Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Vahtral on sünnipäev sügisel
 
Rexx 07. oktoober 2010, kl 22.25
arvan, et "pahapeal olema" tähendab midagi keelatut tegema.
ja minia peab oma lapsepõlvekodust ära minema ja mehe juurde elama asuma.


vahtrale muidugi sünnipäevaõnnitlus:DDDD
la-femme 07. oktoober 2010, kl 22.25
Vau.... kui viisakas: " vabandage, et sekkun"! :D
la-femme 07. oktoober 2010, kl 23.02
Pilk läks kõrvalolevale Delfi küsitlusele:

Sügise sünonüümiks on sinu meelest....

kirevad kummikud
pimenevad päevad
värvilised vahtrad
kastanid ja tammetõrud
nukrus ja igatsus
villased sokid
hoidisepurgid riiulil

Mis te arvate, millele anti kõige rohkem hääli?
Loomulikult värvilistele vahtratele - seda tegi tervelt 59% vastanuist!
Pimenevad päevad said16% ja teised viis jagasid omavahel ära ülejäänud 25 %.
 
belly44 07. oktoober 2010, kl 23.16
ma paneksin värviliste vahtralehtede järgi kohe kastanid ja tammetõrud...
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 23.26
Kas la-femmele ei meeldi viisakus?

*Tarkus on nagu jõgi - mida sügavam ta on, seda vähem häält ta teeb*
*Mida me saame kergelt, seda me ka hindame vähe*
 
vihmauss1 08. oktoober 2010, kl 14.31
pruugib sul ainult oma nina siia unetute nurka pista kui tarkust lausa mühinal juurde tuleb:)

belly, ole tõesti tänatud hea nõuande eest! liigub ju siin ringi üks siilipildiga tegelane, ning me võtame kõik abinõud tarvitusele, et vältida sellist tagajärge, mille eest sa meid hoiatasid:)

ja nüüd kui ma olen selle hea nõuande omastanud, tahaks kohe ise ka kellegile midagi soovitada.
oleme ju kõik märganud, kuidas la femme üsna harva siia satub. ma kahtlustan, et ta käib iga päev mööda poode, et oma hiirele juustu hankida. kuna selle hind muudkui kerkib, siis peab ta tormama ühest poest teise, et ehk saab kuskilt soodsamalt.
minu nädalalõpusoovitus talle olekski, et ostku korraga suurem tükk! juust säilib väga hästi külmkapis kilekoti sees.
la-femme 08. oktoober 2010, kl 19.22
Jõudsin ka poetuurilt tagasi, aga odavat juustu ei leidnud kahjuks enam kusagilt:(((
Isegi kui küsisin, kas suuremat tükki ostes natuke soodsamalt saab, vastati mulle eitavalt. No hiire jaoks natuke ikka ostsin, aga ise pean liha sööma, selle hind oli veel endine:)))
la-femme 08. oktoober 2010, kl 19.25
"Kas la-femmele ei meeldi viisakus?"

Mis küsimus see veel selline on? Muidugi meeldib!:)))
diip 08. oktoober 2010, kl 19.43
Kas viisakus on seksikas?
 
lihtsaltyksnaine 08. oktoober 2010, kl 19.57
Vaat kui hea küsimus diibil. Ma mõtlen nüüd korraks ja heiastus pilt sellest kuidas soovid siseneda uksest ning mingi meesterahvas trügib sinust ette, tõugates sind ja siis pealekauba lüües ukse su nina ees kinni või kui halvemini läheb, lüüakse sind ukse vahele... on see seksikas? Ei ole. Seega, minu silmis pole matslus seksikas.
Samas, kas viisakus peaks üldse olema seksikas? Viisakus on elementaarne käitumisnorm, minu meelest. Poleks osanud enne diibi küsimust sellele niimoodi mõeldagi.
 
sabagat2ht 08. oktoober 2010, kl 20.03
seda arvad sa lihtsaltyksnaine ja veel mõni, et viisakus on elementaarne aga kõik nii ei arva. mul laps alles täna rääkis, kuidas ta sõimata sai, kui bussis ühele eakale meesterahvale istet pakkus. arvata, et see ka jääb tagumiseks korraks, et veel kellelegi istet pakkuma hakkab, enne teeskleb magajat :D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
lihtsaltyksnaine 08. oktoober 2010, kl 20.08
Ei saanud nüüd aru, et kas sõimajaks osutus see inimene, kellele istet pakuti? Täitsa kummaline sel juhul. Tavaline vaatepilt bussis on see, et sellised polkovniku lese mõõtu tädid kisavad väikeste laste peale, kes suurte koolikottide all vankudes on endale lõpuks kuskil vaba koha leidnud ja mõni tarmukam moor üritab neid kotist sikutades püsti ka tirida. Olen ise näinud.:)
 
sabagat2ht 08. oktoober 2010, kl 20.15
sõimata sai jah noor preili kes pakkus eakale meesterahvale istet, sõnad olid olnud päris räiged, mis üle bussi kaikusid

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
diip 08. oktoober 2010, kl 20.15
No näiteks kui avad naisele ukse ja teed sinna juurde väikese kummarduse. Kas ta läheb juba natuke ärevile? Siis kui mööda astub, näpistad tagumikust ja ongi romanss käimas:)
 
lihtsaltyksnaine 08. oktoober 2010, kl 20.23
Ukse avamine meestereahva poolt on minu jaoks küll selline elementaarne viisakus, et seda ei pane enam tähelegi...:))) Näpistaja saaks kolakat....:))))
 
hr.noh 08. oktoober 2010, kl 20.25
Tänapäeval naistele ukseavamine pole moes sellepärast, et naisi on nii palju, et ei jõua kõigile uksi avada. Kui sulle meeldi aga seda ikkagi teha, kanditeeri uksehidja kohale. Tagumikust näpistamisega võid ainult kõrvakiile saada. Leia muu viis edasise romansi käivitamiseks:)
 
lihtsaltyksnaine 08. oktoober 2010, kl 20.28
No vot, diip.:) Kuula nüüd vanema ja elukogenuma nõuandeid. Küll tema juba teab kuidas käituda ja olla.:) Seltskonnalõvi.:)
 
hr.noh 08. oktoober 2010, kl 20.29
La- femme, kui viisakus meeldib, miks siis selline küsimus? See oli ju küsimus?
 
m. 08. oktoober 2010, kl 20.30
kas mees avab või ei ava ust, täiesti ükskõik. see on asi, mida tähele ei panegi. ma isegi ei mäleta, kumb täna poes enne uksest sisse sai, kas mees või mina. ma arvan, et siiski mina.
la-femme 08. oktoober 2010, kl 20.32
Jah, ega küsimusele küsimusega vastata pole viisakas. 0:1 minu kahjuks!
 
m. 08. oktoober 2010, kl 20.34
tegelikult viisaka(ma)d mehed siiski lasevad naise enne uksest sisse.
 
hr.noh 08. oktoober 2010, kl 20.35
Mina tahan siiski küsida, jättes viisakuse praegust maha. Mis mängu skoor just avati?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!