Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
10 lihtsat küsimust
 
nice 23. september 2010, kl 21.07
see tähendab, et enne kui ei likvideerita põhjust, siis pole tagajärge võimalik likvideerida ega ka muuta.. aga mis on põhjus, vat näed, oleks sa terasem old, oleks juba aastakümneid tagasi aru saanud, et mis viib majanduskrahhini ja inimeste vaimse mandumiseni..ja kui need koos, siis on force majore!! asa mõtle ise, delfikas, mõtle!..irw
 
la femme 23. september 2010, kl 21.16
Mitmes linn on Tallinn hinnatasemelt maailmas?
61
104
17
23

Kas see on hea või halb näitaja?
 
Anja 23. september 2010, kl 21.24
euroopa keskmine on ta nüüd piimahinnalt. amis see tase siia puutub? Tallinn on küll EL liige, kuid ta on täiesti iseseisev üksus, kes võib teha mis tahab, aint ta ei saa enab tegeleda korruptsiooni, maffia ja muude räpaste tehingute j kohtadega. direktiivid ei luba. Tallinn on väga hea linn, ja see linnapea lenin pole ka igavene..;b
 
nice 23. september 2010, kl 21.27
statistika, uuringud, pingerida ja võrdlused..no ma ei tea..Tallinnat ei saa võrrelda kellegi teisega, ja kui ta ongi mingite haigete küsitluste pühjal või siis pinnapealsete uuringute tulemusel kuskil kohal, siis anna kannatust! - Tallinn on ja jääb..kauniks vanalinnaks, ilusaks merelinnaks, kõige ilusamate naiste tornidelinnaks..;b Tallinn on minu kodulinn, ja kui keegi teda halvustab (ilmselt maakas), siis mingu imetlegu oma linna või küla mädand ja unarusse jäetud elamuid ja maad..;b
 
la femme 23. september 2010, kl 21.28
Paar aastat tagasi maksis piim rohkem kui praegu ja mingit kisa polnud!
Ma ei saa aru, miks sellest nüüd nii suur number tehakse!
 
erapooletu 23. september 2010, kl 21.31
nice, on sulle maakad midagi halba teinud või?
 
nice 23. september 2010, kl 21.34
la femme, sa arukas inime..see on show.. mu meelest ammu peaks see hind olema omahinnast kõrgem! see kisa on kohatu ja maainimeste mõnitamine! põllumees ja eesti talupoeg peab saama väärilise hinna oma toodangu eest (ma ei tea täpselt neid asju, seega tuleb mu jutus ehk palju apsakaid), aga ikkagi - piima hind on täiesti parlanksis..miks peab keegi tegema tööd heast tahtest ja oma elu hinnaga, teenimata mingitki kasu, tootes kahjumiga? eriline rumalus ju! ja mõtleks - piim kllineb, leib kallineb, kõik väärtused kallinevad - loomulikult kallinevad, sest see ilus kuldajastu on möödas, kus tootkja maksis kinni sinu mugavuse, tarbimisvajaduse. nüüd hakkab tootja nõudma ka kasumit, sest ega temgi igavene ole - ja sa ilmselt ikka taghad kodumaist ja kvaliteetset kaupa stabiilselt saada..eksju? nii et la femme tähelepanek täiesti õigustatud..;)
 
nice 23. september 2010, kl 21.36
erapooletu, mitte maakad vaid linna elama asunud linnavurled. on jah, kui vastata otse. mis siis?
 
diip 29. september 2010, kl 19.16
Mõtlesin pisut, klaas on vist pooltühi ikka.
 
la femme 30. september 2010, kl 19.17
Lõpuks tuli tõdemus ja jõudsid endas selgusele....parem hilja kui mitte kunagi:)
 
nice 30. september 2010, kl 19.28
minu jaoks on küll klaas alati pooltäis..ama ei pdand seda mainimisväärseks, ja vaevalt see la femmet uvitab..;b;)))
 
la femme 30. september 2010, kl 19.31
Kui küsimus on püstitatud, siis järelikult huvitab!:)))
 
Toro 04. oktoober 2010, kl 00.14
Vaike tahelepanek....kuna paber 1-krooniseid kaibel enam ei ole, siis oleks summa 692 krooni(paberraha) ja 85 senti + 1- ning 5-kroonine mynt. Kuigi jah, ega seda viiekroonist mynti pole kohanud ammuilma enam ....
 
ööinimene 04. oktoober 2010, kl 00.38
Natuke suurem tähelepanek.....1-kroonised paberrahad on praegu kehtivad nagu 5-sendised mündidki, mida ka praegu praktiliselt käibel ei ole. Mul õnneks üks oli hoiuvaasi jäänud, paar päeva tagasi just avastasin.... Tahan ikka ühe komplekti mälestuseks jätta....kuigi 500-lisest on natuke kahju küll....
1-krooniseid paberrahasid on mul mitu ja kui ma nendega maksma läheksin, katsugu keegi öelda, et need ei kehti.
Aga ma ei lähe - need on uunikumid!:DDD

Ainuke eesti raha, mis on kehtivuse kaotanud, on valge 1-kroonine münt. Nendega oli Saksamaal mingi jama.

<www.eestipank.info/pub/et/tagasiside/tagasiside/kkk/>
 
Toro 04. oktoober 2010, kl 01.15
Hmmm....no kus ma siis kyll elanud olen :-))
 
vanapagan 12. oktoober 2010, kl 06.22
1.Mis on õnn?
Õnn on, rahulolu sellega mis sul on.
3.Miks luksuslik elu ära tüüdata võib?
Sest vaesemehe elul on omad rõõmud.
 
kaval-ants 12. oktoober 2010, kl 09.29
tubli algus, vanapagan!
tee nüüd ülejäänud töö ka ilusti ära, küll ma sul õhtul palga välja maksan:D
la-femme 12. oktoober 2010, kl 20.03
Tänane on mul üksainus, aga see-eest väga keeruline küsimus:

Millise tulemusega lõpeb jalgpallimatš Eesti ja Sloveenia vahel?
diip 12. oktoober 2010, kl 20.09
Pakun 1:1. Paremat ei julge pakkuda, halvemat ei taha.
panter 12. oktoober 2010, kl 20.16
Pessimist räägib minus, et Eesti kaotab. Optimist annab küünarnukiga ribidesse ja sisistab, et Eesti võidab või halvemal juhul mängib viiki.:))))
la-femme 12. oktoober 2010, kl 20.28
Tsitaat kommentaariumist:
Kaheksajalg ütles, et Eesti võidab ja minu koer haukus ka: EESTI EESTI, nii et Eesti võit tuleb.
:D
Mis mulgi muud üle jääb kui nõustuda, kuid pigem panustan viigile.
 
m. 12. oktoober 2010, kl 21.46
pole aimu ka mitte. kui ma tean midagi, siis täpselt, oletama ei hakka, siis läheb alati p..
diip 12. oktoober 2010, kl 22.29
Esimesel poolajal polnud viga.
la-femme 12. oktoober 2010, kl 23.35
Kaotus küll, mis parata, aga sloveenid vähemalt meie väravavõrku ei sahistanud.
diip 12. oktoober 2010, kl 23.40
Hea surve oli lõpus, aga ei tulnud ikka ära:(
la-femme 13. oktoober 2010, kl 21.32
..............

Mingi mõte peab ju sõbraks lisamisel olema, aga missugune?
la-femme 14. oktoober 2010, kl 22.14
Mh, juba olen sõprade nimekirjast eemaldatud:((( Ei tea, miks?
diip 14. oktoober 2010, kl 22.39
Mõtlesin, et kui lisan sõpru, siis kõik, kui ei, siis mitte kedagi.
la-femme 14. oktoober 2010, kl 22.48
Kohe kergem hakkas!:) Kartsin juba, et selleks oli mõjuv põhjus.
diip 14. oktoober 2010, kl 22.51
Vast on lihtsalt mugavam sõnumeid saata, kui sõprade nimekiri on käepärast. Nagu aadressiraamat põhimõtteliselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!