Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
31.12. AASTALÕPU ERI: “JÄRVAMAA PIHUPIDU” - Kus suurerinnalised kaunitarid peksavad soovijatel paugu lahti! Tulge kõik kohale ja Te ei kahetsete!!!
 
Olen new-age artist nimega Mundzu ja kuna mul on õnnestunud oma kunsti-, kirjanduse- ja muud kultuuriloomingut tänavu maailmas müüa miljonite dollarite eest, sooviksin oma edu ja õnne ka teistega jagada: 31. detsember 2023, kl 03.59
Rahvast on hullumise ääreni viimas palgatud professionaalsed suurerinnalised lahti-pihku-peksjad! Naistega vahekorda astumine on keelatud - lubatud on vaid orgasm läbi hinnalise “randmetöö”!

Ka naisterahvad ei pea pettuma - nende tarbeks on kohapeal olemas kliitori-massaaži telgid, kus meessoost instruktorid pakuvad “sõrmemõnu”, võibolla isegi “aanuskanali silitust” seestpoolt.

SEE OLEKS MINU KINGITUS EESTI JAJÄRVAMAA RAHVALE! Ma tänan, et mul on elus nõnda hästi läinud, et mu kodus tehtud “munstiteoseid” üle maailma väga hinnatakse ja ostetakse.

Ning suur õnn on teenitud miljoneid kasutada järvamaalaste õnnelikuks tegemiseks, sest kes ei sooviks aastalõppu üht võimast “PIHUPIDU”!
 
Järvamaalane 15. veebruar 2024, kl 23.07
Mida sa tõbras käid ja häbistad siin järvamaalasi. Korista oma maja ümbrus ära, elate nagu sigudikud.
 
ühinen 16. veebruar 2024, kl 00.50
mingi pasaperekond. kõik haisevad, näevad räpakad välja ja muudkui nillivad naisi ja mehi. selle perverdi ema kuuldavasti sätib juba viiendat 'võõrasisa' koju. lollakas poeg, kes seda kõike pealt näind, unistab panna kõike, mis liigub. isegi teod ja konnad käivad kaarega mööda, et pervar neid seksuaalselt ei ahistaks. sellele kõlbaks vihmaussid ka, paraku paks ei saa neid kätte.
 
blablblaaa igav vihast kadedusest ja autismist nõretav pedofiili jorin 16. veebruar 2024, kl 16.21
jätan vahele ei viitsi lugeda.... nägin nii palju vaeva selle kommentaariga ja ma isegi ei lugend seda. thats a shame..... u put that hard work in for nothing lol
 
haa-haa 17. veebruar 2024, kl 00.31
lugesid ikka küll silmad punnis peas ja hakkasid kohe vihmaussidest unistama. kellest sul haisval rasvamaol ikka unistada kui keegi ei taha sinuga isegi ühes ruumis viibida . sa oled nii loll, et isegi ei saa aru, et kui sa oma lollaka käitumise asemel inimestega normaalselt suhtleks, tekiks ka sul normaalne elu. ise tõmbad oma elule pidevalt vett peale ja süüdi on kõik teised.
 
surnud teeema surnud argument jälle mõtled asju välja sa loll pedofiil 17. veebruar 2024, kl 10.15
pluss su kärenist ja autistist mitte sõber ei saa sind päästa ega kaitsta. just nagu sina poeb ta teiste taha . ta on ku sik nagu sina.
 
sina reetur ole üldse kuss vaata rooma oma kivi alla tagasi 28. veebruar 2024, kl 13.53
Järvamaalane 15. veebruar 2024, kl 23.07
Mida sa tõbras käid ja häbistad siin järvamaalasi. Korista oma maja ümbrus ära, elate nagu sigudikud.


sina häbistad järvamaalasi olles nende pedofiilide ja ahistajate poolt. sina reetur ei ütle mida me peame või ei. sina oled sigudik . keda ma häbistan sellega kui su sõprade laimu ja valesi faktide ja tõega kummutan ja kes sinu järvamaa presidendiks tegi.
 
meie maja ümbrus on korras 28. veebruar 2024, kl 13.54
sa vahi enda oma ja siis hüppa .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!