Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kingiabi
Millist pesu naisele kinkida?
 
Püha müristus 30. detsember 2009, kl 21.18
Tere naised, andke nõu.

Mõtlesin naisele teha kingituse - pesupoe kinkekaardi, aga ei tea naiste pesust suurt midagi. Mis poed ja kaubamärgid on kvaliteetsed? Mida soovitate?
 
:) 30. detsember 2009, kl 23.38
Triumph, La Senza, Kaubamajas ja Stockmanis on ka hea valik :)
 
jj 02. jaanuar 2010, kl 20.03

kaubamajas ja stokis on nii kallimat kui odavamata pesu ja üsna hea valik, seega sobiks nii kaubamaja kui sotki kinkekaart (aga kuna tegu üldise kinkekaardiga, siis ikka täpsusta, et selle eest peab ta pesu ostma, mitte potte-panne või toitu).
 
m 05. jaanuar 2010, kl 23.03
siis parem juba mingi pesupoe kinkekaart,mite üldine
 
jumala pärast mitte 12. jaanuar 2010, kl 20.56
no mitte triump, ja mitte la senza, ennem playtex või midagi veelgi kvaliteetsemat
 
usu mind 14. jaanuar 2010, kl 00.40
endale kingi vana hea "Marati" vuplid(sinised) ja naisele rasestumisvastased "Marati" poolvillased pool pika varrega-mõjub!
 
tibi 14. jaanuar 2010, kl 14.42
Triumph on suhteliselt kvaliteetne. Playtex on hoopis minu jaoks mõttetu bränd. La Senza on ka üle hinnatud. Triumph`ist paremaid brände on küllaga, aga kui soov just pesupoe kinkekaarti kinkida, siis see oleks ikkagi parim.
 
ja jaa 26. veebruar 2010, kl 17.52
parem mine koos naisega pesupoodi, las valib välja, sina maksad.(tegelikult mehed valivad ju naise pesu endale-eks sa tea ise paremini, missugust pesu sa naisel seljas näha tahad-kas marati trikoopükse või peenemat kraami
 
keskealine 14. märts 2010, kl 15.35
pesupoe kinkekaart. nt triumphi oma - tõeliselt kvaliteetsed (ja tihti ka kallid) rinnahoidjad neil.

aga pesu ära PALUN ise osta!
ise olen abielus juba üle 15a ja alles nüüd on mu mees lõpuks aru saanud, et tema arusaam naiste suurusnumbritest on totaalne õudukas - mulle kingitud pesu (alati kas mitu numbrit väiksem või suurem olnud) olen üldjuhul edasi andnud sõbrannadele, kellel ülisaledad teismelised tütred või siis oma korpulentsetele emale või ämmale ;-)
 
noorik 05. mai 2010, kl 15.26
Triumphiga teete nalja või?? Tõstke käsi, kes on TEGELIKULT suuruses 70-85 A-D?
Aga kui oled 90D, mida siis teed? Või 70F, mida siis? Või jummala eest, 80G?? Ka selliseid naisi on! Enamus naisi tegelikult ei sobigi sellesse 70-80 A-D mõõdustikku. Siis imestavad, et pesu hoiab imelikult ja rinnad näevad koledad välja.

Selle kõrval on La senza taevaõnnistus. Oma ainsad istuvad rinnahoidjad olen seal ostnud, sest mujal eestis ei eksisteerigi minu numbrit.
Parim kingitus oleks lasta end la senzas ära mõõta ja tegelik number teada saada ning tõeliselt istuv pesu leida.
 
helen 26. juuni 2010, kl 23.19
Bonbon Lingerie Pärnu mnt.-l. Superilus pesu Eesti disainerilt.
 
Ka naine 13. juuli 2010, kl 17.27
La Senza oleks minu avalik.
 
L 27. august 2010, kl 15.10
Soovitan sul ise pesu välja valida ja ära osta. Kindlasti parem, kui kinkekaart.
Olen oma mehelt sellise kingi saanud, lihtsalt super. Tuhni natsa tema pesus ja saad ka vajalikud suurusnumrid teada.
 
khm 31. august 2010, kl 21.11
La Senza kinkekaarti ära küll kingi, see pesu näeb odav välja
 
mina 07. september 2010, kl 22.19
eelista eestimaist. tõeliselt ilus pesu on bonbon lingerie. pärnu mntl. mulle väga meeldib, aga pole raatsinud osta, keskmisest kallim. aga kingiks sobib imehästi.
 
üks 09. september 2010, kl 01.03
Bonbon meeldib mulle ka, hind okei.
La Senza on odav ja ebakvaliteetne, Triumph on igav, kelle jaoks kallis, selle jaoks kallis, minu meelest küll pigem keskmise või odavapoolne.
 
kk 06. oktoober 2010, kl 12.20
Mina olen 80F ja ainukesed rinnahoidjad, mis selga istuvad, olen saanud Triumphist. Ülejäänutel polegi seda numbrit või on lollakalt polsterdatud või ei istu kuidagi või on pealtvaadateski arusaadavalt ainult-paari-pesemise-pikkused, s.t ebakvaliteetsed või hoopis mõõdutundetult kallid koleda välimuse kohta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!