Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kingiabi
Kingitus meesterahvale
 
Otsingutel 11. aprill 2012, kl 10.17
Olen pisut hädas perekonnatuttavale/sõbrale kingi leidmisega.

Rahaliselt on nende võimalused oluliselt suuremad kui meie omad, seega ei ole mõtet punnida mingit kallist ja luksuslikku kingitust, pigem midagi mõnusat ja sümboolset.

Tegu on ehitusfirma omanikuga, oma töödes täpne ja korrektne, armastab puhtust ja korda. Pereinimene. On suur naljamees. Täiskarsklane.

Endal on peast läbi käinud kas mõni T-särk või kruus, kuhu peale mõni vaimukas ja tabav tekst trükkida lasta, kuid olen jäänud jänni sobiva teksti leidmisega.

Ehk on kellegil midagi mõnusat välja pakkuda :)

Ja loomulikult võib soovitada ka muid kingiideid.
 
kaarin 11. aprill 2012, kl 10.34
minu jaoks näiteks on kõige õudsamad kingid kruusid ja t-särgid. esiteks on neid alati kodus miljon, sest kõik kingivad. mina aga eelistan, et mul on kodus nt nõudest korralikud komplektid ja igasugu üksikud kruusid lihtsalt viin ära kuhugi taaskasutusse. sama asi t-särgiga, ma eelistan ise oma maitsele vastavalt riideid valida.
seetõttu mina hindan alati mingit raamatut või plaati. isegi kui maitse ei lähe täppi, on need väärikamad kingitused. kui ütled, et raha pole, siis hetkel on igal poole raamatupoodides ja osturallil suured allahindlused, kus leiab vägagi korralikke raamatuid. kui tead veel vähegi inimese maitset või hobisid, siis pole keeruline ka sobiv plaat või raamat kinkida. minu seisukoht on selline, aga kui tahad kruusi või särgi kinkida ilmtingimata, siis keegi keelata ei saa.
 
Otsingutel 11. aprill 2012, kl 10.42
Kaarin - mõistan Su seiskohta täiesti ja ise ka ei eelista üksikuid, nö komplektiväliseid kruuse. Ent tean ka seda, et antud peres on kõikidel pereliikmetel erinevad kruusid.
Loomulikult ei hakka me sellist kingitust nö umbes tegema. Pigem ikka siis kui mõne tõepoolest tabava teksti leiame.

Küsimus ei olegi niivõrd selles, et meil pole raha, vaid et antud pere võimalused on igal juhul suuremad kui meie pere omad, seega pole mõtet üle pingutada kingituse väärtusega, vaid jääda millegi sümboolse ja "oma" juurde (tegu on oma inimesega :)).

Raamatuid antud isik ei loe, muusikast kuuldab seda mis raadiost tuleb. Seetõttu on antud mõtted ka kõrvale jäänud.

Aga tänud kaasa mõtlemast :)
 
eee 11. aprill 2012, kl 16.56
Kui inimene raamatuid ei loe, kuidas ta saab nii eesrindlik olla??????
 
Otingutel 12. aprill 2012, kl 12.51
hmm.. see on nüüd küll veidi teemast mööda jutt juba, aga kas raamatute lugemine teeb eesrindlikuks?
Inimesel on terve väikefirma eest vedada (sh teeb ta ise ka ehitustööd, mitte ei juhata kontorist vägesid), lisaks kodus kaks väikest last, suur majapidamine. Täiesti arusaadav, et raamatute lugemiseks ei jää lihtsalt aega.
Ja ma ei saa 100% väita, et ta üleüldse raamatuid ei loe, mul ei ole seda infot. Aga meie aastatepikkuse tutvuse ajal ei ole täheldanud teda kordagi raamatuvirnade kõrval või raamat süles istumas. Pigem ikka ringi askeldamas. Seega ei oskaks niimoodi raamatut küll osta. Kui, siis ehk midagi ehituse või kodu teemalist, aga paraku ei ole võimalik kontrollima minna kas ja mida neil kodus olemas on. Seetõttu jätsin ka raamatud välja.
 
kõige 13. mai 2012, kl 23.50
etem kink on kannariivide komplekt :D
 
raha 25. juuli 2012, kl 13.57
kui tuttaval on kõik olemas ja ta mõistab nalja siis võiks talle näiteks miljard dollarit kinkida väga sümboolne asi :)
http://www.nodi.ee/sinu-esimene-miljard-dollarit.html
 
gemma 12. august 2012, kl 20.30
Lasin oma mehele teha enda pildiga ripatsi

http://www.luxgraveer.com/eshop/2-graveering.html
 
tõesti 22. august 2012, kl 10.42
lase jah oma tuttava mehele enda pildiga ripats teha..
 
viljo 29. september 2012, kl 13.43
Humoorika kirjaga t-särk, oma tekstiga t särk.. miks mitte. Kodulehel on palju tehtud töid.. vali ainult välja.
www.kujundaja.weebly.com
www.facebook.com/sigalahe
 
lll 22. oktoober 2012, kl 10.57
aga miks mitte kinkida vajalik ja otstarbekas kingikott?
kirjuta, ehk oskan aidata

dibukene@gmail.com
 
zzz 17. november 2012, kl 18.29
olen mees. kõik tarvilik on olemas ning mõttetuid kinke ei taha. ei kruuse, t-särke, raamatuid... sellised asjad ostan ise oma maitse järgi.
kinkekaarte ja raha ei meeldi ka saada :) tean, et mulle on väga raske kinke teha.

mulle meeldivad maiustused. vend on sageli mulle maiustusi kinkinud. nt suur kast küpsiseid, karp šokolaadi. olen sellise kingi üle palju rõõmsam kui mõne kalli tarbetu kingi üle.
kui kinkida midagi ei oska, siis võib kingitava maitsemeeltele midagi sobivat ja vaimukat välja mõelda.
 
abi 20. november 2012, kl 15.02
kingi vajalikud asjad---meestele suunatud pesemiskomplekt..midagi mida igapäev vaja läheb...
Avonis head soodsad pakkumised hetkel meestele

dibukene@gmail.com
 
miks mitte 11. aprill 2013, kl 12.35
Kui hea tuttav, siis konsulteer tema prouaga,äkki annab asjalikku nõu.
 
miks mitte 11. aprill 2013, kl 12.36
...konsulteeri
 
rain 17. jaanuar 2015, kl 09.53
Asja idee on selles, et saab lasta tuttavale teha tema naisega või lastega medaljon,zippo või muu kingitus. Kaugemale ise mõelda ei oska, siis ei tasu hakata mürki pritsima.
 
arvamus 17. jaanuar 2015, kl 21.00
Kingi selline suurem fotoraamat, midagi Eesti maastikutega v6i sellist. On kallimad ehk, aga ilus kingitus. Kui ta ise seda ei taha, siis saab ta selle alati eduga edasi kinkida mingitele aripartneritele (valismaalt).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!