Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
ka üks mõistujutt
 
noh 04. september 2009, kl 16.23
no aga rääkida on ju hea....a kuidas seda teisiti korraldada...konkreetseid soovitusi on?
 
noh 04. september 2009, kl 16.30
no nii, mul suitsutund tehtud, ja peanupki puhtaks pestud...a teil ei ühtegi soovitust veel:DDD
 
alissandra 04. september 2009, kl 16.36
Ei oska ju soovitada, kui ei tea, millega sul alati nii kiire on.
 
kuu 04. september 2009, kl 16.31
sa meeldid mulle sellisena nagu oled, teiste eest ei tea kosta ;)
 
noh 04. september 2009, kl 16.39
alissa...vaat, ma ütlesin, et tegelikult mul polegi ju kiiret....aga see on selline tunne ainult:D...kuu:DD...kuidas sellest aru saada....kas see gorilla, st mina olin tõesti meeldiv:DDD
 
Rex 04. september 2009, kl 16.34
kes on loodud kiirustama ja tegema asju viimasel hetkel, seda niisama soovitustega ei muuda. küll elu ise õpetab (kui üldse keegi).
 
alissandra 04. september 2009, kl 16.34
Kui tunne, siis õpi midagi muud tundma.:P Mõtle, et tänased toimetused lükkan ülehomse varna.:))
 
Rex 04. september 2009, kl 16.47
kui lasta suurel kiirel mööda minna, siis pärast peaks olema ju aega küll:)
 
kuu 04. september 2009, kl 16.48
noh, nii pehme, karvane:))
eeii!!! su välimuse olin juba unustanud :) õnneks.
ikka iseloomu pidasin silmas :)
 
noh 04. september 2009, kl 16.52
oh...nii palju vahepeal teil siin kirjutatud:D...kuu, kus sa mu välimust enne näinud oled?..reks, nii nad ütlevad jah, et siis aega küll...vb on see aeg alles siis ees, kui aega juba küll:D...aga midagi muud tundma...see on ikka raske küll..tunded pidid ju need olema, mis meist ei sõltu:DD
 
panther 04. september 2009, kl 16.54
Kipun Rexiga nõus olema. Nii kaua rabeletakse kuni jäädakse haigeks või murtakse mõni luu ja siis on kodus aega küll istuda. Elu ise annab kas haigusega või traumaga sulle selle aja, kui enne pole osanud ise seda aega võtta. Siis saad ise järele mõelda, mis on elus tegelikult esmatähtis.

Alissandra, mul on küll nii olnud, et kui viskan need tegemised homse varna, siis ei jõua järgmisel päeval end mitte kirumata jätta.:)
 
kuu 04. september 2009, kl 16.55
kuu:DD...kuidas sellest aru saada....kas see gorilla, st mina olin tõesti meeldiv:DDD

ise tuletasid oma välimust meelde :))

aga muutmisega ongi nii nagu Rex ütles, elu nõuab, siis muutud, vägisi ei saa kuidagi. mingi stiimul peab ikka olema :)
 
noh 04. september 2009, kl 16.51
panther, võibolla ongi asi selles, et mulle pole seda järele mõtlemise aega antud ka...muidugi tegelikult loodan, et ei anta ka nii pea:D
 
alissandra 04. september 2009, kl 16.57
Panther, eks see sõltub ka tegemistest ja aja planeerimisest, vahel on päris hea asju edasi lükata.
 
panther 04. september 2009, kl 17.01
Kuule noh, sa ajad asja ikka keeruliseks. Sellise häma peale ei saa keegi sulle mingit normaalset nõu anda. Kui asi puudutab eraelulisi probleeme, siis kuula oma südamehäält ja neid asju puudutavaid otsuseid ei tasu tõesti ülepeakaela teha. Kui aga tööd, siis asi hoopis teine. Mõtle, kas suudad ja jõuad nii palju teha kui antakse jne. Üleüldse, ära aja meid siin segadusse oma läbi lillede jutuga. Kust meie peame teadma, mille kohta sa üldse küsid.:)
 
panther 04. september 2009, kl 16.59
Alissandra, kui just ei põle, siis ei viitsi mina ka liigutada.:)
Mul ka selline lugu, et kuu aega teen juba mõttes ühte kirjatükki, aga ikak ei viitsi arvutisse toksida. No ei ole seda stiimulit.:)
 
alissandra 04. september 2009, kl 17.05
Hea pea siis, et siiani ikka veel mõtteis see tükk olemas, mul oleks mõtted ammu meelest läinud kui kohe kirja ei pane.
 
panther 04. september 2009, kl 17.03
Vat selle peaga on ka nii, et kui ühe korra valmis kirjutan ja aega on, siis hakkan parandama ja parandama ja parandama. See ongi hea kui virutad kiirelt paberile ja asi sellega ühel pool. Kuigi vahel on näha, et oleks pidanud rohkem üle lugema ja vaeva nägema.:)
 
alissandra 04. september 2009, kl 17.09
Kirjutad oma lõbuks või töö selline?
 
Rex 04. september 2009, kl 17.04
mulle meeldib "kaua tehtud kaunikene", et oleks aega rahulikult viimistleda.
 
noh 04. september 2009, kl 17.05
panther...pealkiri mõistujutt...no on juu...ma püsin ikka teemas, enamvähem:D...tööga on küll ok, selle kohta ei saa küll keegi näpuga näidata:D...no ma siis kirjutan selgemalt välja, asi ehk psüholoogia vallast rohkem siis:D
 
kuu 04. september 2009, kl 17.07
pikalt viimistlemisega võib mõnikord hoopis ära rikkuda :)
kui ikka puutöö käsil, siis muudkui treides võib lõpuks avastada, et materjal puhta teise kuju saanud mis algselt plaanis. kas aga alati parema? :)
 
panther 04. september 2009, kl 17.13
Psühholoogia? See on suur ja lai mõiste samuti. Kes keda ja kuidas jne. Psühholoogia alla kuulub mitu haru. Ma küll nüüd eriti targemaks ei saanud, taipamatu nagu ma olen.:)
 
panther 04. september 2009, kl 17.09
Alissandra, las see jääda esialgu saladuseks.:)
 
noh 04. september 2009, kl 17.10
heakene küll...nüüd mul hakkab tõeliselt kiire:D....igatahes, kui ma arvuti veel pärast üles leian, siis ma ikka tulen teid siia vaatama:DDD..ma siis algul ikka võtan, et söögiisu tekitada:DDD
 
panther 04. september 2009, kl 17.17
Noh läheb vist kuskile sünnale.:)
 
noh 04. september 2009, kl 17.13
vähemalt üritan küll:D
 
panther 04. september 2009, kl 17.18
Lõbutse meie eest ka.:)
 
Rex 04. september 2009, kl 17.38
pika viimistluse vastased on ikka need, kes ise ülejala kiirustavad:) mõlemaid peab olema.
 
Huinjaajutt 20. veebruar 2020, kl 11.45
Elasid kord ühes Maarjamaa Asula valges villas paha päkapikk kuri võõrasema ning Lumivalgeke ja tema tütar Tuhkatriinu. Igatahes oli päkapikuprintsil tegemist dilemmalise valikuga lausa murega et kas edasi mürada kurega või hoopis Neitsi Maarjaga. Vahemärkusena olgu öeldud et eks neid printse ole ka igasuguseid. Kes tuleb valgel hobusel aga on ka juhtumeid kus printsess peab teeääres hääletama et mõni pisike printrihakatis ta oma pasakarva bemariparsa peale võtaks ja abielusadamasse sõidutaks. No nii kuna Kalevipojast kasukäbist polnud tolku selle pordupaari lahutamiseks otsustas Viinakuningas va eesel isiklikult et lõpetab selle häbielu seal ära ja toob oma valge lauguga mära kes oli mustlase moodi aetud ära ja musta tukaga suksu keda ka kõlbas suksutada juba sealt pisikese isaselt tiirase poni juurest ära. Ja selle märaga oligi selline seis et kuna ta elas oma järglasega pisikese poni juures et oligi siis selle poni mära antud ajahetkel ehk lühendatud Boney M. Nojah äratoomine ei õnnestunud esiteks tõrjus paha pöialpoiss ta veekakuriga lossi müüride taha ja pärast viisid kurjad ketikoerad ta kaheksateistkümmneks päevaks maakonnakeskuse Ifi lossitorni vangikambrisse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!