Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tulge aga külla
 
noh 28. oktoober 2016, kl 06.39
ma pakun sellise variandi...:PP
https://www.youtube.com/watch?v=TAcC_ie_IRM
Ropp-Raivo 28. oktoober 2016, kl 11.18
Erinevalt kõigist teistest unetutest olen mina loomulikult kõige rikutuma mõtteviisiga. Ma isegi ei hakka selle vastu vaidlema. Proua panther oma kombelisuses on kindlasti paljudele siinsetele eeskujuks. Aga kelle tundub sõnapaar "taha keerama" liiga ropp, sellele soovitan kasutada leebemat väljendit "sättis kotid sappa". See väljend oli eriti levinud eelmise sajandi lõpus Pärnumaal.
 
panther 28. oktoober 2016, kl 13.27
Ah, Raivo, mida sa saed.
 
c*) 28. oktoober 2016, kl 14.11
lase raivo unistab ;-D
Ropp-Raivo 28. oktoober 2016, kl 15.40
Aga jätame nüüd selle keeramise jutu. Unistamine on üks vähesid asju, mis siin maailmas tasuta on, aga mina, nagu te juba teate, ei ole ainult unistaja, vaid ka tegude mees. Varasügisel jätkasin ma juba kevadel alustatud tööd "ukraina suunal". Mul nimelt tekkis üks tore ukraina soost sõbranna kellega on vahva arutada ukraina poliitilist olukorda ja üldse eluolu selles suures riigis. Tänu nendele intellektuaalsetele vestlustele olen saanud paljugi targemaks ning hakanud ehk pareminigi mõistma slaavi hinge ning mis seal salata, tavaliselt on lõppenud meie kohtumine sellega, et olen neiule adra vakku lükkanud.
Ropp-Raivo 28. oktoober 2016, kl 15.46
Kuidas teil, mu kallid vooruse verstapostid, sügis kulgeb?:)
 
panther 28. oktoober 2016, kl 16.14
Ega ilmaaegu ei öelda, et vana kõverat õunapuud enam sirgeks ei kasvata. Raivo on ja jääb selliseks nagu ta on - tema elu juhib vaid sugutung. Ma praegu mõtlesin, et kui Raivost karikatuur joonistada, siis ma teaksin, mis kujuga ma ta pea joonistaksin.;)

Aga et Raivo ei saaks hakata jälle vana plaati keerutama teemal, et kõik vingerdavad tema küsimustest kõrvale, siis vastan tema küsimisele sügise kulgemise kohta meelsasti.

Mul, kui vooruse verstapostil, on hea meel tõdeda, et sügis on pakkunud mulle suurepäraseid loodusfotosid, mille jäädvustamiseks ma teen pikki jalutuskäike värskes õhus, vahel peatun isegi oma jooksmismarsruudil, et mingist minu meeli köitvast või imelikust nähtusest pilte teha.

Aja, mis jääb üle tööst ning lastest, veedan joonistades ja lugedes. Olen kaevunud filosoofiasse, psühholoogiasse ja keha ning meelte tervendamisest kõnelevatesse raamatutesse.

Ühesõnaga, Raivo, minu käest ei kuule sa mitte ühtegi mullivanniseiklust, adraseadmine ja sügiskünd jäägu põllumeeste pärusmaaks. Olengi sinu suureks pettumuseks vooruse verstapost, kelle õige koht oleks nunnakloostris.;)
Ropp-Raivo 28. oktoober 2016, kl 16.21
See oli tore ülevaade. Loomulik ei ole seks kohustuslik, saab ka ilma selleta elu nautida.
Kas fotoaparaat, millega sa pikkadel jalutuskäikudel suurepäraseid loodusfotosid teed, on väga raske kaelas kanda? Joosta sellega ebamugav ei ole?
Eks enamus 40+ naisi kaldub esoteerikasse ja hakkab lugema meelte tervendamise raamatuid, see on normaalne. Kas sinu maale saab ka kuskil näitusel varsti näha?

NB! Mullivanni ei ole ammu sattunud, olen viimasel ajal voodis asjatanud.
 
panther 28. oktoober 2016, kl 16.35
Ehh, Raivo, sul ikka keel hirmsasti sügeleb.:) Süga aga rahus, ma su provokatsioonidega kaasa ei lähe.
 
panther 28. oktoober 2016, kl 16.41
Mul on jooksmise ajal vägagi korraliku pildistamiskvaliteediga telefon kaasas, nii et nendega tehtud fotod tulevad pea samahead välja. Nii et mingit kolakat ma joostes kaasas ei kanna.
diip 28. oktoober 2016, kl 17.15
Vooruse verstaposti tiitel tuleks minule määrata;) Võibolla tellida turgutuseks ja teraapiaks ajakiri Sensa:p
 
noh 28. oktoober 2016, kl 19.37
vaadake..kui panna otsingu...Seitse pealtnäha süütut asja, mis su eluiga märkimisväärselt lühendavad...siis me näeme..et nunnade eluiga on 8a lühem...seega soovitus..olgem aktiivsemad...seltsimehed ...nunnad:PPP
c*)..tahaksin öelda..et siin ennist kilkasid..et said nurgad täis...aga ei maksaks siin üksi nõnda...ma saan ka varsti..nurgad täis...aga vastupidi sinule..võtab see mind ohkama..oh jah..kuhu ma selle rahaga minema hakkan:PPPPP
 
panther 28. oktoober 2016, kl 20.09
Vot jah, ei kavatsegi elada liiga kaua, et enda eksistentsiga maakamarat koormata. Nii et need soovitused las olla neile, kes tahavad 70. eluaastani tööl käia.
diip 28. oktoober 2016, kl 20.10
Vist see artikkel: http://naistekas.delfi.ee/kirevmaailm/uudised...

Esiteks on siin juttu seksi nautimisest, mitte ohtrast seksimisest. Teiseks ei ole selgitatud, kas tegemist on põhjuslikkuse või ainult korrelatsiooniga. Põhjendust, et rohkem ja kasvõi vastu tahtmist seksida ma küll siin ei näe. Ajakirjanik võibolla näeb, aga neilt on ennegi korralikke "pirukaid" tulnud;)

Mis nurkadest on jutt? Bingo on vist kolmapäeviti.
 
panther 28. oktoober 2016, kl 20.31
Jajah, uskuge aga kõike, mida Delfi teile ette viskab. Sama hea neid naisteka artikleid uskuda kui päevahoroskoope lugeda ja elu nende järgi seada.:)
 
c*) 28. oktoober 2016, kl 20.55
noh, minu lugupidamine koos jippikaii hõiskamisega...et seda ka nii kaua pidi ootama :-DD
 
c*) 28. oktoober 2016, kl 20.58
ps. kõige väiksemas kirjas pilet, onju? ;-P
 
juhised 28. oktoober 2016, kl 23.18
http://naistekas.delfi.ee/horoskoop/horoskoop/suur-seksihoroskoop-millal-koidab-sinu-tahetund-linade-vahel?id=76025925
Ropp-Raivo 29. oktoober 2016, kl 09.45
Ma tuletaks siinkohal meelde üht vana nõukogudeaegset ütlust: "solntse, vozduh, onanism ukrepljajet organism".
Seega, kel aega ja võimalust, käige ikka looduses ringi ja tehke kasvõi telefoniga mõni pilt.
Ma usun, et hr.diip võiks oma tervise eest rohkem hoolt kanda.
Minu küsimustes, proua panther, provokatsiooni otsida ei maksa. Ma tunnen siin foorumis siiralt huvi, kuidas teistel käsi käib ja jutustan jõudumööda ka omadest tegemistest.
 
noh 29. oktoober 2016, kl 11.01
c*)..ei..kõige suuremas:P
diip 29. oktoober 2016, kl 12.17
Ma küll ei soovita minna ööklubisse HIV-i ja tripperit tooma, et kaheksa aastat kauem elada;)

Pakun seletuseks, et hea lähisuhe aitab kauem elada ja ühtlasi teeb (naistele) seksi paremaks;)

http://www.sirp.ee/s1-artiklid/c21-teadus...

Nüüd olen küll segaduses ja ei tea õieti, mida arvata. Kas need asjad peavad ikka kuidagi kokku passima või hoopiski ei pea.

Isiklikult minul on üsna suva;)

 
c*) 29. oktoober 2016, kl 12.53
a, et kogunii peavõit!!!!! :-DDD see juba on midagi sellist, mida poleks osanud arvatagi. aga, eks mängijal juhtu :-D
Ropp-Raivo 30. oktoober 2016, kl 14.01
Sa oled õigel teel diip. Heas lähisuhtes paarid elavad tõesti kauem. Konks on ainult selles, et peale 20-ndat kooseluaastat muutub seks ühe naisega ehk pisut üksluiseks. Ma saan täiesti aru, miks rikkad moslemid võivad endale kuni 4 naist lubada.

ÖÖklubis käivad aga täiseti tavalised inimesed, nagu sina ja mina ning ei maksa karta, et seal ainult tripperihaiged aega veetmas käivad:)
 
Sööma-Siim 30. oktoober 2016, kl 17.19
Tiirasus pole küll midagi erilist, kõhutühjus on eluliselt ohtlik, Jooma-Juhan vaidleks vastu, et joogita elab veel vähem, kuid Hinge-Hillar ütleb, et hingamata peab vastu vaid minuteid, seega ära ülba Ropp-Raivo.
diip 31. oktoober 2016, kl 20.56
Püüdsin ajaviiteks välja mõelda seksiteemalist horoskoopi. Kõige ebaseksimaks tähtkujuks osutus Kaljukitse tähtkuju.

Naissoost Kaljukits tahab ka voodis säilitada väärikust ja daamilikkust. Ei tohi teda väga rünnata, kohe saad kõrvakiilu kätte. Kui ta kunagi peaks orgasmi saama, siis on tal selle pärast elu lõpuni piinlik.

Meessoost Kaljukits on äraspidiselt seksikas. Seksuaalaktist palju enam meeldib talle tahtejõu varal seksist loobuda. Tema jaoks on kõige toredam ahvatlevate naiste keskel mungaelu elada.
 
kiikaja 31. oktoober 2016, kl 22.14
Ma ei kutsunud tänaseks kedagi külla, kuid ometi nad tulid - prõmmisid kõvasti uksele ja kui vaatama läksin, seisid seal vaikides neli väikest tondisarnast olevust. Ei hakanud nendega pikka juttu ajama, ütlesin, et liiga vara, ega täna mardipäev ole, tulge õigel ajal.
 
c*) 31. oktoober 2016, kl 22.48
:-D karm inimene, põhjustasid lastele eluaegse trauma
 
Nüüd 02. november 2016, kl 20.26
on lumi maas ja hingedepäev käes. Rahu.
Nohile - peremehele ja teistele, ilusat ja mõnusat.
 
noh 03. november 2016, kl 18.50
äitähh..armas soovija:P..kahju jällegi, et ei märganud õigel päeval seda lugeda:P..nagu minu puhul tavaliselt seda juhtub..et ikka ..hilja:PPP
aga saan soovida vastu..ilusat lumist sügisõhtut:P
 
hilja 03. november 2016, kl 23.39
linnud-loomad valmistuvad korralikuks talveks, tihane vitsutab pekki nii kuis jaksab ja kassid nõuavad vahetpidamata süüa.. aga väljas on ilus. mets muinasjutuline ja teel olles võib vaid laulda, liugle, liugle libe saan, ütle, kuidas koju saan :D
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!