Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Vaba teema
 
-dp- 04. oktoober 2021, kl 22.27
Facebook on vist kinni pandud.
 
-dp- 14. oktoober 2021, kl 22.00
Kas meil on praegu varjatud sundvaktsineerimine, nagu lamemaalased väidavad? Sund on minu arust see, kui ikka kümpi ka pannakse. Samas vaimus võib väita, et meil on sunnitöö.
 
Vana olija 14. oktoober 2021, kl 22.47
Sunnitöö on siis, kui käid tööl vastu tahtmist ning teed seda selleks, et hädavaevu oma arved makstud saad. Ja neid inimesi on ikka väga palju. Miks nad seda siis teevad? Olen kuulnud erinevaid põhjendusi, kuid peamine on mugavus. Ollakse harjunud ja midagi uut õppida või end proovile panna tundub ebamugav. Isegi kui see töö on tervisele kahjulik ja soovitatakse arsti poolt teine töö otsida.

Tegelikult ei peaks inimesed raha teenima, vaid raha peaks inimesi teenima.
 
Vana olija 14. oktoober 2021, kl 22.53
Ja sellest inimeste vahelise vaenu külvamisest on ka villand. Mida saavutatakse sellega, et üks eestlane sõimab teist lamemaalaseks ja too vastab ümarpea või mõne muu vaimuvälgatusega. Eestlasi on niigi vähe, milleks kakelda. See negatiivsus on võtnud juba arulagedad mõõtmed. Kas tõesti on käes aeg, kus vend ei tunne venda ja sõnasõda puhkeb vaid sõna vaktsiin kuulmisest?
 
Vana olija 28. oktoober 2021, kl 19.36
Kes vähegi vaevub, lugegu Anatoli Nekrassovi raamatut "Egregorid". Soovitan soojalt.
 
von Freen 09. november 2021, kl 02.23
selles on sul lugudegapeetud Vana Olja õigus etmeid eestlasi on niigi vähe ...... nu ja kui pooled on veel piast täislollakad siis tulep lausa ahastus piale

et kudame viimase 30 aastaga piast nii taandarenenud ja omadega pepusse kukkunud oleme son suur müstika


MAIOLEROBOT
 
-dp- 04. detsember 2021, kl 20.29
Küll on ikka siin vagune. Minu vabandus on see, et viimasel ajal joon vähe. Joomine ei ole ilus ja kahjustab tervist.
 
julla 10. detsember 2021, kl 03.34
ega taandareng viimase 30 aasta sees juhtunu . nagu ikka väikeste kogukondade puhul ei mõju sugulaste abielud vaimsetele ega füüsilistele näitajatele hästi. lisaks 50 aastat silmakirjalikku ühiskonda, kus korrati päevast päeva, et imbetsill olla on iga kodaniku kohus. eestlane kohustus seda määrust kohati 120% ulatuses täitma. sellist geneetilist ja vaimset taaka ei pühi paarikümne aastaga maha
 
-dp- 13. detsember 2021, kl 20.32
Tahtsin postitada vastuse, aga ei saanud. Mingit sõna ei lase läbi. Ei osanud ära arvata, mitte midagi sellist minu arust ei olnud.
 
-dp- 13. detsember 2021, kl 20.34
Ühesõnaga perses;)
 
-dp- 13. detsember 2021, kl 20.34
No see siis kõlbas, aga minu varasem viisakas teksti mitte.
 
-dp- 13. detsember 2021, kl 20.47
Vana olija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Tegelikult ei peaks inimesed raha teenima, vaid
> raha peaks inimesi teenima.

Päris toredasti öeldud:) Siiski on ka teistpidi õige. Raha ei peaks niisama saama, tuleb ikka teenida;)
 
Vana olija 13. detsember 2021, kl 20.55
Tsensuur on vanem kui meie.
 
-dp- 13. detsember 2021, kl 20.57
PISA näitab, et eestlastega midagi viltu ei ole.

Jamad on imporditud, mitte kohapeal välja loodud. Kümme inimest maailmas oma huvides levitab seda.
 
-dp- 13. detsember 2021, kl 20.58
Sõnastasin lühidalt ümber. "T-e-s-t-i-d" oli vist see sõna.
 
-dp- 13. detsember 2021, kl 21.13
 
-dp- 13. detsember 2021, kl 21.40
No näedsa, kuidas jalgpalli Meistrite Liiga loosimine läks. Messi ja Ronaldo ei saagi sarvi kokku lüüa. Või siis saavad alles järgmistes ringides.
 
muhv2 13. detsember 2021, kl 22.20
Kõik tüütab, tüütab. Rõõmsad inimesed tunduvad lollid. Selleks pole põhjust, see on ebaõiglane. See on ilmselt D. Aga mida siis teha? Joomine on vale ja niikuinii ära tüüdanud. Tablettidega on omad jamad. Lõuad pidada ja edasi teenida, nii see on.
 
muhv2 13. detsember 2021, kl 22.31
D olevat kaasaeglaste arvates haiguslik seisund. Aga muidu hüppad nagu jänkuke ringi. D paneb maailma selgemalt nägema. Muidugi jah, selge pilk ei ole suurim väärtus. Jänkud on ometi toredad.
 
muhv2 13. detsember 2021, kl 22.37
Ei tea, võibolla on rõõmurobot olla veel haigem. Kas D tegi ahvist inimese?
 
muhv2 13. detsember 2021, kl 22.54
Ega D tähenda nihilismust. Midagi on ikka, aga kuidagi teisiti.
 
-dp- 15. detsember 2021, kl 16.13
Mis sa, muhv, mulised.
 
-dp- 15. detsember 2021, kl 16.15
Ikka töö teeb ahvist inimese. Ahv võib ka masenduses olla.
 
-dp- 15. detsember 2021, kl 16.21
Loomadel on samuti emotsionaalne elu. Aga inimene on vaimne. Inimene mõtleb. Vahel mõtleb välja ka.
 
muhv2 16. detsember 2021, kl 20.09
Lasen auru välja. Keemisega ikka kaasneb teatud mulin;) Mis teha, kui tüütab.
 
-dp- 17. detsember 2021, kl 18.16
Sina oled mina ja mina olen sina.

Ahvist ei saagi inimest. Ahvil ja inimesel on ühine eellane.

Ahvil ja inimesel pole kvalitatiivset vahet. Kui siin just kvantiteet kvaliteediks üle ei lähe:p
 
harju loogiline 17. detsember 2021, kl 19.05
Inimene on inimesele hunt. Hunt hunti ei murra. Järelikult inimene inimest ei murra:)
 
Mhmh 17. detsember 2021, kl 21.50
See loogika ei kõlba kuskile. Tegelikkus on hoopis teine. Inimene hävitab teisi liigikaaslasi suure heameelega, kui talle sellest kasu on.
 
-dp- 17. detsember 2021, kl 22.19
Kas tegelikkus saab siis ebaloogiline olla?
 
malbe mart 22. detsember 2021, kl 15.02
Tere! Mina olen selline hooliv ja romantiline. Ei taha tagaistmel hüpitada, vaid hoopis küünlavalgel kudrutada. Meeldib roosa vein ja põsemusi. Ja kõik mis hea, see tulema peab...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!