Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
Head huulepalsamit
 
Sama siin 28. oktoober 2010, kl 20.13
Aitäh! Ma ei ole Tallinnast, ega see paarkümmend krooni nii oluline ka pole, aga kavatsesin osta rohkem, et oleks kodus ja tööl ja autos ja trennikotis ja käekotis ning emale ka veel. Narkomaanil ju hirm, et mis siis saab, kui äkki pole kaasas, aga siiski, püüan teadlikult loobuda. Veelkord suur tänu!
 
teemaalgataja 28. detsember 2010, kl 23.24
Mõtlesin teemat uuendada ja kirjutada, et Everon on huuli tõesti hästi hoidnud. Kui iga päev korra peale kanda, püsivad huuled äärmiselt pehmed, ja kui mõni päev laisk olen ja huuled karedaks muutuvad, või neid neidi närin ja veritsema hakkavad (väga loll komme, millest on raske vabaneda), siis 1-2 kihti palsamit, ja huuled taas korras. Kuid kurta tahaks huulepalsami pakendi üle. Paraku on palsam nii pehme koostisega (eks see huuli korras hoiabki), et kui pulk just täiesti läbikülmunud ei ole (öö läbi autos näiteks, aga siis ei toimi jälle väljakeeramismehhanism), siis on seda otse huultele määrida võimatu - läheb laiali! Tuleb sõrmega tuubist koukida paras kogus ja siis huultele määrida, et pool toodet raisku ei läheks, aga nii võiks see ju juba originaalis mõnes plasttopsis näiteks olla, mitte pulga kujul. Alguses arvasin, et sain lihtsalt praaktoote, siis hoopis teisest riigist ostetud teine tuub on täpselt sama veaga. Kas on keegi veel sama asja täheldanud, või õnnestus mul tõesti kuidagi järjest kahe vigase toote otsa sattuda?
 
hm 29. detsember 2010, kl 19.56
mul 3 pulka täiesti normaalsed olnud, nagu iga teine huulepulk.
 
. 29. detsember 2010, kl 21.19
mulle ka meeldib pulga kujul. ma ei tahaks mingist potsikusttotsikust sõrmega (hakka enne veel käsi pesema) koukida...
siiani on kõik pulgad ilusti lõpuni vastu pidanud ja töötanud.
 
teemaalgataja 30. detsember 2010, kl 04.13
Väga naljakas, miks nad siis minul nii pehmed on? Kui ühe puhul võiks veel kahtlustada, et kuna ta regulaarselt läbi külmub ja siis jälle üles sulab (autos on), siis see on veidi konsistentsi muutnud, kuid teine on kogu aeg toasoojusel olnud ja mõlemad on täpselt ühtemoodi vedelad. Pulga kujul huulepulgad meeldivad mulle ka tegelikult rohkem, kui näpuga urgitsemine, aga praegu on need mul nii pehmed, et otse huultele määrida ei saa ja ikka pean näpuga urgitsema. Kahtlustaks vigast partiid, aga üks on ostetud USA netipoest ja teine Eesti ökopoest, nii et see ei saa ka nagu rolli mängida. Ostan kindlasti seda aga uuesti, sest näpuga urgitsemine on kõigest pisike ebamugavus, huultele toimib see tõesti hästi. Eks näis, kas õnnestub lõpuks mõni selline ka saada, mis pulgana sälib :)
 
Abi 01. jaanuar 2011, kl 15.45
...olen saanud Elizabeth Arden Eight Hour kreemist.Tütar kinkis.Olen vaimustuses !
 
heh 01. jaanuar 2011, kl 17.47
Eelmine postitus oli ilmselge provokatsioon? Igastahes.....

Nõustun Loodus Õnnetusega- Sante jojoba ja vanilliga roosi huulepulk on lihtsalt best thing ever.Kui sul on huuled katki ja sa paned seda peale, siis nad saavad kuidagi kohe terveks.Weledast jääb sõltuvusse, see polnud sama efekt.
 
naine 01. jaanuar 2011, kl 21.00
mulle meeldib ka sheavõi, looduslik ja väga hea!
 
yeah 03. jaanuar 2011, kl 00.13
Elizabeth Arden on ju öko ka :D
 
aga 03. jaanuar 2011, kl 07.41
minul tekitas just Sante jojoba ja vanilliga roosi huulepulk sõltuvust..
 
Jaaa 07. jaanuar 2011, kl 01.03
Kiidan ka Sante vanilli oma ja Lavera omad on ka head. Hinnad ka vaid 35-55 krooni.
 
nii 05. märts 2011, kl 21.48
Logona ja Lavera omad on ka head ning Dermoshopi metalltopsis lavendlisalv, mis on täiesti looduslik, kuigi muud asjad neil kõik pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!