Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
söprusest:)
 
kuu 24. august 2010, kl 23.41
mul paar sõbrantsi algklassiõpetajad, need ka sellised ninnu-nännu tüüpi. mõnikord tunduvad ise ka lapsikud, aga teinekord jällegi kadestan neid, kuidas nad suudavad iga väiksegi asja üle rõõmustada või imestada. endale tundub juba ammu, et kõik on kusagil juba olnud ja midagi imestamisväärset enam ei leiagi :))
 
pliks 24. august 2010, kl 23.50
ninnu-nännu mulle väga vööras:) positiivne saab olla ka ilma selleta.ei pea iga asja yle röömustama vöi imestama.see lihtsalt völts.elu vöib olla ka krtlikult karm - näen ka seda iga päev oma töös.aga halamine ei aita. ka seda on mu lapsed tööl öpetanud.naeratus teeb päeva heledamaks nii endalekui teistele.
olen lihtsalt endaga sina peal.
 
Rex 25. august 2010, kl 08.28
päikselist hommikut kõigile! naeratusega koos saab elus palju paremini hakkama, kindel see!:)
 
alissandra 25. august 2010, kl 12.14
Tervitused! Päikseline hommik läks vihmaseks ära, aga naeratada võib ka vihmasajus.:) Kunagi Moskvas oli ka jube vaadata, kuidas paksudes vammustes inimesed mornide nägudega ringi tuiasid, meil olid isegi talvejopehõlmad pärani ja suud kõrvuni, aga nemad vaatasid meid nagu lolle.:)))
 
Ropp Raivo 25. august 2010, kl 16.40
Minu poolt ka väike lugu Nodsust ja Puhhist.

Ühel päikesepaistelisel hommikul teatab Puhh Nodsule: "Tead Kärsake täna läheme jõeäärde sigu n*ssima!!"
" Ei tea kas nad annavad kah??" on Nodsu murelik. Puhh patsutab sellepeale Nodsut ning lausub sõbralikult "Kus Sa pääsed Põrsake, kus Sa pääsed..."


NB! Kirjutasin meelega nodsu, mitte notsu
 
kuu 26. august 2010, kl 02.15
RR,
fuih!!
 
panther 27. august 2010, kl 07.17
HOOOMMIK!:) Maast lahti ja tegudele!:) Või hoopis tegudelt tulnutele võiks soovida ilusat päevaund!:)
 
tusklik 27. august 2010, kl 14.58
piilun vaikselt, aga asjatult vist. võib täitsa vabalt sammudel kajada lasta. kedagi pole. arvatavasti ei tulegi. selline pisike nurgake, kus vaikus valitseb. võib olla öösel on paar kajategijat veel. või siiski vist mitte. reede ikkagi. sõbrad. sugulased. külalised. peod. tore. varsti algab kool. sagimist kui palju. tore. varsti on sügis täies ilus. tore. saab lehti korjata. tore. saab tammetõrusid kotti poetada. tore. kastaneid varbaga veeretada. tore.
 
Rex 27. august 2010, kl 18.58
tore jah. ning seenel käia tore:)))
 
vihmauss 27. august 2010, kl 18.58
vaikus kulub vahel marjaks ära.
mitte midagi ei taha kuulda ega näha.
lihtsalt rahus olla.
ehk sügisel jõuab.
 
Rex 27. august 2010, kl 19.03
hilissügisel on metsas harjumatult vaikne. nii vaikne, et hakkab kõrvadele. aga hea asjaga harjub ruttu. vaikus on kuldne:))
 
vihmauss 27. august 2010, kl 19.08
seenelkäik on tõesti tore.
aga mis sellele järgneb, pole enam sugugi nii tore...
 
mari 27. august 2010, kl 21.13
Tere! Ma pole nii ammu siinkandis käinud...miks sügisest räägite, suvi ju alles kestab veel...
koolimured hakkavad tõesti juba varsti pihta, mul on on väga palju tegemisi sellega seoses ja usun, et paljudel teist.
Vihmauss, peale seenelkäiku saab ju seeni süüa, see on ikka ka tore!
 
Rex 27. august 2010, kl 21.19
selle seenepuhastamisega saab hakkama(just praegu lõpetasin). ja soolamine-marineerimine või siis seenesoust pole ju ka raske. aga niiiiii hea on talvel keldririiulilt võtta uus purgitäis midagi omatehtut ja kotjatut.:)
 
mari 27. august 2010, kl 21.33
kõige paremad on marineeritud kuuseriisikad, aga mina pole veel seenel käinud, puhas laiskus, mis muud!
 
Rex 27. august 2010, kl 21.50
no kuuseriisikaid praegu ei ole. tea, kas sel aastal üldse tuleb. aga kukeseeni on küll.
 
ikka pliks 10. aprill 2016, kl 21.52
oli ilus talv...tervisi köigile...NAERATAGE...see möjub ka täna :D
 
c*) 11. aprill 2016, kl 00.58
oi, keda siin näha on? olen juba pikalt mõelnud, et kus oled ja mis on sinust saanud? suured, suured tervitused sullegi, pliks ja ikka naeru päevadesse! ;-D
ps. kontakt on kadunud, äkki saadad uue, tead küll, kellele ja tead küll,kuhu...postkasti loomulikult:-D
 
Arvi Siig 08. mai 2016, kl 21.09
Sa ära eales teiselt nõua,
et avaks ta end viimseni.
Aeg niigi meilt ju võtta jõuab
kõik viimase kui riismeni.

Ka oma südant ära puista
nii palju, et ta paljaks jääks.
Kõik tühjad kohad hange tuiskab,
hang pikkamisi vajub jääks.

Sa endas hoidma ole hellem
mõnd viivu, pilti, nime, maad.
Me rikkaks saame nimelt sellest,
mis eales korduda ei saa.

See pühapäevatunde annab,
ja säratab: kõik pole liiv.
See kannab. Taas su kaela kannab.
Ja sellest sünnib veel üks viiv.

Ei, võlts ei ole eluilmas
helk, ükskõik millest ärgandki,
kui annab sellelegi silmad,
kes enam sind ei märgandki.

Ma ennast lõpuni ei ava.
Su peatan, kui sul pihikihk.
Kes austavad, need armastavad.
Muud väitku kirg. Või nihilist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!