Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
ka üks mõistujutt
 
kuu 04. september 2009, kl 14.59
Rex,
sa vist tead, millest räägid, jääb mulje, et oled pidevas võitluses :))
ma pean küll tunnistama, et olen endale antud lubadusi korduvalt murdnud või järeleandmisi teinud. enda peale ei raatsi ju kurjustada ka :))
arenguruumi igatahes on elu lõpuni. nii vist ongi õige, et igavaks ei läheks :)
 
Rex 04. september 2009, kl 15.10
aga seda ma ju räägingi, et võidelda iseendaga on kõige raskem võitlus. ka mina pole alati võitjaks tulnud. oluline on, et võitlus kestaks ning poleks rahu. las elu olla nagu kiirevooluline oja, mitte seisva veega konnatiik.:)
 
kuu 04. september 2009, kl 15.10
mul just praegu käib võitlus endaga ühe kirjatöö pärast, mis esmaspäevaks peaks olema valmis, aga ma pole veel alustanudki.
olen täiesti kindel, et kükitan selle kallal ennast kirudes pühapäeva öösel :))
 
Rex 04. september 2009, kl 15.22
kui see pühapäevaöine ülevalistumine oleks piisavalt vaevarikas ja meeldejääv, siis oleks temast abi edaspidisel võitlusel endaga.
 
kuu 04. september 2009, kl 15.25
oleks see siis esimene kord :))
kohe meeldib selline "tähtaeg kuklas vasardamas" tunne, olgugi, et järgmine päev unine ja vaevarikas :)
 
Rex 04. september 2009, kl 15.33
järgmisel päeval unine ja vaevarikas, aga ilmselt ka väga rahulolev, sest tegid ikka ära! on inimesi, kes just nii saavadki tööd teha. see "tähtaeg kuklas vasardamas" on nende mootor ja inspiratsioon.:)
 
kuu 04. september 2009, kl 15.39
kahjuks on nii jah, hirm on kõige parem motivaator.
kiru ennast palju tahes, targemaks ei saa ometigi :)
 
alissandra 04. september 2009, kl 15.40
Ma tegin nii oma lõputööd, et aega küll ja aega küll, kuniks juba tähtaeg paistis, aga sain kahe nädalaga töö tehtud.
 
kuu 04. september 2009, kl 15.46
alissandra,
nii tuttav :)
lohutav kuulda, et on teisigi selliseid tuulepäid :))
 
alissandra 04. september 2009, kl 15.50
Miskipärast aga tulevad viimasel minutil kirjutatud tööd väga hästi välja, siis pole aega enam nii palju parandada ja ikka need esimesed mõtted on need kõige paremad.
 
noh 04. september 2009, kl 15.56
ikka on...ma ei jõua praegu ennast ära kiruda...oleks tarvis väike meik up:DDDteha.....no olgu, olgu, saate isegi aru millest jutt...a näe ei viitsi, laiskus on...kes sunniks takka:DD
 
alissandra 04. september 2009, kl 15.52
Ikka ise, kes muu see ikka takka sunnib.
 
kuu 04. september 2009, kl 16.00
vimasel minutil peab aju eriti vahedalt lõikama, pole ju aega enam igasugu uitmõtete ja kõrvalliinide läbitöötamiseks. fokusseerid mõtte ainult peamisele ja kõige tähtsamale :))

kooliajal pidin alati eksamiteks õppimise ajal laua täiesti tühjaks tegema, sest vastasel korral avastasin ennast mõne aja pärast pastakat kruttimas või sihitult lillekesi sodimas :))
 
noh 04. september 2009, kl 16.00
ei viitsi, parem lösutaks kodus kotil...a ei saa, aetakse vägisi toast välja:D...a parem võiks keegi öelda, kuidas elu nautima õppida:DDD...no võtame või tänase õhtu...kas peaks kohe jooma hakkama ...või piirduks söögiga...krt...delfis on ka nii lahe olla, et ei saa kohe siit ära minna:DDD
 
alissandra 04. september 2009, kl 15.58
Minu eksamiteks õppimine piirdus konspekti läbilugemisega vaid, sain alati eksamid viied, aga nüüd hilisemas eas enam niimoodi hakkama ei saanud, pidin ikka mõnes aines õppima ka.

Noh, sa ju viinata alati purjus, nüüd siis ei oska elu nautida.:P
 
Rex 04. september 2009, kl 16.06
alkoholi juuakse ikka söögi alla, isu tekitamiseks.
 
noh 04. september 2009, kl 16.04
purjus ju võib olla....aga seesugune värk, et paigal püsimisega on tõesti raskused:DDD...seega tundub, et kiire, kiire, kiire on kuhugi...a tegelikult pole kiiret kuhugi....see "kiirus" ei lasegi elu nautida:DDD...ei tea kas kunagi selline aeg ka tuleb...et õpin paigal istumise ära:D
 
alissandra 04. september 2009, kl 16.05
Praegu ju istud paigal või siis jooksed hoopis ringi jälle?a
 
noh 04. september 2009, kl 16.07
seda saab mitmeti võtta...paigal istun ma küll, a siit vahepealt jõuan veel sajas kohas ära käija:D
 
alissandra 04. september 2009, kl 16.15
Kärme poiss, kui sajas kohas ära suudad käia.
 
kuu 04. september 2009, kl 16.15
noh,
miks peab kogu aeg valima, võta järjest või korraga :)
 
noh 04. september 2009, kl 16.11
no jah...keegi olematu ajab aina takka, nagu see ütlus teil...tähtaeg kuklas vasardamas...a mul ainult tähtaeg eest ära võtta:DD
 
nohile 04. september 2009, kl 16.12
kas sa tead, kuhu jõuavad need inimesed, kellel on alati kiire? ... võta rahulikumalt.
 
noh 04. september 2009, kl 16.17
korraga ei saa...ma arvan
 
alissandra 04. september 2009, kl 16.12
Mida sa nii kiirelt taga ajad siis, võta tempot natuke maha, muidu ka varsti mõni insult või infarkt kallal.
 
noh 04. september 2009, kl 16.18
ma arvan, et kõik inimesed jõuavad sinna...varem või hiljem...tea, kas mul ongi sinna kiire we:DD
 
noh 04. september 2009, kl 16.20
tegelikult mul ju polegi kiiret...aga....see on mu sisse kodeeritud, et kiire on...peaks sellele kuidagi vastu hakkama, a kuidas sa oskad:D
 
kuu 04. september 2009, kl 16.21
noh,
reaalselt jõuad midagi tehtud ka või rapsid niisama :)
 
nohile 04. september 2009, kl 16.22
elu ei elata kiirelt.
 
noh 04. september 2009, kl 16.17
oleneb mida mõelda reaalse all....midagi kindlasti jõuab:D...kus sa muidu pääsed
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!