Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
usuhull
 
a 18. august 2009, kl 12.19
oleme selle mehega pea aasta koos olnud,kõik on olnud hea ja tore, väikeste tülidega, tema pere ja minu pere nagu üks, nüüd tutvus aga mingite usuhulludega tänaval ja vähem kui nädalaga pööras nii ära, et jättis maha, teatega et oleme praegu sõbrad väike paus,kunagi oleme uuesti koos,et ma ta unistuste naine ja plaan abielluda kunagi, kuid et tal vaja praegu sellele pühenduda ja et mina tekitan temas iha ja ta ei suuda keskenduda. nüüd laseb end ristida ja selles maailmas elada enam ei kavatse, vaid jumala vaimus. kutsub kaasa sinna teekonnale, ning nüüd ma saaks temaga enam koos olla vaid juhul kui selle jama läbi teen ning pühendan ka end jumalale igaveseks, seejärel käiksime koos seal koguduses ja sel jhul ta ei näe põhjust miks mitte abielluda minuga. enne seda on kasvõi käest kinni hoidmine patt. kas loota sellele, et see ajutine hullus ning läheb mööda? ta 1 kord seda läbi elanud, kui me veel tuttavad polnud, siis kestis see tal aasta. või äkki nt sõjavägi, kuhu ta nüüd vbl läheb ja muud asjad elus panevad tal peas lõpuks asjad paika ning ta tuleb sellest usu asjast välja ? minu vastus talle selle kõigepeale oli et ma ei vaja sellist ajupesu ja ma ei lähe sinna kogudusse ainult sellepätast et teda armastan,andsin sellele võimaluse, käisin seal ning tõesti selliseid igapäevaseid tundide viisi koos olemisi, palvetamist ja piibli lugemist vajavad nõrgad inimesed. mida teha sellise usuhullust mehega ? kas keegi on paranenud sellistest usulisest ajuloputustest ? on mõtet loota selle, et armastus kaalub üle ja ta tuleb normaalsete inimeste sekka tagasi v minna eluga edasi ja unustada see mees ?
 
b 18. august 2009, kl 18.46
Unusta! Sa pole tema jaoks enam kõige tähtsam.
 
UHUU 08. aprill 2023, kl 14.39
Tegemist on paberitega hullumeelsega, kes peab end muuhulgas kunsti jumalaks, oikumeeniliseks anaalseksi prohvetiks ja kolmeteistkümnendaks apostliks. Järvamaa metsade vahel on ta enda ümber koondanud pimestatud usklike sekti mida ta ise nimetab vaimuhaigete kommuuniks. Jääb vaid loota, et ei kordu Jonestown 1978.
 
see jäi kahesilma vahele vist 28. aprill 2024, kl 07.32
Tegemist on paberitega hullumeelsega, kes peab end muuhulgas kunsti jumalaks,

TÕESTA . see kunstijumala asi on pool sarkasm ja eneseiroonia. sa teaks selle asja bäckstoorit kui minust miskit teaksid . sa väidad ,et tead minust kõike a see on ilmselgelt vale.


oikumeeniliseks anaalseksi prohvetiks ja kolmeteistkümnendaks apostliks.

reaalselt räägid endast ja oma sõpradest mitte minust....


Järvamaa metsade vahel on ta enda ümber koondanud pimestatud usklike sekti mida ta ise nimetab vaimuhaigete kommuuniks. Jääb vaid loota, et ei kordu Jonestown 1978.


me ei ole mingi sekt aga vaata mida sina oma sõpradega postitad seega sina ja sinu pedost sõbrad olete seks. me oleme kogukond vaimupuudega inimesi. meil ei ole vaja mingeid prohveteid ja jumalusi. meie kogukond on pigem mõtteline see nagu on olemas ja nagu ei ole ka. meid ühendab see ,et meil on vaimne puue. sellel pole mingit pistmist mingi sektiga seega . vaimuhaige valetab ja mõtleb asju välja
 
Tšort 10. mai 2024, kl 03.43
https://jpst.it/3Ip1f
 
Huviline inimene 10. mai 2024, kl 20.40
Mis seal Jonestownis 1978 siis juhtus?
 
Teadja - kohalolnu 11. mai 2024, kl 18.12
Kodanik M.Undzik lasi prõmmida ööbäeva jooksul 918-l meesisikul oma mustikat ja seejärel võtsid nad õnneekstaasis endalt elu, sest see sooleseks oli nõnda jumalik olnud. Umbes nii vist oli. See oli nónda ammu, et kõike 100% ei mäleta enam keegi.
 
viimast korda sa ei tea midagi. sind pole kusagil kohal olnud 25. mai 2024, kl 16.13
sa mõtled asju välja ja see ei ole minu nimi. sa valetad . koguaeg vaid valetad. ja sa oled ühe teema poni ja triki poni vaimuhaige ja pedofiil. mis teed nüüd. ajad oma kärenist mitte sõbra mulle kaela ja lased tal kohtuga ähvardama hakata ve. taaskord. tõesta oma väiteid. tõesta ,et sa pole pedofiil. tõesta ,et sa ei valeta . tõesta ,et sa pole see kes mind blogija ahistamises süüdi lavastas.

mu gmaili adressi ja mu blogi aadressi eeldan ,et tead. seega ootan tõendeid sinna.
 
to Tšort 25. mai 2024, kl 16.15
ma ei kliki su kahtlastel linkidel. proovi uuesti tobu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!