Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
nalja postkastist
 
muig 04. juuni 2010, kl 09.42
Nagu halvas naljas ikka, tuleb mees ootamatult koju, ja naine on sunnitud armukese voodi alla peitma. Mees, söönud kõhu täis, heidab magama. Äkki kuuleb unise peaga, et voodi all keegi kobistab. Mees paneb käe üle voodi ääre ja küsib: «Reks, kas sina või?»
Armuke tõmbab keelega üle mehe käe ja ütleb: «Mina jah!»
«Ahah, ole siis pealegi.» arvab unine mees.
 
muig 04. juuni 2010, kl 09.44
Naine kutsub koju tisleri ja räägib: «Teate, mul on midagi riidekapiga lahti. Kui tramm mööda sõidab, põruvad uksed hingedest välja. Võibolla tuleks hinged ära vahetada või midagi muud ette võtta?»
Tisler võttab kingad jalast, ronib kappi ja jääb trammi ootama, et oma silmaga näha, milles on asi. Korraga aga tuleb koju naise abikaasa. Näeb meeste kingi, läheb kapi juurde, avab ukse ja näeb – ongi võõras mees kapis.
«Ja mida sina, lurjus, siin teed?»
«Sa ei usu peremees, aga jumala tõsi – trammi ootan!»
 
muig 04. juuni 2010, kl 09.47
Kui naisterahvas aeg-ajalt kallutab pea kergelt vasakule, tähendab see seda, et tal on armuke.
Kui naisterahvas aeg-ajalt kallutab pea kergelt paremale, tähendab see seda, et tal on armuke.
Kui naisterahval on pea otsas, siis tal on armuke.
 
muig 04. juuni 2010, kl 09.54
Saavad kokku kaks poksijat. Raske- ja kärbeskaallane.
Raskekaallane pajatama: «Tead mihuke jama. Tulen mina trennist koju ja minu naine armukesega voodis. Panin armukesele vasakuga pette ja siis paremsirge... Ühesõnaga, lõin venna hoobilt vagaseks!»
«Mul oli sama jama!» hakkab ka kärbeskaallane heietama.
«Panin raisale vasakuga, siis paremaga! Siis jälle vasakuga ja jälle paremaga! Ise mõtlen – punktidega peaks juba kõvasti juhtima...»
 
muig 04. juuni 2010, kl 09.56
«... ja siis nad abiellusid,» lõpetab vanaema oma muinasjutu.
«Vanaema, miks muinajutud pärast inimeste abiellumist kohe ära lõpevad?» küsib väike Jaak.
«Kui suureks kasvad, küll sa siis ise teada saad,» vastab vanaema.
 
ac 07. juuni 2010, kl 22.20
keksib lind mööda aasa ringi, eemal luurab kass lindu. seda näeb pealt lehm kellel hakkab linnust kahju ja tahab teda kassi käest päästa. läheb ja laseb siis hunniku linnule peale, et kass teda ei leiaks. aga lind hakkab hunnikus rabelema, kass näeb teda, tõmbab välja, pühib puhtaks ja sööb ära. sellest loost kolm järeldust: 1.mitte alati pole see, kes su täis p.asandab, su vaenlane. 2.see, kes su p.asast välja tõmbab, pole alati su sõber 3.kui sa juba p.asas oled, siis ole vähemalt vagusi.
 
smar-tass 08. juuni 2010, kl 17.59
to ac
minu matemaatikaõpetaja lõpetas kunagi selle anekdoodi lausega, et linnuke, kes hommikul siutsub, võib õhtuks olla kassi pees.....:) ja tegi meile tunnikontrolli.

Konn-kuningatütar
Saatnud kord vana kuningas oma kolm poega vibudega välja, endile naist otsima. Tõmbas vanem poeg vibu vinna ja laskis noole...otse keskmisele vennale kannikasse. Mis parata, tuli abielluda.
 
kööginõu 09. juuni 2010, kl 21.23
Liisu:
õpetage maasika toormoosi keetma:)
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.14
Kaks gabrovlast saavad kokku. Üks imestab, kuidas teine nii jõukalt elab.
«Kui palju su naine riisi supi sisse paneb!»püüab see siis küsijalt selgitada.
«Paneb nii palju, kui vaja!»
«Täpselt. Ka minu oma paneb nii palju kui vaja, kuid iga kord paneb sellest 10–15 tera kõrvale...»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.15
Mees tuleb tööreisilt koju ning avastab oma naise armukesega voodist.
Haarab seinalt kaheraudse ja kohe armukest kirbule võtma, kuid äkitselt hüppab naine vahele ning kukub kisendama: «Hull oled või, tahad oma lihase lapse isa maha lasta!»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.17
Koolikirjandist: «Vesi on sellepärast kasulik, et muidu ei pääseks laevaga saartele.»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.18
«Ja mis on teie abielu lahutamise põhjus?»
«Naine nimetas mind lolliks.»
«Ja millistel asjaoludel?»
«Noh, kui ma koju tulin, siis oli ta armukesega voodis ja ütles: «Õpi, loll, kuidas tuleb naist armastada!».»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.18
Mehed istuvad pubis õllekannu taga. Äkki avanevad vastasmajas asuva tuletõrjekomando väravad ja masin sõidab sireeni andes välja.
Üks meestest tõuseb ja lausub: «Noh mehed, ma pean nüüd minema!»
«Mis ajast sa tuletõrjuja oled?»
«Egas mina, mu armukese mees on tuletõrjuja!»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.20
Perekonnaõpetuse tunnis.
«Oletame, Mari, et sa ootad last. Mida tuleks sul kõigepealt ette võtta?»
«Ma püüaksin leida mõne mehe, kes minuga abielluks.»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.20
Õpetaja: «Kumb on kaugemal, kas Kuu või Prantsusmaa?»
Juku: «Prantsusmaa on kaugemal. Kuud ma näen, Prantsusmaad mitte.»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.21
Mehed omavahel.
«Läksin õhtul koju naine tuli ukse peal vastu, endal hirmus kaval nägu peas. Taipasin kohe, et armuke.Läksin magamistuppa tegin kapiukse lahti ja näe oligi armuke,» pihtis esimene mees.
«See ei ole ju midagi, mina läksin õhtul koju, naine tuli samuti uksele vastu endal kaval nägu peas. Sain kohe aru. Jooksin ruttu kööki, tegin külmkapi lahti – raisad olidki õlle ära joonud.»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.22
Klassikaline olukord – naine on armukesega voodis, tuppa murrab sisse abikaasa.
Naine ütleb armukesele: «Kallis, näita nüüd, et sa oled tõeline mees.»
Armuke kohkunult: «Mis, temale ka või??!»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.24
Matemaatikatunnis annab õpetaja järgmise ülesande: «Rikas mees sureb ja jätab järele 50 000 krooni. Viiendiku sellest on ta määranud pojale, kuuendiku tütrele, seitsmendiku naisele ja ülejäänu heategevaks otstarbeks. Mis sel juhul igal pärijal on?»
«Oma advokaat, härra õpetaja,» vastab Juku.
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.27
«Te olete liiga paks.»
«Ma tean, mu kaalule peaks vastama 2 meetrit 10 cm. Aga ma lihtsalt ei kasva enam pikemaks, kuigi ma söön nii palju, kui jaksan.»
 
muig 10. juuni 2010, kl 11.29
Laps ei jää kuidagi magama.
Naine ütleb mehele: «Võibolla peaksin ma talle midagi laulma?»
«No miks siis kohe nii?» küsib mees vastu. «Sa proovi ikka algul heaga.»
 
pliks 10. juuni 2010, kl 14.56
lapse suu ei valetaKUIDAS OTSUSTATAKSE, KELLEGA ABIELLUDA?
Tuleb leida keegi, kellele meeldivad samad asjad kui sulle. Kui sulle meeldib jalgpall, siis peab tüdrukule ka jalgpall meeldima ning ta peab sulle õlut ja krõpse tooma.
-Alain, 10 aastane
Ega päriselt ei otsutatagi ise, kellega abielluda. Jumal on selle juba ammu ära otsustanud ja eks sa siis näed, kelle ta sulle kaela määrib.
-Kirsten, 10 aastane

ABIELLUMISEKS SOBIV IGA?
Parim iga abiellumiseks on 23, sest siis tunned sa oma tulevast meest juba vähemalt 10 aastat.
-Camille, 10 aastane

Niisugust "parimat iga" pole olemas. Peab ikka täitsa loll olema, et üldse tahta abielluda.
-FredY, 6 aastane

MIS ÜHENDAB SU VANEMAID?
See, et nad rohkem lapsi ei taha.
-Aure, 8 aastane

MIDA TEHAKSE KOHTAMISEL?
Kohtamine on lõbus ja seda võimalust tuleb kasutada teineteise paremaks tundma õppimiseks. Isegi poisid võivad huvitavat juttu rääkida, kui neid piisavalt kaua kuulata.
-Linette, 8 aastane

Esimesel kohtamisel räägitakse huvitavaid valesid, et oldaks nõus ka teisele kohtamisele tulema.
-Martin, 10 aastane

MIS SA TEEKSID, KUI SU ESIMENE KOHTAMINE EBAÕNNESTUKS?
Läheksin koju ja teeksin näo, et olen surnud.
Siis helistaksin ajalehtedele ja laseksin surmakuulutuse avaldada. -Craig,
9 aastane

MILLAL TOHIB SUUDELDA?
Rikkad mehed tohivad.
-Pamela, 7 aastane

Kui sa naist suudled, siis sa pead temaga abielluma ja lapsi tegema. See on tõsi.
-Henri, 8 aastane

MIS ON PAREM - ABIELUS VÕI VALLALINE OLLA?
Ma ei tea, mis parem on, aga mina oma naisega voodisse küll ei lähe. Ma ei taha, et ta paksuks läheks.
-Theodore, 8 aastane

Tüdrukutel on parem vallaliseks jääda. Poistel on küll kedagi vaja, kes koristaks...
-Anita, 9 aastane

MIDA TEHA, ET ABIELU ÕNNESTUKS?
Tuleb oma naisele öelda, et ta on ilus, isegi kui ta näeb välja kui veoauto.
-Richard, 10 aastane

Vanasti öeldi teistele "ma armastan sind". Tänapäeval ei pea õnneks nii kohutavalt pingutama. Minu meelest piisab täiesti, kui öelda "tule siia!"
-Holger 8a.

Minu ema jäi enne rasedaks, kui kurg tuli.
-Sofie 7a.

Abikaasa on tegelikult teatud sorti isa. Ta on ainult natuke uuem. -Nelly 5a.

Emade puhul on väga tüüpiline, et nad abielluvad isadega.
-Isabel 5a.

Issid tulevad tihti töölt koju ja hakkavad perest hoolima.
-Signe 5a.

Perekonnas võid ütelda täpselt seda, mida mõtled, ilma et peaks kartma, et keegi samamoodi mõtleb.
-Hakan 6a.

Perekond on palju inimesi, kes on üksteise kõhust välja tulnud.
-Märten 5a.

Peret planeerida tähendab kellegagi paljuneda. Siis peab üksteise sisse teatud asju panema, aga see on puhtalt eraasi.
-Hanna 5a.

Ma ei arva, et vanematel oleks vaja tuhnida lastetoas või mänguasjakastis.
Ma leian, et seal võiks olla läbikäik keelatud.
-Jens 5a.

Armastusest võib pimedaks jääda. See tuleb sellest, et sulle meeldib keegi nii väga, et sa lihtsalt ei suuda vaadata seda inimest hariliku pilguga.
-Pernilla 8a

Abielu ja vabaabielu on peaaegu üks ja seesama, välja arvatud see, et ühte sa pead ja teine on vabatahtlik.
-Siiri 7a.

Abielu juures on kõige raskem võib-olla see, et on nii palju pistmist teineteisega.
-Gabriel 8a.


Paljud abielluvad selleks, et oma muresid kellegagi jagada.
-Sabine 6a.

Kui abiellud, siis sellepärast, et armastad kedagi rohkem kui iseennast.
Ma ei usu, et see väga kerge oleks.
-Ellen 7a.

Erinevused suguorganite vahel muutuvad võrdõiguslikkuse seaduse tõttu üha väiksemaks ja väiksemaks.
-Merete 9a.

Pastor küsib, kas tahad abielluda sellega, kes su kõrval seisab, või tahad kedagi teist. Enamasti seal kedagi teist ei ole, nii et vastad "jaa" -Emil 7a.
 
alissandra 20. juuni 2010, kl 17.32
Kas teate riiki kus:

ilvesed on presidendiks,
jänesed on ministriks,
nugised on riigikogus,
kõutsid on sõjaväes,
põdrad on kirikus,
hundid juhivad laevu,
vähid ootavad sadamas,
karud peavad kasiinosid,
rebased korraldavad kontserte,
luiged annavad ajalehti välja,
kitsed maalivad,
mutid kirjutavad raamatuid,
hiired ja hirved luuletavad...
ja kõigist teistest 10 korda kuulsam loom on KASS???
 
la femme 20. juuni 2010, kl 17.47
Väga vaimukas!:)))
Nii palju igasuguseid loomi ja üks linnuke on ka sekka ära eksinud! Äkki meenub veel mõni tegelane?

Ma arvan, et tundsin selle riigi ära - see on ju meie oma väike armas Eesti!
 
la femme 20. juuni 2010, kl 18.15
Väike täiendus:

tedred seavad õigust jalule
meigased juhivad pangaosakondi
kullid teevad näitemängu
kuked on ajakirjanikud
tuvid tantsivad
kotkad loovad laule
sikud vallutavad mäetippe
 
la femme 20. juuni 2010, kl 18.17
....ja sokud mängivad korvpalli
 
ööliine 21. juuni 2010, kl 08.41
Kolm Naist saavad õnnetuses surma ja lähevad Taevasse.
Kui nad kohale jõuavad, ütleb Peetrus:

„Meil on siin Taevas ainult üks reegel - ära astu Pardi peale!“

Astuvad Naised siis Taeva väravate vahelt sisse ja saab sõnadetagi selgeks – kõik kohad on Parte täis! On peaaegu võimatu Pardi peale mitte astuda.

Kuigi Naised annavad endast parima, et mitte Pardi peale astuda, juhtub see siiski esimesel naisel. Kohe saabub tema juurde Peetrus koos uskumatult koleda Mehega, nii koledat ei olnud Naine kunagi näinud. Peetrus lukustab nad ühise keti külge ja ütleb Naisele: „Sinu karistus Pardi peale astumise eest on selle inetu Mehega igavesti kokku aheldatud olla!“

Järgmisel päeval kaotab teine Naine valvsuse ja astub Pardi peale. Jällegi on kohe kohal Peetrus, kellel ei jää midagi kahe silma vahele, koos järjekordse silmipimestavalt koleda Mehega. Teise naisega juhtub sama, mis esimesega oli eelmisel päeval juhtunud.

Tahtmata igavikuks koleda mehega kokku aheldatud saada, on kolmas naine VÄGA, väga ettevaatlik oma sammudega. Tal õnnestub käia mitu kuud ringi ilma Pardi peale astumata.

Aga ühel päeval tuleb tema juurde Peetrus koos kõige kenama Mehega, keda Naine iialgi näinud on ... väga pikk, pikkade ripsmetega, muskliline ...
Peetrus aheldab nad sõnagi lausumata kokku.

Õnnelik naine küsib Mehelt:
„Huvitav, millega ma selle ära olen teeninud, et olen sinu külge igavikuks aheldatud?“

Mees vastab:
„Ma ei tea, mis lugu sinul on, aga mina astusin Pardi peale“.
 
naine75 21. juuni 2010, kl 09.38
kole lugu! mul ka varsti minek....
 
naine75 21. juuni 2010, kl 09.42
üks lootuskiir siiski on.
arvestades mu elatud elu ja tehtud patte, ei peagi ma ehk paradiisi minema, vaid pääsen põrgusse, kus palju minusugusi krutskitegijaid ja palju lõbusam olla!:DDD
 
ööliine 24. juuni 2010, kl 17.19
Tuhkatriinu on juba 95 aastat vana. Selja taga on pikk, õnnelik elu
nüüdseks juba vanadusse surnud printsiga. Nüüd veeretab Tuhkatriinu oma viimaseid elupäevi õhtusse enamasti verandal kiiktoolis istudes, silitades suurt kõutsi, oma ainukest seltsilist.

Ühel päeval istub ta taas verandal, kass süles, kui ilmub haldjast võõrasema, keda Tuhkatriinu pole üle seitsmekümne aasta näinud.
Tuhkatriinu rõõmustab taaskohtumise üle väga, kuid veel rõõmsamaks saab
ta siis, kui võõrasema lubab tasuks elu jooksul tehtud heategude eest
kolm tema soovi täita. \"Tead, võõrasema,\" sõnab Tuhkatriinu, \"prints oli
küll hea mees, aga vilets investeerija. Ma elan praegu oma pensionist
ja tulen vaevu ots-otsaga kokku. Tee nii, et oleksin pööraselt rikas.\"

Haldjas viibutab oma võlukeppi, sähvatab silmipimestav valgus ja
Tuhkatriinu istub puhtast kullast kiiktoolis.

\"Mis su teine soov oleks, kallis Tuhkatriinu?\" pärib haldjast võõrasema.
Tuhkatriinu heidab pilgu oma kortsulistele, pahklike liigestega kätele
ja kuivetule kehale ning soovib, et võõrasema ta taas nooreks ja ilusaks
teeks.
Vaevalt on ta selle soovi kuuldavale toonud, kui taas valgus sähvatab ja
Tuhkatriinu tunneb, kuidas ta nahk sileneb, juuksed tihenevad, rinnad
pringiks muutuvad... Ühtlasi ärkavad temas ka tunded ja ihad, mis on
talle juba aastakümneid võõrad olnud.
Kui võõrasema siis tema viimast soovi küsib, palub Tuhkatriinu pikemalt
mõtlemata, et võõrasema muudaks tema kassi ilusaks nooreks meheks.

Haldjas kaob eredasse valgusesse ja seni hirmunult nurgas kükitanud
kassiga hakkavad toimuma hämmastavad muutused. Õige pea seisab nurgas
piltilus pikk noormees, nägusam, kui ükski meesmodell eales on olnud.

Tuhkatriinu on lummatud. Tal jääb lausa hing kinni, kui mees, kes alles
mõni hetk tagasi oli kass, naeratades tema poole astub.

Mees kummardub Tuhkatriinu kohale, põimib oma kuldpruunid lihaselised
käsvarred ümber naise piha ja sosistab tasa, nii et tema hingeõhk vaevu
Tuhkatriinu põske riivab:

"Noh, mu kallis, nüüd on sul kindlasti kahju, et sa mind kastreerida lasid...
 
muig 25. juuni 2010, kl 11.34
Kaks meest restoranis.
«Mis, te sööte liha! Ise ju ütlesite, et te olete taimetoitlane!»
«Olengi. Aga mul on täna paastupäev.»
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!