Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Et uni tuleks
 
Ülemõtleja 06. november 2023, kl 04.19
Magasin, ärkasin. Mida teha kui liiga palju erinevaid mõtteid et uuesti magama jääda?
 
ei oska nimetada end ahaha 06. november 2023, kl 16.53
tuleb lasta end lõdvaks. lasta end üle võtta väsimusel ja kurnatusel. lasta mõttetel minna ja tulla. kui mõtted iseensesest tulevad siis on magama jäämine lähedal. võib ka juua rahustavat teed enne magama minekut. ei soovita mingitele mõttetele keskenduda . las need tulevad ja lähevad. see aitab mind vahel. ei tea kas siin mõjub aga jah.
 
Endine unetu 06. november 2023, kl 19.35
Juua ei soovita, ajab urineerima. Soovitan tuba õhutada, õhtust dušši, puhtaid voodilinu ja varast magamaminekut, söök-jook jäägu vähemalt 4t magamajäämise ajast.
 
olen kuulnud ,et vett peab just jooma ,et 07. november 2023, kl 06.26
paremini magada. see on aindand mind. ja suhkru vesi. viirukid või lõhnaküünlad. aitab ka kaelaune soonte ehk arterite masseerimine. vähemalt mind aitab vahel. või mingi sinine öö tuli ka või soolalamp.
 
Ropp Raivo 07. november 2023, kl 23.56
Mind on aidanud kui teha naisega tavakat, orakat või anakat. Üksi olles aitab ka onakas! Ikka mitu korda, kui ikka ei tule.
 
hhihihihihi ropp raivoo hihiii aga mina rikun foorumit hihihiii autistid hihihihi 08. november 2023, kl 06.41
Mind on aidanud kui teha naisega tavakat, orakat või anakat. Üksi olles aitab ka onakas! Ikka mitu korda, kui ikka ei tule.

ok vaimuhaige ok 1 teema poni . räägi nagu normaalne inimene mitte mingi ku rad i perv või potensiaalne vägistaja .
 
Mingi opakas Mundzik ilmus taas välja foorumit reostama… 08. november 2023, kl 07.47
No on debiilne rott. Istu kodus, ära arvutit puutu.

SINU ARVAMUST EI KÜSINUD KEEGI!!
 
mind ei koti pedofiil. mida keegi küsis või ei. ma räägin fakte 15. november 2023, kl 06.32
sina ei ütle mida ma võin võ ei sa loll pedo.

su sõbrad on tõestand järgmist

1 et nad on identiteedi vargad ja proovivad esineda minuna mulle pannes suhu sõnu mida ma ei ütleks

2 et nad on 1 teema ponid ja autistid kes millestki aru ei saa
3 nad on etteaimatavad laimajad ja valetajad nagu sina
4 et nad räägivad rõvedusi selleks ,et rääkida rõvedusi.
 
sina istu vaimuhaiglas ja istu sisse see 15. november 2023, kl 06.32
iphone mida sa peidad sa pedo tont ma olen siit foorumist eemal olnud üle nädala .
 
Äss-käskija 26. november 2023, kl 18.47
Ole veel 10 aastat, parem kui elu lõpuni!
 
sa oled anonüümne ahistaja sa ei ole äss ja oled usutavasti ka pedofiil. 03. detsember 2023, kl 08.11
Ole veel 10 aastat, parem kui elu lõpuni!

kulla pedofiil ja anonüümne argpüks. ma ei ole kusagil vaimuhaiglas olnud. ma pole ka praegu ega plaani ka sinna sattuda. taaskord mõtled sa asju välja. ma olin vaid esimeses klassis tartu mingis kohas ja see polnud ka mingi vaimuhaigle . seega peida iphone oma tead küll kus või hiili hullari puhke tuppa arvutisse asju välja mõtlema.
 
taaskord kumb kuulub hullarisse kas mina või sina kes oled teind järgnevat 03. detsember 2023, kl 08.15
1. ahistand blogijat. ta peret ta lapsi. ta laste kohta öelnud rõvedusi. luband ta emaka välja lõigata ja ratika peale kuivama panna. tõeliselt normaalse inimese käitumine su poolt. lavastasid mind süüdi ja varastasid mu identiteedi. mind mõisteti aga õigeks . see närib sind ikka veel vist.

2 ütlesid ,et 12 aastased võivad sama vanadega teha anaali.

3 tegid oma sõpradega mu mineviku vigu maha mida ma olen kahetsend ja tunnistand . siis sa ja su sõbrad ütlesid ,et võite ise halbu asju jagada

ilmselgelt kuulun ma hullarisse 10neks aastaks või eluks ajaks. jah mu hullari tuba on suht hea- võin õues käija millal tahan kaua tajan. netis olla enam vähem kui kaua tahan. telekast vaadata mida palju tahan. toit on siin hea . suht hea hullar ja palat . loodan ,et jäängi siia luksusliku hullarisse terveks oma eluks :).
 
Kle ajuhiiglane - mis on ratikas? 03. detsember 2023, kl 11.44
See on vist mingi ainult hullumajas leiduv ese?
 
Vart Vurvaun 04. detsember 2023, kl 00.04
See on vast mingi soome keelne sõna.
 
Prokurör 04. detsember 2023, kl 00.06
Muide, kui alaealised omavahel seksivad vastastilusel nõusolekul, siis ei esine seaduserikkumist.
 
khm 04. detsember 2023, kl 02.20
miks üldse kriminaalkorras karistatud pedofiil siin sõna võtab?

oli siin ka mingi sarnane tegelane, kes rääkis, kuidas lapsi ja koera peksis, üsna pikalt lamises, kuni võeti arvuti käest ja topiti palatisse. see nüüdne ka arvab, et on siin igavene, paraku tuleb ka tema valgete pikkade varukate aeg.
 
Mria 04. detsember 2023, kl 17.16
krooniline verbaalne diarrhea on raske juhus ja nedatrahhoos olevat ravimatu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!