Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kingiabi
Korduvkasutatav nutimärkmik Rocketbook
 
www.Wuudigo.ee 30. juuni 2020, kl 14.00
Super kingitus kõikidele, kes hoolivad keskkonnast meie ümber :)
Rocketbook on eriline märkmik, mis aitab saavutada sul paberivabaduse ja hoiab keskkonda meie ümber. Kui sellesse märkmeid teed, siis algab kõik nagu ikka – joonista või kirjuta pliiatsiga nagu tavaliselt. Kui aga märkmik täis saab või tahad oma märkmeid arvutis kasutada, siis lae alla Rocketbooki äpp ja see oskab pilte organiseeritult sisse skannida. Märkmiku lehekülgede skannimiseks on vajalik lugeda lehe all olevat QR koodi, kuid selle kõrval on ka rida sümboleid. Neile ringi ümber tõmmates või ristiga ära tähistades saad määrata, kuhu lehekülje tahad saata. Rocketbook toetab 11 pilveteenust iOS seadmetes ja 10 pilveteenust Android seadmetes, kuhu oma andmeid saata. iOS: Google Drive, Evernote, Slack, Dropbox, Box, OneNote, OneDrive, iMessage, iCloud, Trello and email Android: Google Drive, Evernote, Slack, Dropbox, Box, OneNote, OneDrive, Google Photos, Trello and email Täpilised (DOT-Grid) lehed, niiske lapiga kustutatavad lehed. Kaasas 1 Pilot FriXion pastakas ja mikrofiibrist puhastuslapp
Vaata ka:
www.wuudigo.ee
www.facebook.com/wuudigo
www.instagram.com/Wuudigo
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!