan kuhugi autoga. Koertega jalutamise olen samuti suuremalt osalt enda kanda võtnud. Julgen soovitada - füüsiline koormus on see, mis aitab mitmete häirete vastu. Nii unetus, lihaspinge ja palju muudki. Kui pole põhjust välja minna, võtke lemmikloom. Üks hästijalutatud varjupaigast võetud krants ei tee ka kodus pahandust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!