Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
uhhuu
 
diip 30. september 2010, kl 00.02
Kas seda juba teate: http://www.online.ee/~uhuu/ ? Peast pehmeks jääda on vist päris tore:)
 
olavsu1 30. september 2010, kl 00.13
milleks kõigeks veel veebiruumi ei raisata....
 
diip 30. september 2010, kl 00.25
Vast leiab hullematki. Siin vähemalt ausalt avalehel kirjas, millega tegu:)

Kui müstika nurgakest sirvida, tekib tunne, et osava uhhuutamisega võiks siinkandis kenasti pappi kokku ajada:) Sügav vaimne areng veel pealekauba;)
 
olavsu1 30. september 2010, kl 00.36
lisaks sellele võiks siin http://www.verycd.com/topics/48122/ jagatavat kamichu! seriali vadata...
 
diip 30. september 2010, kl 00.40
Astroloogia näiteks on täiesti tõsiseltvõetav nähtus. Mu teada on isegi teaduslikud katsed näidanud horoskoopide kehtivust. Tõsi, ainult sel määral, kuivõrd katsealused astroloogiasse uskusid. Usu püha jõud toimib siin, vot. Nii et kui mõni skorpion saab teada, et skorpionid on sünge loomuga seksihullud, siis ta ajabki kulmu kortsu ja hakkab peent seksi harrastama.
 
olavsu1 30. september 2010, kl 00.42
kui horoskoope uskuda... siis peaks mu elu olema lust ja lillepidu. millegi pärast ei ole nii.
 
diip 30. september 2010, kl 00.44
Usk on nõrk järelikult;)
 
diip 30. september 2010, kl 00.45
Ses mõttes, et selles ongi häda, et sa ei usu;)
 
olavsu1 30. september 2010, kl 00.57
arvad, aruharvad on juhud kus horoskoop tõde räägib. sageli jääb mulje et minuga sama märgi all sündinud on väga depressiivsed kujud ja neid peabki moosima.
 
diip 30. september 2010, kl 01.18
Kui nad usuksid, siis võibolla leiaksid selle lubatud lusti ja lillepeo oma elust üles;)

Tegelikult ma ei arva suurt midagi, rohkem uhhuud panen;)
 
diip 30. september 2010, kl 01.54
Ennustajad ja selgeltnägijad on ka toredad:) Hea ennustaja juurde läheksin hea meelega. Põnev oleks teada saada, mida eksperdi pilk mu välimusest oskab välja lugeda. Nagu Sherlock!:) Seni olen ainult mustlasi kuulanud, kes vahel tänaval kinni peavad. Muudkui laod rahatähti välja ja kuulad. Midagi väga huvitavat ei ole öeldud.
 
diip 30. september 2010, kl 02.00
Vahel inimesed (peam. naised), kes väidavad, et ei usu horoskoope, hakkavad ikkagi oma käitumist seletama à la "olen ju kaalud, sellepärast kaalungi seda otsust nii kaua". Kas nad teevad nalja või mida, mitte ei saa aru.
 
diip 30. september 2010, kl 02.02
Nüüd küll magama, muidu homme ka peast uhhuu.
 
olavsu1 30. september 2010, kl 02.07
mustlastel on alati üks ja sama laul.

http://www.youtube.com/watch?v=ETvFnLg0hXU

pane silm kinni.
 
helen 30. september 2010, kl 16.51
Huvitav kahekõne siin. Eks igal alal ole nö. soss-seppi ja meistreid.
 
la femme 30. september 2010, kl 19.08
Ma ei ole mustlasel endale ennustada lasknud. Tõsi küll, pole nendega eriti kokkupuuteid ka olnud.

Küll aga käisin kord sõbranna palvel temaga kaasas kaardimoori juures. Pidi olema täitsa arvestatav tegija, aga ei kuulnud me kumbki sealt midagi sellist, mille pärast käiku ette oleks tasunud võtta.
 
diip 30. september 2010, kl 19.15
Huvitav, uhuunduse käsiraamatus soovitatakse horoskoopidest eemale hoida.
 
la femme 30. september 2010, kl 19.27
Mulle meeldivad selles käsiraamatus hobused!
Ega ma ei viitsinud süveneda ka.

Ühel leheküljel oli palju mõisteid, aga vastuseid ainult üksikuid. Ülejäänu tuleb ise kusagilt mujalt hankida.
 
diip 30. september 2010, kl 19.37
Oleks aega, hakkaks veebis ja Skype'is rahvale uhhuud ajama, väikese tasu eest. Astroloogia, kaardid, ennustused, pendel... Vaja on veidi fantaasiat, kavalust ja häbematust. Võibolla ajaks hullu papi kokku. Välimust tuleks veidi tuunida. Vinge soeng, otsa ette kolmas silm tätoveerida, peegli ees läbitungivat pilku harjutada. Aga äkki tuleks mingi needus siis kaela:p
 
panther 30. september 2010, kl 19.44
Ega tea, ega tea. Nibiiru tuleb ja lömastab su vaatamata su kolmandale silmale ja vingele soengule - see oleks siis karistuseks selle eest, et rahvast petad.:DDDDD

A muidu, kas sa näe kell ka juba sealmaal, et viimased kommentaarid veel ja siis on homse õhtuni aega kõigil teha muudki kui siin passida.:))))

Muidugi on siis see oht homme õhtul, et kõik rahulolematud delfi naisteka sõltlased ründavad vahepeal tekkinud heade mõtete kribamisega korraga portaali ja kõik jookseb umbe...:))))
 
diip 30. september 2010, kl 19.51
Täna on neljapäev minu teada.
 
diip 30. september 2010, kl 19.55
Puhtast tagasihoidlikkusest jätsin märkimata, et ma ise ka märkan ja registreerin ära, millises päikesemärgis keegi on sündinud. Alateadlikult hakkan siis ka inimese kohta midagi arvama. Näiteks skorpione pean iharapoolseteks. Ilmselt raamat "Päikesemärgid" võrgutas mu ära, sellega, et kõigist märkidest kirjutatakse seal aina head. Isegi kui oli justkui midagi halba, siis sügavamalt uurides pöördus see ikkagi heaks.
 
nice 30. september 2010, kl 19.56
nooremad inimesed väidavad et tegelik maailmalõpp saabib siis, kui kogu nett kaob..üldse igasugune ühendus..oleme ju kõik ehitet militaarsel baasil uusasukad, kes oma kolonne ja baase kuhugi utoopilisse netiavarusse sisse seavad.. täitsa õige, aga ilmselt elavad just noored, arenemisvõimelised sellise karastroofi üle..üle kolmekümpised vanatüdrukud tõmbavad end raudselt oksa, ja ongi parem - vähem kiiskavaid feministe-l.itse lapsega ehk üksikvanemaid..irw
 
panther 30. september 2010, kl 19.58
diip, su märkus on täieti kohane...punastan kõrvuni :)))) ja vannun iseennast - olen ülepea kohtuasjasse sukeldunud ja vahepeal kui kopa üle viskab, vaatan siia ka ja nagu näha on ajaarvamine täiega segi läinud.:))))) peab vist kõik sinnapaika jätma ja vahepeal magama ka vahelduseks.:))) Isegi kui unes näha Nibiirut, mis kõik hävitab.....:)
 
diip 30. september 2010, kl 20.00
Mingi istung on tulemas? Või kirjalik menetlus?
 
panther 30. september 2010, kl 20.00
oi diip, ka sinu ajud on rikutud sellest Goodmani raamatust.:)))
 
olavsu1 30. september 2010, kl 21.16
purusilma ajamise teema...
 
diip 01. oktoober 2010, kl 00.41
Uhuunduse Käsiraamatust: "Tõelist teadmist ei saa, ega ka tohi kunagi avalikult välja öelda! Egas Lao-Zi ilmaasjata pole juba aastatuhandeid tagasi öelnud: MÕISTJA EI RÄÄGI, RÄÄKIJA EI MÕISTA."

Jama lugu. Võibolla Suur Tõde on nii jube, et ei raatsita teisi šokeerida. Või on seda võimatu sõnadesse panna.
 
mh, 01. oktoober 2010, kl 00.44
diip on vilusoohviks hakanud:D
 
diip 01. oktoober 2010, kl 00.52
Nimi kohustab;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!