Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kingiabi
Soovitage väikeseid aga toredaid kingitusi kolleegidele
 
Mina 12. detsember 2011, kl 12.44
Oleks tarvis kolleegidele pisikesi kingitusi teha, kokku 14 kingitust ja tahaks, et jääks 20 euro piiridesse. Mida võiks kinkida? Endal pea täitsa tühi- mingid päkapikud ja inglid tulid pähe aga need tunduvad nii igavad. Äkki on kellelgi mõni meeldejääv idee. Tänud ja häid pühi!:)
 
Ise 12. detsember 2011, kl 13.18
Naistele soovitan kinkekaart:)
 
Toots 12. detsember 2011, kl 13.19
20x14=280€ ostke endale või lapsele tahvelarvuti.Väike pudi-padi paneb inimesi ainult nina kirtsutama. Kingkige vanakraami ära.
 
Mina 12. detsember 2011, kl 13.39
Hehe, kokku 20 eurot 14 inimese peale:) Ehk siis euro ja natuke peale inimese kohta kõigest. Lihtsalt midagi pisikest ja armsat.

Kui mul oleks 280 eurot vaba raha, siis kuigi mulle tohutult meeldivad mu töökaaslased, siis neile ma seda siiski ära anda ei tahaks:)
 
Ise 12. detsember 2011, kl 13.42
Sellisel juhul näpud jahuseks ja piparkooke koos glasuuriga meisterdama,peaks soovitud summa piiresse jääma:)
 
Ellu 12. detsember 2011, kl 13.50
Või 20€ kolleegidele kohviraha. Kui keerate ruudulisse paberisse on juba vuih ja kui sularahaautomaat väljastab järjest katkiseid 20€seid vaadatakse viltu.
 
Kiisu 12. detsember 2011, kl 14.22
Kui mulle keegi sokolaadi kingib söön raudselt ära!!!
 
jaa, Kiisu! 12. detsember 2011, kl 14.28
minu vaieldamatu lemmik viimasel ajal on Laima batoon riia palsamiga - mingi 40 senti igale armsale inimesele kallistuse juurde:-) ASJA on tõesti raske selle raha eest saada. ise otsisin just ilusat väikest kinki sõbrannale, 2.90 ikka läks...
 
piparkook 12. detsember 2011, kl 14.31
- ilus ja kaunistatud on väga hää mõte, kui on veel suuremaid erinevaid vorme. ma ise olen käelises tegevuses kobakäpp, ei hakkaks valmistama, aga kui natuke kunstiannet on, miks mitte!
 
* 21. detsember 2011, kl 23.20
Ma ostsin 20 helkurit ja kalevi martispanibatoon igasse pakki juurde. Neil turvaline ja mul ka :)
 
jess! 22. jaanuar 2012, kl 05.01
vot helkur on tõesti hea idee! isegi tahaks sellist kingitust, ühe jope küljes küll on, kuid kellel on meeles seda ümber tõsta teisele ja kolmandale... kinkekaart on küll selline asi, mis jäätab täiesti külmaks, pigem solvab, et inimene ei viitsinud asjaga tegeleda, võttis lihtsalt kinkekaardi. pealegi, mul rahaprobleeme pole, võin igast poest osta palju tahan, seega mis rõõm see kinkekaart olekski? see jälle, kel rahaga probleem, läheb ostab kaubamaja kinkekaardiga vorsti ja leiba ning kingitust kui sellist pole ikkagi saanud. samuti soovitus tahvelarvuti on minu jaoks täielik rämps, sellega pole lihtsalt mul midagi teha, ebamugav hoida võrreldes läpakaga ning läpakas autoga liikudes niikuinii ju kaasas alati. inimesed ikka erinevad. ise tahaks kingiks saada mingit elamust, asjad ei tee rõõmssaks, neid mul niigi küll.
 
kohviveski 24. jaanuar 2012, kl 10.18
Reform kinkis ka üks aasta helkurid. Nõme kink.
 
jaanika 26. jaanuar 2012, kl 14.46
Meil oli sel aastal kontoris naistega kokkulepe, et me ei tee omavahel neid iga-aastaseid "kohustuslikke" kingitusi - olgem ausad, see on mõttetu nänni kokkuajamine tegelikult. Meid on kontoris 10 naist ja kui igaüks saab 9 mõttetut nipet-näpet asjakest, siis rõõmu see küll ei tee. Meie leppisime hoopis kokku, et teeme ühise jõululaua viimasel tööpäeval enne jõule. Igaüks pidi küpsetama/tegema ise midagi ja kamba peale ostsime 2 pudelit hõõgveini. Istusime 2 tunnikest, lobisesime, sõime head-paremat (ja saime sealjuures hulgaliselt retsepte vahetada) ning kokkuvõõtes oli see igati mõnus jõulueelne üritus. Ja ei mingeid nõmedaid shoppamisi 1-2 eurost kinki otsides.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!