Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
lumeveski
 
pliks 19. veebruar 2010, kl 14.15
leivad ahjus:)tuult nad töesti ei taha.eks vötan su nöu kuulda:)
aga jahtuma just peavad,seda paremaks lähevad...soe leib pole tervislik ja alguses töesti natuke nätsu.
 
pliks 19. veebruar 2010, kl 14.37
kas teie lumemöldrid töötava ilmateate järgi ,)
siis ju peab kivi, vabandust lumepalli, synoptikute kapsaaeda viskama. meil ka veel sajab...sajab...sajab...löpmata
 
timbu-limbu 19. veebruar 2010, kl 15.06
ma käisin päris uurimas, miks siis pole veskeid seisma pandud:)
varsti lubati, mõni juba seisab kaa:)
no ei saa me ilmateate vastu eksida:D
 
noh 19. veebruar 2010, kl 16.17
lähme, lähme suuskama...loodetavasti leiab mõne teeotsa ka ikka:D
 
Rex 19. veebruar 2010, kl 17.44
lund vist juba nii palju, et ei leia arvutitki üles:)))))
 
*lis 19. veebruar 2010, kl 17.50
haige teema . timbu-limbu - veskimäldrid..hea lasteraamat küll, aga miks me peaks siia lapsi meelitama..kas lapsed on naised..thjah - mõni arvab et on naine, kui meest saand pole, ja kui on siis ulub saatmata kirjades..;b lollakad!
 
*lis 19. veebruar 2010, kl 17.53
Rex..lund on katastroofiliselt palju..vahel tunne, et maailmalõpp on lähedal..kõigile!;b
 
pliks 19. veebruar 2010, kl 17.53
siinne lumeveski jahvatab ikka veel. hei! omanik ...su alluvad ei kuuletu sulle:)
 
*lis 19. veebruar 2010, kl 17.56
nii põnev, pliks..ja miks on viiekümpine mutt "pliks"..häbi ei ole vä? ja oled sa jee siin aint kuu aega old..krdi valetajad! - häbiposti tuleks teid panna<!!!
 
pliks 19. veebruar 2010, kl 18.01
pönev...ei tea....siin....kusagilt dets algusest,st kaks kuud. enne ei olnud isegi kordagi lugenud....elu on olnud huvitav...raske...alati muud teha olnud. hetkel lihtsalt...on selline periood elus. see minu elu...usud..ei .. see sinu elu:)
 
noh 19. veebruar 2010, kl 18.05
pliks, sul msn on?
 
pliks 19. veebruar 2010, kl 18.07
nyyd isegi on:) lisaks ukse körval olevale:)
 
noh 19. veebruar 2010, kl 18.10
mmm..siis võiks ühe koguka sääl organiseerida õhtu...võta liine kampa....muidugi hiljem...metsarada veel ul matkamata...a mingi üheksa oleks paras:D
 
*lia 19. veebruar 2010, kl 18.25
..ma nüüd papaa sünnale..kuradi kalad - taipavad ka sellise ilmaga mind autorooli ajada..uimased sellised:)) ilusat õhtut kõigile!
noja muuseas, kõik need, keda mina narrin, need "noh"-le nagu sööt ette, sest noh on vanakole ja kade,ja üritab mind pidevalt ärritada../vähemalt ta nii arvab, sest ta oma hurtsikus maal on mõistuse Tallinna jätt /poeg tal linnas õnne otsimas, aga langeb nagu loog ...nigu enamus linna õnne otsima tuld maakad..;b/ ta ju ei saa moosimisega akkama, mu süda on õivatud ja ei huvitu ma netinohikutest..aga ma oleks ta piltitaht küll näha, aga ta pani oma noorepõlve pildi, kus ta jalgratast leiutas..icc;b
ok, bye!

* amina armastan tolerantseid ja anonüümsed..kõiki, sest nagu angelina mainis, rikastab kõigi inimestega suhtlemine su elu..;b
 
Rex 19. veebruar 2010, kl 18.33
lumeveski omanik on kaotanud kontrolli selle tegevuse üle.
 
alissandra 19. veebruar 2010, kl 19.02
Ilm ja kraaklemine, muud siin enam pole.:P
 
kirjatuvi 19. veebruar 2010, kl 19.40
 
Rex 19. veebruar 2010, kl 21.10
vaikne reede õhtu siin täna. mingid tuvid vaid lendavad...
 
noh 19. veebruar 2010, kl 21.24
ma ka jõudsin alles väljast...kogukat vist täna ei toimu...see eest võib siin vist täna lobiseda küll, kuna...kassid kodust läind, siis hiirtel pidu...kuidas on...kas lobiseme või ei:D
 
must kass 19. veebruar 2010, kl 21.38
et mida? et kassid läinud? tühjagi...
 
noh 19. veebruar 2010, kl 21.40
 
must kass 19. veebruar 2010, kl 21.46
oleneb, keda kassiks peetakse...
 
noh 19. veebruar 2010, kl 21.48
no ma mõtlen, et kas on võimalik rahumeelselt suhelda...et noh, et keegi kohe ei tule hammastega kallale ...no jne:D
 
must kass 19. veebruar 2010, kl 21.50
oh sa vaene rotipoeg, keegi hammustas sul sabast tüki välja?
 
noh 19. veebruar 2010, kl 21.53
jaaa...uhke kasukas on täitsa räsitud...ma lähengi nüüd parem oma kasukat siluma, et see endiselt uhke välja jälle paistaks:D
 
timbu-limbu 19. veebruar 2010, kl 21.59
nii nii, loomanurgas käib vilgas elu, kassid, rotid, kirjatuvidki kohal:)
ja kraaklejaid on siin kõigest üks, no kuskil ta ju peab kraaklema, egas ometi papaaa sünnipäeval;b
 
Rex 19. veebruar 2010, kl 22.22
kas panther on täna vaid mustaks kassiks maskeerumud?
 
must panther 19. veebruar 2010, kl 22.24
panther on kogu aeg must kass olnud
 
timbu-limbu 19. veebruar 2010, kl 22.34
enam pole vaja maskeeruda, andsin kraaklejale tegevust, niipea ta siin oma nägu enam ei näita, hoopis kokkab köögis:)
 
Rex 19. veebruar 2010, kl 22.35
ah, et tegelikult on must panther k o g u aeg olnud must kass? selline tavaline väike kiisu, mitte hirmus panther?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!