Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kingiabi
jõuluks
 
janne 26. november 2009, kl 10.51
Kas keegi jõulukingi nimekirja,ideesid ka kirja tahab panna?
 
N 26. november 2009, kl 12.29
Saadan välismaistele sõpradele postiga kodutehtud piparkooke.
Omastele kingin seda, mida nad tahavad.
 
kadri 28. november 2009, kl 12.58
Mina ostsin enda õele Snobi poest pesusärgi. ilusa karbi sees ja pakkida ei ole vajagi.
sõbranna saab Lushist vannikomplekti (vannipomm, seep jne).
veel nimekirjas: mingi mõnus cd plaat, nt jazz, chillout vms, HomeArt on mul üks lemmikpoode ja sealt leian midagi emale...
 
ku 29. november 2009, kl 11.57
ainuke inimene, kes mulle sellel aastal jõulukinki teeb, pean olema ma ise
 
ostke 29. november 2009, kl 18.52
hästi palju kinke et majandus elavduks
 
26 29. november 2009, kl 19.33
teengi kingituse vaid kolmele inimense, loosi lähevad raamatud, üks riideese, make-up ja toidupoolis. enamik juba olemas, sest detsembris liigun poodides nii harva kui võimalik
 
kadri 29. november 2009, kl 21.33
samas oleneb ju ka inimesest, mulle meeldiks väga saada soojad käpikud samas kui osad peavad seda nõmedaks vanaemasittilis kingiks...
 
ksenja 30. november 2009, kl 17.49
Meie pere juba pikka aega sõltuvuses lauamängudest. Ei ole ühtegi koosviibimist, kui me ei mängiks. Ja naudivad nii vanemad kui lapsed. Ainuke, kes erilist vaimustust üles ei näita, on vanaema- ta tahaks rahu ja vaikust ja lihtsalt juttu rääkida :). Eks meil läheb jah huilgamiseks ja lõkerdamiseks alati:):)
Praegu mängitavad -Alias, Vallatu alias, Imago ja Minu Eesti.
Nüüd aga tulnud müügile igasugu lahedaid mänge ja neid kavatsengi kinkida :) Oleks nad vaid veeeeidi odavamad..:(
 
Mari 01. detsember 2009, kl 19.25
mina olen juba ammu pildistama tahtnud minna :) nii et tõenäoliselt kingin elukaaslasele fotostuudio kinkekaardi ja lähme koos :D
 
c 02. detsember 2009, kl 02.15
Asjalistest kinkidest, mis mind ennast rõõmustaks - purk mett, hea vein, tume sokolaad, raamat kodusisustusest-aiandusest, 8l roostevaba paksupõhjaga pott.
Aga tore oleks ka kinkekaart teatrisse või kontserdile minekuks...
Aga üldiselt on sel aastal kinkide tegemine meil vaid lastele, nii et naudime pigem mõnusat kodusolemist ja head sööki.
 
marili 04. detsember 2009, kl 18.15
õele: tudupüksid+pilt+magusat midagi
vennale: mp3+midagi magusat
mehele: monopol+ sokid
lapsele(7k): laulukoer
sõbranna lapsele(5k): kauss+päkapiku müts koos põllega
sõbrannale:kinkeraamat+vein+midagi veel
mehe õdedele:meie lapse pilt+kommid

isale,emale ja ämmale,äiale ei oska midagi kinkida,sest ega raha ka pole eriti.isa ja ema elavad eraldi.teistele on varem valmis ostetud.mõtlesin,et teeks lapse pidiga kalendri,nii et oleks ainult 1 põhi pilt aga see on vist jama kuigi poole odavam,kui teha 12 pildiga.
 
ilve 05. detsember 2009, kl 13.26
Mul on vaja teha kingid:
mehele 41
pojale 9
tütrele 4
õele 49
õemehele 47
õepojale 25
õepojanaisele 31
õepojapojale 3
tädile 78
tädimehele 71
täditütrele 50
naabrimehele 51
sõbrannale 30
sõbrannale 46
sõbrale 36
sõbrale 50

Ja kingin:
Mehele kingin suitsuahju. Poe oma, metallist. Loodame, et toimib.

Pojale kingime kassipoja. On ammu soovinud ja nüüd saame lubada. Muidugi on kõik läbi mõeldud, sest looma muidu kinkida ei tohi! Mina ja mees tahame ehk kassi rohkemgi kui laps:-) Meil oli kass, kui abiellusime aga ta suri vanadusse. Oleme suured loomasõbrad ja ehkki meil pole palju aastaid loomi olnud (üürikorterid), on mees juba teatanud, et kui ma nõustun kassi võtma, siis tema koristab liivakastid. Oh, ei ole mulgi selle vastu midagi.

Tütrele kingime teise kassipoja :-) Mõlemad on emased. Tüdruk läheb õnnest ogaraks! Ta oskab loomadega käituda ja teab, et ei tohi neid kiusta ja venitada. Lõpuks saab ta juba veebruari algul 5.

Kassipojad on hetkel nn hoiukodus, kus nad saavad ussikuuri. Triibik on tänavalt leitud ja umbes 4 kuune, must kass on kuulutuse peale võetud ja umbes 3 kuune.

Õele ja õemehele kingime murutraktori. Pruugitud aga korras ja neil on seda väga vaja. Maainimesed :-)

Õepojale ja tema naisele kingime 1000 kroonise raamatupoe kinkekaardi.

Lapsele kingime 250 kroonise raamatupoe kinkekaardi.

Tädi saab pudeli topeltsüdant (ei hakka saksa keelt väänama, ateegikaup)

Tädimees saab pudeli mingit apteegitõmmist.

Nende laps saab 200-250 kroonise raamatupoe kinkekaardi.

Naabrimees saab kasti valget veini. (pdl nii 70)

Sõbranna - ei tea veel

Sõbranna - ei tea veel

Sõber - kaks kolmeliitrist purki õunamahla, lehvid kaelas

Sõber - salli ja kindad
 
k 09. detsember 2009, kl 02.57
...ja me räägime masust :))))))))
 
masu 10. detsember 2009, kl 14.03
ilve ilmselt riigikogust:D
 
... 10. detsember 2009, kl 14.27
masu on neil kes tööl ei käi. enamus inimestel siiski töö alles ja elu läheb nii nagu ikka siiani läinud.
 
Asjalik ja kaine mõistusega. 10. detsember 2009, kl 22.47
Mina tellisin kõik kingid Oriflamest. Mitte midagi mõttetut ,vaid selliseid asju,mida me kõik kasutame ja mis ei hakka riiulil lihtsalt tolmu korjama. Kui on Masu, siis on Masu. Mõttetute- ja lux-kaupade peale praegu ei kuluta,küll jõuab, kui tulevad paremad ajad.
 
k 10. detsember 2009, kl 23.01
hmm, mu tädi kingib mulle iga jõul orifleimi nänni, mida ma ei kasuta ja mis mu riiulil tolmu kogub..
 
aga mina 10. detsember 2009, kl 23.14
Kingin oma väikesele õele, kes on aastane, munakarbi, kuhu panen sisse üllatusmunad ja karbi värvin punaseks :)
 
Tripp 11. detsember 2009, kl 12.28
Õele kena käsitööehe Ameerikamaalt + midagi pisikest veel
Iseendale ehe samast ja puhas rõõm kinkide valmistamisest.
Emale käekott, vana on kulunud
Isale ei ole veel
Mehele ei ole veel
Parimale sõbrannale juba suvel Soomest ostetud tema lemmikvärvi ilus nõu + isetehtud jõululeib
Muudele sõpradele ja mehe sugulastele midagi isetehtut (piparkoogid, leib, omapärane hoidis vms)
 
särts 11. detsember 2009, kl 15.07
Ei taha nüüd siin sappi pritsida, aga kuulge teie, kes te teistele inimestele oma lapse pilte kingite. Võibolla meheõed tõesti, ja muud lähisugulased, aga uskuge mind - keegi teine sellist kinki ei ihka. Lastega sõpru on palju ja lõpuks on nii, et sul on terve karbitäis pilte sõbrannade pulmadest, nende meestest ja lastest, päkapikumütsiga ja ilma, kõik raami sees, mida mitte kunagi kuhugi välja ei pane ega üles ei riputa.

Selles suhtes, et kõige rohkem rõõmu pakuvad need siiski vanematele (ja vanavanematele) endile, aga kõigil teistel on ikkagi oma elu.

Lihtsalt remargi korras ;)
 
mari 12. detsember 2009, kl 19.25
Vaadake Decleori jõulukomplekte kaubamajades, head hinnad! Mina sain oma kingid sealt, hea hinna ja kvaliteedi suhe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!