Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
;)
 
sabaga täht 27. september 2010, kl 21.01
läks jah, ei saanud kiusatusele vastu, pidin vanast ehk siis uuest läbi astuma. ja oi, kui palju uut ja huvitavat seal on. nüüd ma kolingi sinna :P
 
noh 27. september 2010, kl 21.04
ma tulen ka poolekohaga..täikoht kahe kohapääl läheb raskeks:DD
 
sabaga täht 27. september 2010, kl 21.06
sa mine muredesse, tead küll, vanus ja staatus juba kah sellised. ma rõõmudesse ja kui igavaks läheb, siis võime kogemusi vahetada :P
 
noh 27. september 2010, kl 21.09
kus sa küll nii tark oled...ja ma isi ei tulnud selle päälegi...ole sa tänatud, vanainimesele nõu andmast:D ainult..et jah, aga...noh ei midagi:DDD
 
sabaga täht 27. september 2010, kl 21.09
ei tahaks kriibi aktsiaid alla viia aga kui pole meest, pole ka relva. kaua sa end ikka võõraste relvadega ehid :P
 
sabaga täht 27. september 2010, kl 21.10
ma ju palju noorem ka, asjadega rohkem kursis. kaksteist pakki ei oma :P
 
alissandra 27. september 2010, kl 21.13
Sabaga täht, kas sa arvad, et vanadel polegi rõõme?:P
 
sabaga täht 27. september 2010, kl 21.16
on on aga nii mõni neist loeb ohates, üks jaanuariks, üks veebruariks, üks märtsiks jne :P jummala pärast ärge nüüd võtke seda, kui kivi abielurahva kapsasse ja keegi ei pea end puudutatuna tundma:)
 
kriip 27. september 2010, kl 21.18
alissandra
Naist võtta ei olegi nii lihtne. Niisama partnerit võiks ju otsida. Vaatasin lehti http://www.sexinestonia.com/ ja http://www.bdsm-est.net/foorum/ , aga kontakteeruda kellegagi ei julge, äkki satun veel mõne perverdi otsa. Tahaks ikka lihtsat, rikkumata naist, kellega koos oleks armas igasugu nilbusi teha.

sabaga täht
Olen küll mees, ID-kaardi peal seisab M/M:)
 
alissandra 27. september 2010, kl 21.20
Rikkumata naised ei tee nilbusi.:P Neid pead alles õpetama selleks.:))
 
aga 27. september 2010, kl 21.20
muidugi, sügis on kauneim aastaaeg ju ometigi!!!
 
kriip 27. september 2010, kl 21.23
alissandra
Õpetan hea meelega:)
 
kriip 27. september 2010, kl 21.36
vihmauss
Ei ole müügiesindaja, niisama pulli täis.
 
Tarkur 27. september 2010, kl 21.43
Vanapoistel jagub 12pakist kolmeks aastaks:D
 
14 27. september 2010, kl 21.53
kurat
nyyd peab voodirõõmused käima, ei viitsi alla liuelda
 
Ropp Raivo 27. september 2010, kl 22.29
Käisin reedel mullivannis üht kena neidu suksutamas. Poolteist tundi jutti, ütlen ausalt, vemmal läks lõdvaks selle aja jooksul vast ainult paarikümneks minutiks. Ikka mitu tihi sai tehtud. Olin pruukinud igaks juhuks ka üht vahvat droogi, mis hoidis poisi vinnas:) Ühesõnaga asi aetud ja tsau pakaa. Ja täna kirjutab tüdruk mulle, millal jälle kokku saame!!! Mida sa oskad selle peale kosta, mul läheb ikka taastumiseks veel mõni päev. Olgu öeldud, et tüdruk oli Lõuna Eesti kandist. Tore nädalalõpp, kas polnud:)
 
olgu 27. september 2010, kl 22.44
aeg pikk või lühike, ükskord saab su naine teada niikuinii!
tegelikult natuke uskumatu, et ta juba praegu ei tea, naised märkavad selliseid asju üsna ruttu.

või on teil vastastikune kokkulepe kumbalgi oma elu elada?
 
RR 27. september 2010, kl 22.46
Mul on juba 10 aastat üks ja sama armuke (lisaks sellele reede õhtusele randevuule) ja naine ei aima mitte midagi. Ma võimaldan talle ka kuninglikku elu, tal pole millestki puudus. Seega ära pabista:)
 
kriip 27. september 2010, kl 22.51
Ahhaa, keegi ikka teeb tegusid ka:)

Tegelikult naistele vist lausa meeldib, kui neid "petetakse". See näitab, et on väärt mees, keda teisedki tahavad. Pealegi on ju tore vahel skandaalitseda ja nõusid lõhkuda. Muidugi eeldusel, et va sugumürsk ei kavatse lõplikult lahkuda.
 
jah 27. september 2010, kl 23.04
selles mõttes võib meeldida küll, et kui 10 aastaga ei saada mehe kõrvalehüpetest aru, siis ongi põhjuseks - näiteks RR-i naisel- kuninglik elu või muu säärane. naine kas pigistab silmad kinni või võtab ise ka kõrvalt ja õnnelikud on kõik elulõpuni.
 
jah 27. september 2010, kl 23.06
kas sa kasutad kondoome, RR? kuidas mullivannis õnnestub?
 
RR 27. september 2010, kl 23.08
Samas ma kohtun harva selle armukesega, vast 8 korda aastas ja päevasel ajal. Lisaks vahel veel mõni kõrvalehüpe. Kõik päevasel ajal. Naine võib ka kõrvalt võtta, pole tema järel luuranud, ei tea.
 
jah 27. september 2010, kl 23.13
aga haigused ju levivad, kas selle peale ei mõtle? mulle on ikka mu oma keha väga tähtis, et seda lasta panna suvalistel ja pärast ravida ravimatuid haigusi. see on üks põhjus, eks neid ole veelgi. mina ei kiida heaks, aga sinul oma elu.
 
jah 27. september 2010, kl 23.18
su sõnades
väljendub ükskõiksus. mitte nüüd luuramises pole asi, aga üldhoiak. tegelikult sind ei huvitagi, mida su naine teeb. st kui oma naise ja armastuse objektina mitte. tavaliselt sellised suhted, kus kõrval on veel keegi, võivad isegi kauem vastu pidada.
 
RR 27. september 2010, kl 23.21
Mis haigused, k*pin ainult kondoomiga. Naisega saan kenasti läbi, k*pin ka teda, ära muretse.
 
RR 27. september 2010, kl 23.22
Naist k*pin ilma. Mullivannis õnnestub ka kondoomiga.
 
pliks 27. september 2010, kl 23.24
teid ei leia enam üleski.
sellise külma ilmaga on tõesti kaisusu kõige parem:)
 
jah 27. september 2010, kl 23.28
kui pikk su suhe (abielu) üldse on, RR?
 
kriip 27. september 2010, kl 23.32
Tagurpidi tekstiga peaks ka ropendada saama. Proovime: ʞǝdıu kõike, mis liigub.
 
jah 27. september 2010, kl 23.40
see on ikka pea alaspidi tekst ju. või ma ei tea ka, ise ei oska.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!