Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
söprusest:)
 
pliks 24. august 2010, kl 07.06
Notsu puges küljetsi Puhhi körvale.
"Puhh!"sosistas ta.
"Mis on Notsu?"
"Ei midagi", vastas Notsu Puhhi käpast kinni haarates.
"Tahtsin lihtsalt teada, kas sa ikka oled veel siin."

Ilusat päeva ja toredaid kaaslasi.
 
Rex 24. august 2010, kl 08.26
tänan, pliks, sulle ka toredat päeva ja häid kaaslasi. usun, et nii mõnigi vana tuttav on veel siin:)))
 
kuu 24. august 2010, kl 11.30
igale unetule oma notsu!
et oleks, kes külje alla poeks või lihtsalt sõnatultki käpast kinni hoiaks :)
tore, et alles olete :)
 
pliks 24. august 2010, kl 11.37
tere kuu:)
proovisin sel suvel ka sinu ametit:)
 
kuu 24. august 2010, kl 11.40
pliks,
võtsid paarkümmend inimest selja taha ja kimasid lõunasse?
 
pliks 24. august 2010, kl 11.45
inimesi siiski vähem ..load ei luba.
 
kuu 24. august 2010, kl 11.47
kuidas tundus?
minu arust on esiteks eespingis mõnus, sest näeb, kuhu viiakse ja paljudel juhtudel on juhi-iste lihtsalt kõige mugavam ka :))
käisid kusagil kaugel või tiirutasid Eestis?
 
pliks 24. august 2010, kl 12.01
ikka eestis.aitasin söpru.
meeldis eriti see,et olin päris palju oma aja peremees:)
ja veel selle suvega,kui teised kuuma käes higistasid,oli mul mõnusalt jahe :)
 
kuu 24. august 2010, kl 12.03
vaata ette! annad sõrme, võtavad käe :))
aga ma nüüd teen ühe Tartu-sõidu, õhtul näeme :)
 
sähvi 24. august 2010, kl 12.52
Tervitus teele, eriti pliksile ;)
Vihm aitab paigal püsida ja tubaseid toimetusi teha! Liiga palju tegemisi ongi kokku kuhjunud :(
Ilusad ilmad panid mindki rändama ja pidustustest osa võtma. Jõudsin setomaale (isegi 2x, ühel nädalal), peipsiääreski tiirutatud, lustiveres lustimas käidud ja... :)
Suvi oli täis üllatusi ja kingitusi! Aitäh ;)
Armastust ja rahu!
 
nähtamatu 24. august 2010, kl 14.12
Tervitused! Kuu peaks kohe-kohe Tartusse jõudma:) Panin ilmaskaala sõbraliku päikselise vastuvõtu peale.
 
ööliine 24. august 2010, kl 15.57
Tered:)
Kui enne päikest ei saa, siis nädalavahes on ta kindlasti olemas, plaan jahile minna aga see pole see jaht, mida te kohe arvate. See hoopis teine jaht ja palju porisem ;DD
 
tervitused-noh 24. august 2010, kl 16.44
ah, et rahvas hakka b parve kogunema...mitte äralendamise mõttes, vaid just vastupidi:D...noh, see on ikka hää küll ju:D
 
Rex 24. august 2010, kl 21.03
siiski on see parve kogunemine esialgu väga juhuslik ja kaootiine:)
 
kurvake 24. august 2010, kl 21.35
pärtlipäevast hakkavad pääsukesed äralendu sättima. ongi suvi läbi.
 
ööliine 24. august 2010, kl 21.38
Meie kandist läksid pääsud juba eelmine nädal lendu
 
pliks 24. august 2010, kl 21.47
sellise ilusa suve järel on sügist päris lust oodata.meil sättisid sookured juba kuu tagasi kolmnurka ja matsalus nägin teisigi parvi valmistumas.
 
kurvake 24. august 2010, kl 21.52
igatsen sõpra. ustavat ja usaldusväärset.
miks on nii, et loomad-linnud tunduvad ausamad ja ustavamad kui inimesed? kas sellepärast, et nemad ei oska teeselda?
 
kuu 24. august 2010, kl 22.26
kurvake,
loomad-linnud justnimelt tunduvad sellised, a tegelikult on paljud neistki salakavalad. sa lihtsalt ei tunne neid, nagu ei tunne ka kõiki inimesi. vaid veidi kannatust ja elu veeretab su teele selle ustava ja usaldusväärse. usu, neid on päris palju, küll näed :)
 
Rex 24. august 2010, kl 22.37
no kui loomad-linnud ka salakavalust täis, võibolla siis taimeriigis on ausust loota? puud metsas elavad meist kauem.
 
olavsu1 24. august 2010, kl 22.38
kui mul koer elas, siis tema kaisus magas ja magades käppa mul rinna peal hoidis, et mul ei oleks võimalik märkamatult kuskile minna.
 
kurvake 24. august 2010, kl 22.48
ei ole kohanud loomade salakavalust, küll aga inimeste.
 
Rex 24. august 2010, kl 22.52
kõigepealt katsu mitte kurb olla ja siis võib rõõm su juurde tee leida.
 
pliks 24. august 2010, kl 22.55
headust peab oskama näha
 
Rex 24. august 2010, kl 23.00
õige, pliks, ka teist inimest peab oskama näha.
 
pliks 24. august 2010, kl 23.09
meie inimesed nii kinnised. tegelikult sulatad ise naeratades ka teised. headust on palju rohkem kui kurjust. usu mind. naeratades avad väga palju uksi....nii töelisi kui piltlikke:)
 
kurvake 24. august 2010, kl 23.10
seda mida pole, ei saa ka näha, pinguta kuidas tahad.
 
kuu 24. august 2010, kl 23.12
õige, Rex, uskugem parem metsa :)
mu koer üllatab küll vahest, tehes näo, et lapse sõbrannad on talle vastuvõetavad, aga seja taga üritab neid ikkagi ahistada.
esmapilgul püüab metski meid eksiteele juhatada, aga see tuleb vist siiski sellest, et me teda ei tunne :))
 
kuu 24. august 2010, kl 23.30
pliks,
oled naerataja tüüp? mõtlen, et kas teed seda lihtsalt niisama, ilma midagi vastu tahtmata?
 
pliks 24. august 2010, kl 23.36
olen töesti...ma päikesetydruk.
ja väga palju ka vastu saanud :) see selline vastastikune. mu töö lastega vist selline...annab palju positiivseid emotsioone :)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!