Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Soovitage mõnda head filmi palun,
 
Konnloom 16. juuli 2009, kl 00.12
eelistatult ulmekaid. Võib muid häid filme ka soovitada, lihtsalt praegu on ulmeka-isu :) Mainin, et head filmid POLE näiteks Batmani film, aga hea film ON näiteks Watchmen. Olen üpris kriitiline filmide suhtes, hea kaameratöö/soundtrack/näiteljad/plot/jne jne peab olema. Ja see 'miski' veel lisaks. Aga noh, pakkuge, äkki leian mõne lemmikfilmigi :)
 
konnloom 16. juuli 2009, kl 01.36
näitlejad st
 
popi 16. juuli 2009, kl 17.13
http://www.ulme.ee/Foorum/Filmid-ja-maengud
 
Konnloom 16. juuli 2009, kl 20.36
Tänan :)
 
popi 16. juuli 2009, kl 20.36
Palun, võta heaks!
 
näiteks 16. juuli 2009, kl 23.09
liblikaefekt
 
popi 16. juuli 2009, kl 23.37
http://www.filmiveeb.ee/filmid/1568/Liblikaefekt/
 
palle 17. juuli 2009, kl 00.43
wristcutters: a love story. pole küll ulme aga väga sürr ja omamoodi film on :)
 
Konnloom 19. juuli 2009, kl 00.41
Seda Liblikaefekti olen näinud, üsna keskpärane, aga hea siiski. Wristcuttersist pole teadlik, aga homme vaatan ära millega tegu :)
 
Konnloom 19. juuli 2009, kl 18.21
Niisiis, väga hea film oli. Samas siiski osaliselt etteaimatav ja vist tahtlikult veidi nagu.. lapsik? vms, aga ikkagi väga-väga hea oli. Tänan :)
Soovitage julgelt veel!
 
Manka 19. juuli 2009, kl 23.16
jääaeg 3 :)
 
luna 19. juuli 2009, kl 23.16
Mamma mia
 
Manka 19. juuli 2009, kl 23.25
luna, kus seda näidatakse?
 
luna 19. juuli 2009, kl 23.47
ega konnloom kinno taha minna, et sa kinos jooksvat filmi soovitad. Ta vaatab internetist.
 
palle 20. juuli 2009, kl 00.21
hm.. mis siis veel. minul näiteks selline film, mida ma võin teatud aja järgi ikka uuesti ja uuesti vaadata, on vanilla sky: open your eyes. ma ei tea, miski selles filmis nii õudselt lummab mind ja kui aus olla, siis ma vist tean sõnasõnalt isegi kogu teksti, mis seal räägitakse. aga ikka ära ei tüdine :D

veel siuke mitte-igapäevane-tavaline-happyending-lovestory film on kindlasti donnie darko (ma ei tea, ma vist tõesti selliste sürride filmide tegelane pigem?). sellele on järg ka (s.darko), aga esimesele osale jääb see kohe kohutavalt kõvasti alla.

üks eriti huvitav film, mida ma ilma täiesti ootusteta vaatama kunagi hakkasin, oli the prestige. see raudselt tiri ja vaata ära, arvan et üllatud meeldivalt :)

mis äkki sinu filmimaitse kategooriasse võiks langeda, on äkki knowing. see suht uus film ja äkki isegi oled juba jõudnud ära vaadata. mis selle filmi puhul magedaks asja tegi, oli lõpp, mis kiskus kohe ebareaalselt ulmeks ära.. :( muidu üpriski hea film, kinoeffekt oli igatahes võimas.

ma ei tea, kuidas nende tänapäevaste veriste "õudukatega" sul lood on, aga mina neid ikka näiteks vaatan.. isegi siis kui neid väga ei kiideta, meeldib mulle passida, kuidas neid inimesi ja nende kehaosi ilusti ära lõigutakse :D the midnight meat train on selline näiteks. mida ma aga arvasin õudukaks olevat, aga tuli hoopis teistmoodi välja, on the last house on the left. see on ka täitsa vaatamist väärt mu meelest.

ühesõnaga, neid häid filme on kõriauguni ja palju rohkem, aga mul ju ei jää kõik meelde, mida ma vaatan :D aga ma arvan, et žanritest soovitasin ma sulle praegu siin ühe paraja segapudru kokku.. aga eks sa vaata ja hiljem tule jaga oma elamusi :)
 
Konnloom 21. juuli 2009, kl 00.08
Jääaeg 3-e pole veel näinud ega isegi huvi tundnud, aga eks siis vaatan ära, äkki meeldib :)
Mamma Miat olen juba näinud, see oli üllatavalt hea, palju parem kui ma ootasin.
Vanilla Sky filmi olen kogu aeg mõelnud vaadata, aga pole veel jõudnud, nüüd siis pean jõudma :D
Donnie Darko on lemmikfilmide nimekirjas :P Järge pole näinud.
The Prestige kõlab tuttavalt, uurin järele.
See Knowing oli selline enamvähem, kohati väga hea, kohati keskpärane.
Mingi aeg nüüd tulen siis tagasi ja jagan elamusi :) Seni võite aga veel soovitada!
 
Schneeweiss 21. juuli 2009, kl 03.27
 
S.M. 03. august 2009, kl 07.35
Pole küll ulme, kuid minu viimatine filmielamus oli "Slumdog millionaire," aga ma selline vana romantik kah, nii et pole siin midagi imestada. Kiidaks ka filmi "Donnie Darko" ja veel üle ootuste hea film on mu meelest "Requiem for a dream."
 
krupskaja 05. august 2009, kl 18.34
Mulle meeldis väga film ,Teised,.
 
hallooo 06. august 2009, kl 22.13
Mina soovitaks näiteks brittide filme:
Nt. lock,stock & two smoking barrels,snatch.
ja siis sellised nagu The Bank Job, The Italian Job etc.Põhiliselt kõik kus näitleb Jason Statham, võrratult hea näitleja :)

Ja südamlikest filmidest soovitaks August Rush´i..mulle hullupööra meeldis see film :D
 
H 06. august 2009, kl 22.55
Panen lihtsalt mõne viimase aja lemmikfilmi kirja:

The Haunting In Connecticut- Ei olnud minu meelest üldse nii etteaimatav, kui algselt arvasin.
The Last House On The Left- Nagu eespool juba keegi mainis, siis ka minu meelest vääris vaatamist.
RocknRolla- Hea, nagu ikka Guy Ritchie filmid
Twilight- Imelikul kombel väga lummav film, kuigi pubekaiga peaks nagu möödas olema :D
Üks rahulikum- Clint Eastwoodi Gran Torino
Ka vaatasin hiljuti Underworldi kõik osad uuesti läbi.
 
.... 12. august 2009, kl 18.04
Üks hea film on "Amelie" (see pole küll ulmefilm).
 
meri 13. august 2009, kl 23.39
Amelie- jah, miks mitte
 
olavsu1 14. august 2009, kl 00.33
kosmoseodüseia.
 
bläku 14. august 2009, kl 00.59
eight below

no terve aeg nutsin pm :D
 
meri 14. august 2009, kl 01.06
praegu tuleb hea film, Hemingwayst. korra näinud, aga ikkagi.
 
FWVHILM 29. jaanuar 2022, kl 19.52
Crossbones
Never Back Down
The Young Master
Pirates of the Caribbean
 
Väga ilus film 22. veebruar 2022, kl 14.49
Väga ilus ja asjalik lühifilm on see, kus Putin õpetan linnupoegi lendamas annab suuna, kuhu kurssi hoida.
Teine hea lühifilm on Piyin kalastamas ja kolmas film, kuidas Putin jahil käis. Eks neid ole vaslgi, kus suur Juht õpetab, kuidas midagi teha.
 
to väga ilus film 23. veebruar 2022, kl 01.03
putin ei õpetanud linnupoegi lendama, see eeldaks ju, et ta oleks need linnupojad ka eelnevalt välja haudunud, vaid näitas kurgedele suuna kätte, kuhu poole lennata. ilma temata eksinuks nad teelt ja koperdaksid siiani pimeduses.
ja jahil käis seepärast, et näidata, kuidas ta rahvale näiliselt liha pakub, kuigi vaene vene rahvas on valgupuudusest juba nii ogaraks jäänud, et ei saa oma idiootsuses arugi, kuidas ta seda despooti pidevalt tagasi valib.
 
WVFILM 20. aprill 2022, kl 00.24
Hollywood alusrrab filmide tootmist pealkirjaga Laibakott 1 kuni Laibakott 10 Filmis Comando vastab John Matrix kindrali küsimusele kas sinna veel keegi jäi ei ainult laibad. On lootust ka filmile Surijaid keda polnud karonnat mida polnud ja koronna hinda küsi koronnadelt korona konnadelt

Monk Comes Down the Mountain
Dao shi xia shan
Trinity
Rizzo Piedone
Robert the Bruce
Never Back Down
The Young Master
Crossbones
Pirates of the Caribbean

https://www.imdb.com/feature/genre/?ref_=helpms_ih_gi_siteindex
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!