Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
nalja postkastist
 
Vihmamees 19. aprill 2010, kl 04.32
Purjus mees tuigerdas katoliku kirikusse ja istus vaikselt pihitooli.
Segaduses vaimulik köhatas, et mehe tähelepanu äratada, aga mingit reaktsiooni ei toimunud.
Lõpuks koputas preester kolm korda vastu vaheseina, et mees midagi ütleks.
Lõpuks vastas joodik: "Pole mõtet koputada peremees, siinpool pole ka paberit."

------------------------------------------------

Ema käsib Jukul poodi minna ja ütleb:

"Mine vaata, kas poemüüjal on seajalgu."

Juku käis ära ja tuli koju.
Ema küsis: "Noh, kas oli?"

"Ma ei tea, tal olid kingad jalas."

-------------------------------------------

Mees plaanib Pirita randa minna. Enne astub Selverist läbi, et ujumispüksid osta. Pükse valides trehvab tuttavat meest.
"Lähed randa? Osta kartul ka."
"Milleks?"
"Paned kartuli püksi - naised nagu magnetiga ligi!"
No mees ostab siis kartuli kah. Rannas tõmbab uued ujumispüksid jalga ja paneb kartuli püksi. Kuid oh häda - naised jooksevad põlastades eest ära ja lapsed naeravad, näitavad näpuga.
Lõpuks sama tuttav mees kõnnib kiirel sammul temast mööda ja poetab mokaotsast:
" Kartul pannakse ettepoole, kuradi idioot!"
 
alissandra 19. aprill 2010, kl 11.08
http://www.youtube.com/watch?v=vC8Q3VF9Rpc&feature=player_embedded
 
ekm 19. aprill 2010, kl 12.49
tõelised mehed...
...pajatamas

http://www.youtube.com/watch?v=asS2_7j7FTk
 
juku... 19. aprill 2010, kl 13.06
...on kirjutanud tahvlile MARI ON L.TS.
õpetaja tuleb klassi, leiab syydlase, käsib jukul tahvli puhtaks teha, oma sõnad tagasi võtta ja vabandada.
juku:
-mari ei ole l.ts......mari EI OLE l.ts...MARI ei ole l.ts?????....
....NO ANDKE ANDEKS!!!!!!!!!
 
Rex 19. aprill 2010, kl 21.32
E r a k u u l u t u s i:
*Tutvun hea ja ilusa neiuga - halvad ja inetud on ära tüüdanud.
*Hävitan hiiri ja rotte.Tuua iga päev kl. 10-12 aadressil....
*Müün suures valikus rohtu (mitte Herbalife).
*Korralik noormees üürib toa. Võib ka perenaisega.
*Edukas ärimees otsib naist. Leidjale vaevatasu.
*Seoses kasti viina mahapillamisega otsin uusi sõpru ja kaaslasi.
*Tudengipaar üürib toa või voodikoha.Võimalikud variandid.
*Prussakad,hiired,sipelgad.Kiiresti, garantii.
*Tutvun meeldiva neiu või noormehega.Ise olen meeldiv neiu või noormees.
*Naised!Teil on kuiv nahk?Hõredad juuksed?Probleemid kehakaaluga?Tulge siia: siin on pime ja me oleme purjus...
 
Rex 19. aprill 2010, kl 21.44
Mõned näited välismaiste kindlustusfirmade põhjal:
*Õnnetuses pole tegelikult kedagi süüdistada, aga seda poleks juhtunud, kui teine juht oleks tähelepanelikum olnud.
*Ma olin sõitnud 40 aastat, kui jäin roolis magama ning sattusin õnnetusse.
*Tagurdasin autoga hoovist välja, nagu ma ikka tavaliselt teen, kui teine auto mulle tagant sisse sõitis täpselt samasse kohta, kuhu varemgi on sisse sõidetud.
*Keerasin tee äärest sõiduteele, viskasin pilgu oma ämmale ning sõitsingi teetammist üles.
*Teine auto sõitis mulle sisse, ilma et oleks enne oma kavatsusest teada andnud.
*Koju tulles keerasin vale maja hoovi ning põrkasin kokku puuga, mida minu hoovis pole.
*Nähtamatu auto ilmus eikuskilt, sõitis mu autole sisse ning haihtus.
*Vältimaks eessõitva auto mõlkimist, ajasin jalakäija alla.
*Ütlesin politseinikule, et minuga on kõik korras, kuid kui eemaldasin oma mütsi, märkasin, et mul on koljuluumurd.
*Jalakäijal polnud õrna aimugi, kuhu poole minna ja nii ma tast üle sõitsingi.
*Nägin seda aeglast, kurva näoga vanakest, kui ta üle mu katuse lendas.
 
femm 19. aprill 2010, kl 21.49

Enne ja pärast pulmi

Enne pulmi:
Mees: Hurra! Lõpuks ometi! Ei jõudnud ära oodata!
Naine: Äkki lähen ära?
Mees: Ei, ei ära isegi mõtle sellele!
Naine: Kas sa armastad mind?
Mees: Muidugi!
Naine: Kas sa mind kunagi petad?
Mees: Ei! Kuidas see sulle üldse pähe tuli?
Naine: Kas sa suudled mind?
Mees: Ikka!
Naine: Kas sa peksad mind?
Mees: Mitte mingil juhu!l!
Naine: Saan ma sind uskuda?

Pärast pulmi – loe alt üles.
 
Metsavaht 20. aprill 2010, kl 05.00
Erki läheb Erka juurde, et sealt edasi minna naisi lantima. Erki jõuab kohale, astub sisse ja järsku lausub:
"Kuule mees sa peaks küll ruttu pesema minema siuke sitahais on, et jube!"
Erka siis läheb pesema, tuleb välja ja küsib:
"Noh, on nüüd parem?"
Erki: "Ei, raisk, see sitahais sul niisama pestes küll maha ei lähe... Tead, mine apteeki ja osta see männi ekstraktiga värgendus, valad vanni ja liguned seal 2 tundi siis peaks kõik korras olema, pole hullu lähme homme naistesse."
Erka käib apteegis ära ja tuleb koju, läheb kohe vanni ligunema..
Järgmine päev saavad klubi ees kokku ja Erka küsib:
"Noh, on nüüd hea lõhn we?"
Erki: "Ei tea, raisk, nüüd oleks nagu keegi männi alla sittunud."

****

Pensionil loomakasvatustöötaja loeb telekavast, et on tulemas meeleolukas saade "Mere laul".
Ta keedab kohvi, küpsetab kooki ja istub teleri ette mõnusat äraolemist nautima. Saade algabki ning ekraanile ilmub suurelt pealkiri "Sea song".
Pahameelepuhangut kujutage ise ette...

****

On pime õhtu. Naine läheb läbi tunneli kodu poole ning näeb järsku, kuidas mingi mees talle läheneb, käed laiali. Ehmunult võtab ta maast kivi ning saadab selle mehe suunas. Pärast naise ärajooksmist kirub mees habemesse:
"Kurat, juba neljandat korda üritan koju uut aknaklaasi viia, aga kuidagi ei õnnestu."
 
naise ideaal 20. aprill 2010, kl 10.30

Naine tahab endale ideaalset meest. Nõuded on, et mees teda kunagi ei peksaks, et mees tema juurest kunagi ära ei jookseks ja et mees oleks voodis tõeliselt hea.
Otsib ja otsib, aga ei leia.
Ühel päeval heliseb uksekell ja naine teeb ukse lahti. Ukse taga on käteta ja jalgadeta mees.
Naine küsib mehelt, kas too vastab nõuetele.
Mees vastab: “Mul ei ole käsi, järelikult ei saa ma sind peksta. Mul ei ole jalgu, järelikult ei saa ma sinu juurest kunagi ära joosta.”
Naine küsib siis, et kuidas selle seksiga lood on.
Mees vastu: “No kuulge, mis te arvate, millega ma siis uksekella andsin!"
 
VS 20. aprill 2010, kl 15.34
- mis on vahet pedofiilil ja pedagoogil?
- pedofiil ARMASTAB lapsi.........
 
kuku 20. aprill 2010, kl 17.15
tuleb mees öösel joomase peaga koju, hiilib vaikselt-et naine ei ärkaks...seinal olev käokell hakkab just 4 saama ning mees otsustab pisut kaasa aidata, et naine arvaks, nagu oleks ta kell 12 koju laekunud.
hommikul,kohvilauas, teeb naine ,nagu muuseas, juttu:
kuule, kallis, meie kellal on mingi viga kyljes. eile öösel kukkus neli korda, siis läks, oksendas kraanikaussi, tuli tagasi ja kukkus veel kaheksa korda....
 
mj 20. aprill 2010, kl 19.48
vanatädi vaatab huviga lapsevankrit."kui toredad kaksikud!kas mõlemad on poisid?" "ei, ainult vasakul, paremal on melon!"

***

vangla üksikkongi astub vangivalvur. "kuulge, teid on surma mõistetud. homme, enne kui otsus täide viiakse, küsitakse teie käest, mis on teie viimane soov" "no ja mis siis?" küsib retsidivist. "teil on ju nagunii ükskõik, paluge neilt, et nad tõstaks minu palka!"

***

saunas. "miks te dushi all vihmavarjuga seisate?" "ma unustasin käterätiku koju"

***
juuksur ajab kliendil habet ja teeb kaks sisselõiget. veri voolab. et piinlikku vaikust kuidagi täita, küsib habemeajaja jutu jätkuks: "kas te olete varem ka meie juures käinud?" "ei, käe kaotasin ma sõjas!"
 
smar-tass 21. aprill 2010, kl 19.42
Shoti gentelman sõidab rongis, tema kupeesse siseneb inglise gentelman, küsib viisakalt, et kas koht on vaba ja istub samuti. Natukese aja möödudes tunneb inglise gentelman, et tema õlale niriseb midagi shoti gentelmani lae alla paigutatud kohvrist.
Inglise gentelman tuvastab rahulikult vedelikku oma kuue õlal ning küsib, imestunult kulmu kergitades : Shoti whiskey?
Shoti gentelman vastab sama rahulikult: Ei, shoti terjer.
 
pliks 22. aprill 2010, kl 13.04
Ühel korralikul daamil on 4 lemmiklooma:
1. Rebane - ümber kaela
2. Jaguar on garaasis
3. Tiiger elutoa põrandal
4. Oinas, kes selle kõik kinni maksab!
 
Muda Mihkel 23. aprill 2010, kl 09.54
Mõnda aega tagasi teenisin Leidalt kõvad plusspunktid. Ühel heal päeval astus uksekella helistamata meie majja naisterahvas ja paterdas kohe elutuppa. Nagu oleks oma koju tulnud.

Hakkasin teda hurjutama ja välja ajama, kuid siis selgus, et see naisolevus on Leida. Oli meigivaba päev ja ma ei tundnud Leidat ära. Kodurahu huvides ma parem ei ütle, kummas suunas.

Alles siis, kui ta suu lahti tegi, sain aru, kellega tegemist. Tänu sellele, et ma võõraid naisi endast eemale tõukan, jätsin endast Leidale hea mulje.
 
Muda Mihkel 23. aprill 2010, kl 09.56
Põhiliseks jututeemaks on meil Luuavarres Islandilt saabuvad tuhapilved. Olen aeg-ajalt pilgu taeva poole sihtinud, aga pole tuhkagi näinud.

Põhu Karla ütles, et Islandi tulemägi on tema naisukese Meida kõrval lapsemäng. Kui Meida vihastab, ei lenda mitte ainult tuld, vaid ka suur ports tõrva. Selle tõrvaga võiks kõik Luuvarre katused üle võõbata ja jätkuks maanteedegi remondiks.
 
Muda Mihkel 23. aprill 2010, kl 10.00
Lähiajal on meil plaanis teha Luuavarre Meeste Pelgupaik. Uksele paneme sildi “Naistel sisemine rangelt keelatud!”. Ajame seal meestega juttu ja kirume naisi. Loomulikult kuulub õhtu sisustamise juurde ka kõriloputusvedelik. Põhu Karla puukuur on selleks sobilik paik.
Eile õhtul tuli Leida lagedale uue ideega: tema tahab endale koera ja nimelt buldogi. Ütle nüüd naise mõistust! Hoiatasin teda, et minul pole vähematki soovi elada koos kahe buldogiga.
Leida mainis, et soovib ainult ühte, mitte kahte koera. Sina taevane vägi, mitte ei jõudnud talle kohale.
Tuletasin siis küljeluule meelde, et lõpuks läheb koeraomanik koeraga ühte nägu. Selle peale jäi mõneks ajaks mõttesse ja lõpuks loobus oma soovist. Lõpp hea, kõik hea.
 
laika 23. aprill 2010, kl 11.48
mis tõugu penid sulle siis meeldiksid?
ma arvan, et Leidale tuleks mingi väljund ikkagi anda. ega see unistus koerast tal kuskile ei kao.
sinu tahtel surub ta seda küll alla, kuid pikemas perspektiivis mõjub see talle hävitavalt.
 
Leida 23. aprill 2010, kl 12.38
Mihklikene, mis siin ikka imestada, et sa mind päise päeva ajal ilma meigita ära ei tundnud. Õhtul sa kustud teleka ette ära ja öösel keerad vaid selja mu poole. Hommikul kui sina lõpuks end voodist välja ajad ja jalgu järel vedades kohvi järele kööki end kohale vead, olen mina juba ammu oma näo ilusaks joonistanud. Sa pole mind vist viimaste aastate jooksul naturaalses ilus näinudki. Kogu aeg ainult magad. Isegi hommikulauas istud ajaleht näo ees ja mõmised igale mu küsimusele igaks juhuks jaatavalt.
 
Leida 23. aprill 2010, kl 12.48
Mihkel, mida sa siin aa'd jälle seda koera juttu. Kas ma sulle su taksi kohta olen midagi halba öölnud või? Aga kui nüüd järele mõelda, siis su jutus on tõde sees ka. Selliseid uhkeid kõveraid ja lühikesi jalgu nagu sul ja su penil, pole kellelgi terves Luuavarre külas mitte. Selle üle võid sa küll uhke olla. Ja see traatjas karv koeral ning sinu jalgadel on samuti selline, et ega ilma prillita vahet ei tee, kas kohvitassist leitud must karv on sinu või taksi oma. Kõrvad? Nii ilusaid kõrvu kui taksil, sul pole.
Ma selle sinu jutu pääle, et ma koera moodi võin minna, peaksin mõne eriti ilusa eksmplari hankima. Et kõik naised vähemasti kiidaks milline kena lokkis karvakate mul on millised armsad silmad.:DDD
 
Rex 23. aprill 2010, kl 16.03
(naeris)lõpukirjandi teemad 2010:

1. Kui Arno feimiga Orkutisse jõudis, olid sõbrad juba Facebooki kolinud.
2. Kuidas säästan Eesti metsa? Loen vähem raamatuid.
3. Kõva pead ei vaja mitte ainult jalgpallur, vaid ka poliitik.
4. Karel Rüütli - kas Aleksandr Matrossov või kindral Vlassov?
5. Elus on kaks tähtsat reeglit: ära kunagi ütle kõike korraga.
6. Õpeta lolli kui palju tahes, ikka teab ta kõike.
7. Valetada võid isale-emale, kuid mitte Hannes Võrnole.
8. Tõelisele ehitusmeistrile piisab haamrist ja kruvidest.
9. "Tõde ja õigus" Twitterisse viie säutsuga.
10. "Mu haridustee katkes vaid seniks, kuni ma koolis
 
smar-tass 23. aprill 2010, kl 16.32
miks on eestlastel nii palju pangalaenusid?
aga mõtelge nyyd järgi, milliste sõnadega algab meie rahvuseepos?
-LAENA mulle kannelt, Vanemuine.......
 
ööliine 23. aprill 2010, kl 16.34
Rex - eriti kiire poiss:DDD

Kuulasin isegi neid ja sain suutäie naerda
 
Rex 23. aprill 2010, kl 16.41
viimane, so 10. jäi veidi poolikuks suure kiirustamisega:)))

10. "Mu haridustee katkes vaid seniks, kuni ma koolis käisin." (George Bernard Shaw)
 
angelina 23. aprill 2010, kl 20.15
Aeg: 04-23-10 16:03

mõni on päris hea.
mul laps ka kirjutab homme.
 
suveks siredaks ja rõõmsaks 27. aprill 2010, kl 12.55
tressidieet
See dieet on välja töötatud aitamaks naisi pääseda päevast-päeva süvenevast stressist.


HOMMIKUSÖÖK
1 greip
1 viil täistera-näkileiba
1 klaas rasvatut piima

LÕUNA
1 väike tükk rasvatut, keedetud kana
2 detsiliitrit spinatit
1 kruusitäis ürditeed
1 Neegrimusi

ÕHTUOODE
ülejäänud Neegrimusid karbist
1 karamell shokolaadiga

ÕHTUSÖÖK
2 pudelit veini (punast või valget)
2 väikest küüslauguleiba
1 peresuuruses supreme-pizza
3 Snickersibatooni

HILISÕHTUNE AMPS
1 terve külmutatud kook või
2 liitrit shokolaadi-koore jäätist
Saada see meil edasi igale naisele keda tunned ja kõhnud otsekohe mõne kilo võrra.Ja kaitsku Sind Jumal kui Sa selle keti katkestad!
 
Rex 27. aprill 2010, kl 13.05
ometi kord üks normaalne dieet!:)))
 
pliks 27. aprill 2010, kl 14.16
ja tead rex, et korralikus musi karbis on, kui õigesti mäletan 16 musi:)
 
Rex 27. aprill 2010, kl 14.29
valge inimese musisid võiks kah müügil olla:)))
 
. 27. aprill 2010, kl 14.42
foorumist:

ma ar5van et kui tuhapilv eestist mööda siis vaikselt hakatakse ka liine avama. siin tartus ka taevas suht tume


noh... iga kord, kui ilm pilves, siis on järelikult vulkaan süüdi :P
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!