Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
armumine abielumehesse/naisesse
 
Kapsauss 20. märts 2016, kl 23.44
Kes on olnud armunud ja seejärel saanud teada et see mees või naine on abielus (või tal on lapsed), mis te edasi tegite ja kuidas end tundsite? Lõpetasite suhtlemise või üritasite edasi?
 
olin 21. märts 2016, kl 00.40
armunud abielumehesse, sest ei teadnud tema pereelust, tema lapsest.
ma olen seda meelt, et abielude vahele ei topi end, teiste peret ei ohusta ega lõhu. mis rõõmu peaksin tundma, kui teiste elu segi löön.
aga jah, kui sain teada tema perekonnast, siis otsisin kiirelt vaba mehe ja lõpetasin päeva pealt abielumehega asja, kuigi süda igatses teda ikka.
mehed on seksist ohjatavad ja olgu abielus või vaba see mees, oleneb abielude rikkumine rohkem naistest kui meestest. mees tahab, aga kui naine ei anna, siis rikkumist olla ei saa.
 
78 21. märts 2016, kl 09.09
Hästi öeldud.
 
kepijuku 21. märts 2016, kl 09.52
Kui naine ei anna, siis nіkkumіst olla ei saa, aga ma olen küll ja veel leidnud abielunaistel selle nupu üles, kuhu vajutades reied laiali vajuvad.
 
kogenud ja lõpetanud 21. märts 2016, kl 11.55
Ma olen samuti olnud armunud ja asja ära lõpetanud.

Keeldun olemast kellegi meelelahutus abieurutiinis.
Kuna mulle endale on kohutavalt ebameeldivad niinvaletajad, petised ning lihtsalt ringiaelejad ja mu meelest oleks maailm parem paik kui selliseid inimesi poleks, siis püüan olla ise kõigepealt see muutus.

Mõelge: kui kõik naised põhimõtteliselt EI ANNAKS abielus või suhtes meestele, siis ei oleks sellist asja nagu petmine. Ja oleks hulga vähem südamevalu.

Naised, kes magatavad suhtes mehi, miks te teete teistele naistele nii? Ja miks "koolitate" mehi, et sedasi käituda on ok?
 
teele 21. märts 2016, kl 13.22
varsti 20 aastat abielus mehega, kellel oli naine ja laps enne mind.
 
to kogenud ja lõpetanud 21. märts 2016, kl 13.43
Jah, ei vaidle vastu, ideaalis oleks tõesti tore, et naised ja mehed ei petaks, et üldse ei valetataks, et poleks sõdu, vägivalda jne. Kahjuks tegelik elu on natuke midagi muud ja samuti ütleb minu kogemus, et mitte kunagi ei ole suhteprobleemides "süüdi" ainult üks pool. See pole õigustus petmisele, aga tõesti hea naise või mehe juurest naljalt ära ei minda teiste juurde lõbustust või lohutust otsima (kindlasti on erandeid). Ja küsimus, miks teete teistele naistele nii, kõlab tänapäeva ühiskonnas küll pehmelt öeldes naiivselt, kui igaüks on vaid enda eest väljas ja väga palju mingile lojaalsusele, autundele, õilsusele loota pole mõtet, alati mitte isegi oma lähedaste poolt, rääkimata päris võõrastest inimestest.
 
Anja-Nanja 21. märts 2016, kl 15.47
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 21.03.2016 19.25.
 
pettunud 21. märts 2016, kl 18.25
Sain tuttavaks mehega , armusime (mina vähemalt).Sain teada(mitme kuu pärast), et ta on abielus ja lapsed. Jahmatas. Mees seletas, et neil naisega läheb juba ammu yle kivide ja kändude ning tema ei suuda seda enam taluda.Et varsti on vaba mees.Aga teisiti läks. Naine sai teada ja mees enam näole ei andnud. Uskusin ta heietusi-loll olin.
 
Oot 21. märts 2016, kl 19.26
Kuidas saab alles mitme kuu pärast teada, et mees on abielus. Juba mingid märgid näitavad, et mees on seotud või siis ühiste tuttavate kaudu või siis lase Googlest läbi. Midagi ikka leiab.
 
pettunud 21. märts 2016, kl 21.10
Elame erinevates linnades.
 
to Oot 14. aprill 2016, kl 19.40
Vabalt võib juhtuda, et isegi alles mitme aasta pärast saadakse seda teada. Mõni oskab "mingeid märke" päris hästi varjata ja samas kõik ei oska jälle ühevõrra hästi märke lugeda. Ühiseid tuttavaid ei pruugi ju olla ja kõigil ei tule ehk pähegi kedagi googeldama hakata. Lisaks võivad (Internetist) leitud andmed (kellegi perekonnaseisu kohta) olla vananenud. Inimeste elu võib ju teinekord nt poole aasta v aastaga õige palju muutuda.
Aga jah, ka mina ei taha seotud inimesega mehkeldada ja arvan, et vastava kiusatuse korral tuleks armumine endale hoida, ära lämmatada ja muude asjadega tegeleda. Küll see tunne üle läheb. Ei ole vaja haiget teha seotud inimestele.
 
pettunule 15. mai 2016, kl 12.24
Naine sai teada ja elavad rõõmsalt edasi või?
 
pettunud 16. mai 2016, kl 10.29
ei tea, ei suhtle enam.
 
Utoopiat tuleb lademes 22. mai 2016, kl 22.12
Petmist poleks kui naised ei annaks abielumeestele?? Kuulge matke maha oma debiilne unistus naiste omavahelisest solidaarsusest. Mille pärast peaks mind huvitama mingi teine võõras naine ja kellegi südamevalu. Mees on ju see sitapea kes tuleb vaheldust otsima. Ja muide, naised petavad ka, selle peale peaks siis ütlema, et oh kui vaid poleks neid mehi kes abielunaisele annavad siis ka ei oleks petmist. Tulge mõistusele. Maailm ei ole nii must valge, oma probleemid lahendagu ikka ära suhtes olevad inimesed kes lähevad väljapoolt otsima seda vaheldust või miskit. Ma olen ka vaba naine ja põhjus miks ma abielumehega ei viitsiks jännata on puhtalt ikka enda pärast. esiteks see näitab, et seda meest ei saa tõsiselt võtta ja tulevikuplaane ei hakkaks ma temaga elusees tegema ega tahakski. Ja lihtsalt vahelduseks ei tahaks ka kellegile olla, pigem võtan endale fuckbuddyks siis juba vaba mehe kellega pole mingit muud janti. Saage ükskord ometi aru, et teil on lihtsam usaldada enda partnerit kui kogu maailma suguõdesid või vendasid.
 
Yx juhtum 22. mai 2016, kl 23.40
Abikaasa suri, kui olin 28. 34selt lein leebus ja hakkasin suhtlema (abielu-)mehega, käisime suvepuhkusel matkamas, lühireisidel, 2-3 korda nädalas jalutamas-baaris lobisemas, kinos, kohvikus, ka minu juures kodus. Ei otsinud uut meest, ei huvitunud tema perekonnaseisust, pean patuga? tunnistama, et tema sugulastest, kunagisest? armastusest Tartus, need jutud läksid minust mööda, huvitusin pigem jutu sisust, et kuidas ta hindas olukordi ja oma partnerit (kellest rääkis).

Telefonitsi rääkisime isegi mitu korda päevas. Vahel olid pikemad lahusoleku ajad kohtumistes, nii paar nädalat, vahel oli ta nädala järjest minu juures. Mulle see sobis. Teadsin, et ta elab magalarajoonis, aga tänavatki ei teadnud, sest vist ei tahtnudki teada. Umbes midagi tajusin, et kas elab mingi sugulasega koos? Jutu järgi sain aru, et süüa teeb ta ise, pesu peseb ise, koristab ...

Jutt sobis, huvialad sobisid, väga palju naersime-lõõpisime-nöökisime teineteist. 3,5 aasta möödudes tuli mulle külla tema abikaasa, ootamatult ja mehele teatamata.

Algul oli üsna agressiivne ja nutune, aga kui nägi, et mehega kooselu jälgi - riideid-raamatuid-muud - pole, siis hakkas rääkima mõistlikumalt. Helistasin mehele, kutsusin ta külla, ütlesin et tema abikaasa on siin. Tuli, mina läksin kööki ja lasin neil klaarida. Ise mõtlesin, et küll on loll lugu.

Kui elutoast kostus naise nuttu ja mees oli vait, siis viisin neile teed ja võileibu. Naisele ütlesin, et mina pole trüginud nende ellu, midagi pidi neil omavahel olema pahasti. Ütlesin, et mina ei võta mehega ühendust, lubasin seda naisele, aga ei viska ka meest välja, kui ta ise tulla tahab.

Paari kuu möödudes said meist elukaaslased ja 8 aastat oli kooselu, kuni juhtus rumal autoavarii.

Enam ei taha elukaaslast ega abielu.
 
viimasele 23. mai 2016, kl 10.10
Mida tähendab rumal autoavarii? Saatsid oma sandistunud elukaaslase õige abikaasa juurde hooldusele?
 
Isegi vastan 23. mai 2016, kl 17.29
Rumal avarii on see, kui 5 aastane laps hooviväravast välja sõidab.
 
teada 28. juuni 2016, kl 10.55
Rumal avarii- saatus maksab kätte abielumehe lantijale. Kui tead, et on abielus, siis tuleb kohe suhe katkestada. Abielus inimesega suhet ei alustata ega jätkata, see on patt.
 
To 10.55 28. juuni 2016, kl 19.12
Sul on probleem, kas oled väga silmakirjalik või siis lihtsalt loll.
 
to to 10.55 04. juuli 2016, kl 12.35
Mis probleem sul on,Haigus? abielumehega ei alustata suhet ega abielunaisega, see on patt ja keelatud asi. Mis sulel selles lauses ei meeldi, see on eluline tõde.
 
selge 05. juuli 2016, kl 18.10
 
kallis naine ... 08. juuli 2016, kl 09.07
Kapsauss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes on olnud armunud ja seejärel saanud teada et s
> ee mees või naine on abielus (või tal on lapsed),
> mis te edasi tegite ja kuidas end tundsite? Lõpeta
> site suhtlemise või üritasite edasi?
Miks peaksid abielus mehele ei ütlema--ikka tegutse edasi ?
minu teada laste isad ongi puhtad-- ja tegijad :
 
kuule teada mind 08. juuli 2016, kl 09.11
teada Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rumal avarii- saatus maksab kätte abielumehe lanti
> jale. Kui tead, et on abielus, siis tuleb kohe suh
> e katkestada. Abielus inimesega suhet ei alustata
> ega jätkata, see on patt.

Kirikus ja altari ees ---on võimalik
kõik patud andeks paluda :
JA olete jälle pühapäevasel jumalateenistusel puhas inimene ,,
see kehtib kõigi kohta!
1,ole kas või joodik,, lõdva püksikummiga naine ;; JUMAL ikka armatab ja andestab
 
mees 61 08. juuli 2016, kl 09.12
teada Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rumal avarii- saatus maksab kätte abielumehe lanti
> jale. Kui tead, et on abielus, siis tuleb kohe suh
> e katkestada. Abielus inimesega suhet ei alustata
> ega jätkata, see on patt.

Kirikus ja altari ees ---on võimalik
kõik patud andeks paluda :
JA olete jälle pühapäevasel jumalateenistusel puhas inimene ,,
see kehtib kõigi kohta!
1,ole kas või joodik,, lõdva püksikummiga naine ;; JUMAL ikka armatab ja andestab
 
naiivitarid 08. juuli 2016, kl 13.39
Selle jumala ja kirikuga seoses meenub kuskilt loetud lugu sellest, et jumal sulges juba väga ammu oma kõrvad inimeste hädadele, et suudaks kuidagiviisi rahus olla. Nii et unustage see loba sellest, et jumal andestab, halastab jne.
 
Pỉpar 08. juuli 2016, kl 22.34
On see kahepalgelisus või naiivsus, elamine soovunelmates või mõru mälestus isiklikust kogemusest,
ei tea, vist kõike segamini.

Mõelda kasvõi naisepeksjatest, alguses oli kõik ju kena, viha ja võõrdumine tulid hiljem. Kas peaks oma elu elamise katki jätma ja edaspidi vaid kannatades elama? Või on siiski lootust leida õnne ning alustada uue kooseluga, mis mõnede arvates on suur patt ja andestamatu tegu.

Iga elu on omamoodi, iga suhe erinev. Siin ei saa labidaga kõike ühesuguseks lüüa. On abielusid, kus elatakse üksmeeles vaatamata juhtunud eksimustele, kuid on ka abielusid, kus on usaldus kadunud ja koos elatakse vaid rutiinist.

Abieluinimesega kohtuma hakates pole sageli süüdi mitte kolmas isik, vaid abikaasad ise, kes pole tahtnud oma probleeme lahendada, ükskõik mis põhjusel ja kelle süül on nii läinud.

Teineteisest lugu pidavate ja armastavate abikaasade vahele ei saagi keegi kolmas tulla.
 
eelmisele 13. juuli 2016, kl 11.16
köigil on oma patune pool.
 
jah saab kohe nikku 21. juuli 2016, kl 08.05
kepijuku Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui naine ei anna, siis nіkkumіst olla ei saa, aga
> ma olen küll ja veel leidnud abielunaistel selle
> nupu üles, kuhu vajutades reied laiali vajuvad.
Naabrinaisele piisab AINULT sellest :
KUI mees oma kõva riistaga - tema pepukese vastu JUBA paneb - Varsti on kindel--et riist on varsti RIINA sees --kas või tagant köögi laua peal
 
kallis Teele , Joosep nutab 24. juuli 2016, kl 07.42
teele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Varsti 20 aastat abielus uue inimesega, kellel oli naine
> ja laps enne mind. AGA TEELE-ke ???
JUBA 30 .aastat elatud koos ka uue naisega--2.last ! Esimene naine oli ka Teele-- Paunverest ! No kõik algas kähku,, väga kiirustades- päris nooruses ja üks tütar ka .AGA tuli 2. aastaga juba lahutus !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!