Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kingiabi
Portreejoonistused
 
kattuu 14. jaanuar 2015, kl 15.08
Tere!

Teen tellimuse peale joonistustöid. Enamasti portreejoonistusi, kuid kui soovi, võib ka midagi muud joonistada, kasvõi näiteks lemmikloomast. Sõbrapäev on samuti tulemas ning hea idee oleks näiteks sõbrale/sõbrannale teist kahest üks joonistus kinkida.

Hind on kokkuleppel kuid jäävad enamasti 20-40€ vahele.
Täpsemalt: http://kadijoonistused.weebly.com/
 
<0> 14. jaanuar 2015, kl 17.53
Kui millalgi soovid edasi õppima minna, siis fotode pealt maha joonistatud pilte ei soovitata (varemtehtud tööde näidistena) esitada.
Kuigi neid inimesi leidub, kes fotodelt maha joonistavad (ja seda ka tasu eest), ei peeta niimoodi valminud töid üldreeglina maitsekaks ega kunstiväärtuslikuks.

Selleks peab ikka üliproff joonistaja/maalija olema, et osata vajadusel ka fotodelt maha joonistada - ning seda tuleks suuta teha niimoodi, ET POLEKSKI ARU SAADA, ET REAALSE MODELLI PUUDUMISEL ON OLDUD SUNNITUD KASUTAMA FOTOT.
 
Kiku 24. jaanuar 2016, kl 16.41
Ma väga vabandan aga.... Kadi, arenemisruumi on veel palju ees. Nähtud joonistused olid küll pigem lapsikut laadi ja soovitaks veel edasi harjutada.
 
Eiviriseja 26. märts 2016, kl 12.57
Ilusad joonistused! Ja ilmselgelt ongi tegemist noorega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!