Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mul läks lausa uni ära midagi niivõrd erutavat lugedes. Kuidas sul?
 
Jaanus Aanuspauk 22. juuli 2023, kl 04.23
AGA POLE MÕNUSAMAT TUNNET, KUI ET SU TIHKET AANUST PUMPAB SOONILINE JÄME KARA NING SELLE OMANIK OHKAB SULLE RASKELT KÕRVA OLLES ISE SUITSU-HIGI-BENSIINI JÄRGI LÕHNAV. LÕPETUSEKS ON IMELINE, KUI SEALT PURSKUB MEGA-ENERGIA SU SISSE!!!

JA SEE EI PRUUGI OLLA VEEL KÕIK - NÄITEKS KUI KOHE TULEB SU ÕRNA LÄBI TÕMMATUD URRUKA-AUGU TAHA UUS MEES (KES ON IKKA MEES) NING ALUSTAB UUTE PUMBA-TÕUGETEGA. SA SUUDAD SIIS VAID MÕNUST INISEDA NING LÕPUKS HAKKAB PURSKAMA KA SINU JUURIKAS NING ÜLIMMÕNU ON, KUI SELLE KAHMAB ENNE ÕNNISHETKE OMA HUULTE VAHELE MÕNI MEGAÜLESKÖETUD KENA MEESHING (TEMA JUBA OSKAB, SEST TA ON MEES NING TEAB, KUIDAS MIDA TAHTA NII TAHA KUI SUHU).
 
--------------------- 22. juuli 2023, kl 11.58
mida sa üritad saavutada sellega. mida sa tahad näidata . kas seda ,et milline tühi ja mõttetu ja hingeti pedofiil ja pervert sa oled. sul ei ole ambitsioone. sul pole elu. sul pole kedagi ega midagi ja ajad siin täiesti mõttetut vaimuhaiget pervo juttu. tahad kõigile näidata milline pervert ja pedo sa oled ok näitad seda ja edasi. mida me nüüd peale peame hakkama plaksutama su rõvetuste peale või jeeee pedo jee pervert jee vägistajaaa. sest vägistajad ajavad sellist jama. sa surud end teistele peale oma haigete fetishitega. tead mine metsa võta pump ja värvi rohi ära oma mõttetu mädand hallollusega.
 
öäk 28. juuli 2023, kl 01.28
jälle sa käid siin iseendale taha panemas.
hakka juba millestki reaalsest unistama - nt tutvun kusagil mingi närtsu mutiga, keda keegi teine ei taha ja elan sellisega elu lõpuni, kuna selline ongi minu valikute kosmos.
algul tundub selline väljavaade hirmsana, aga kui reaalselt lähened, siis on see parim, mis sinuga juhtuda võib.
 
mind ei huvita need teemad mind ei huvita need teemad mind ei huvita neeed teemad 29. juuli 2023, kl 07.32
mind ei huvita need teemad mind ei huvita need teemad mind ei huvita neeed teemad mind ei huvita need teemad mind ei huvita need teemad mind ei huvita neeed teemad mind ei huvita need teemad mind ei huvita need teemad mind ei huvita neeed teemad mind ei huvita need teemad mind ei huvita need teemad mind ei huvita neeed teemad

ei ma käin su ja su pedofiilidest sõprade valesi kummutamas ja vahel vaatamas kuida sa oma pedofiilidele taha paned vaimuhaige reetur netihiiro
 
minu unistused ja mitte unistused pole 29. juuli 2023, kl 07.33
sinu asi. eks ela kellega tahad mind ei huvita need teemad ja see ma pole homo nagu sa ja su sõbrad
 
nohh 02. august 2023, kl 02.42
ega kedagi ei huvita ka kui sa homo oled. arusaadav, et seal kolkakülas, kus elad, on see problemaatiline. aga võid ju võidukalt välja tulla naabripetsi käevangus ja ausalt öelda, et armastame teineteist taevani ja tahaks lisaks munadele ka leivad ühte kappi panna.
säti veel endale roosa turnüffle moodi asjandus pähe, pisike pojengibukett kätte ja küll küla selle ära seedib
 
määmöäääämöäää 02. august 2023, kl 07.12
ega kedagi ei huvita ka kui sa homo oled. arusaadav, et seal kolkakülas, kus elad, on see problemaatiline.
ma ei ole homo aga kõik räägivad siin sellest aga kedagi ei huvita . ma ei ela kolkakülas . sa ja su pedo sõbrad on problemaatilised.

. aga võid ju võidukalt välja tulla naabripetsi käevangus ja ausalt öelda, et armastame teineteist taevani ja tahaks lisaks munadele ka leivad ühte kappi panna.

ma ei ole homo . mind ei huvita need teemad . ma ei tegele homo teemadega. ma ei armasta mehi . sa taas räägid endast mitte minust. ära projekteeri oma homondust minu peale aitäh.


säti veel endale roosa turnüffle moodi asjandus pähe, pisike pojengibukett kätte ja küll küla selle ära seedib

ma ei ole homo. eks sa säti siis endale see pähe me teame ,et sa tahad ju. mis küla. sa reaalselt räägid endast ja oma mõttetust loservillist. minu külast sa ilmselt ei räägi sest siin mu külas on kõik võitjad. winnerwille population limited . loserville population unlimited. rohkem ma ei ütle
did_1305161 02. august 2023, kl 22.28
Kui närvikava nii nõrk, 86 õsiis pole soovitav selliseid lugusid lugeda enne und!
 
tont86 03. august 2023, kl 03.18
see, kes paljusõnaliselt undab, et pole homo, see ilmselt ikkagi on. kõik ta postitused ka sinna kaarde. mamma tal ei luba enam poistega välja minna ja ega see 100 kilo suurt jõuagi kusagil lantida. ainus, mis pervaril jäänud, üritab igal pool netis oma kombitsaid laiali ajada. varsti pannakse pehmete seintega palatisse
did_1305161 03. august 2023, kl 12.29
Ei nüüd enam ei viida neid majja, kus palatitel on pehmed seinad. Nüüd on nad vabameelse Euroopa kodanikud ja võtavad kätte vikerkaarevärvi lipud ja lähevad tänavale oma elulaadi propageerima!
 
pisarrrrr 03. august 2023, kl 15.11
see, kes paljusõnaliselt undab, et pole homo, see ilmselt ikkagi on. kõik ta postitused ka sinna kaarde. mamma tal ei luba enam poistega välja minna ja ega see 100 kilo suurt jõuagi kusagil lantida. ainus, mis pervaril jäänud, üritab igal pool netis oma kombitsaid laiali ajada. varsti pannakse pehmete seintega palatisse

ära räägi endast niimoodi semu. valus lugeda kuida end maha teed :( pisar tuleb silma
 
kus tuli ekspert välja nüüüd 03. august 2023, kl 15.11
Ei nüüd enam ei viida neid majja, kus palatitel on pehmed seinad. Nüüd on nad vabameelse Euroopa kodanikud ja võtavad kätte vikerkaarevärvi lipud ja lähevad tänavale oma elulaadi propageerima!
 
:( andeks haavasin su tundeid 03. august 2023, kl 15.13
Kui närvikava nii nõrk, 86 õsiis pole soovitav selliseid lugusid lugeda enne und!

mul on parem närvikava kui sul. ja ma debungin sinu ja su sõprade valesi. soovi kui su tunded on haavund
 
Dominique 04. august 2023, kl 15.03
Tere, härra/ proua.
Meie struktuur pakub teile rahastamist 5000 kuni 10 000 000 eurot väga lihtsatel ja usaldusväärsetel tingimustel. samuti teeme investeeringuid ja laene igat liiki projektidele, lühi- ja keskmise tähtajaga, pikaajalisele, krediidi tagasiostmisele, hüpoteekidele, hüpoteekidele, tarbijakrediidile jne. meie ülekandeid pakub pank tehingu tagatiseks intressimääraga 2/100 kõigi teie taotluste kohta, mis on esitatud seoses ajantide ja maksetega.
Kui olete huvitatud võtke mind vastutasuks läbi minu isiklik aadress või läbi minu kodulehel:

E-post: E-mail: dellenbach.­dominique1964@­gmail.­com
Usaldusväärne ja turvaline laen.

-Laenud
-Laenud internetist
-Laenude refinantseerimine
-Laenud inimeselt inimesele
-Eraisikute laenud
-Laen kehtiva maksehäirega
-Pangalaen
-Tagatiseta laen
-Väikelaenud
-Tarbimislaen
-Autolaen
-Remondilaen
-Reisilaen
-Ärilaen
-Kiirlaen
-SMS-laen

E-post: E-mail: dellenbach.­dominique1964@­gmail.­com / TELEGRAM : +33774080645 / TEL/ Whatsapp : +33774080645


Oleme saadaval 24 tundi ööpäevas
 
mida w? 07. august 2023, kl 03.12
mingi idikate kokkutulek? muid kohti pole netiavarustes?
tehke krt napakate alafoorum
 
ok pedofiil ok ahistaja ok netihiiro ok reetur 08. august 2023, kl 12.09
okokokokok
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!