Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
Soovitage higipulka
 
? 17. oktoober 2010, kl 21.07
Soovitage mulle higipulka, mis oleks tõesti tõhus. Kasutasin ühte Aubrey Organics`i oma, aga see ei sobinud üldse. Nüüd otsin midagi paremat...
 
kris 18. oktoober 2010, kl 09.36
kristalldeodoranti oled ka proovinud? kui on probleem lausa voolava higiga siis tast ilmselt suurt abi pole aga lihtsalt lõhna ärahoidmiseks suurepärane. ma olen küll suur ja ümmargune aga minul töötavad peaaegu kõik deod, vbla ka lihtsalt pole suur higistaja. on ka puudri kujul olemas deodorante aga igaühele ei pruugi meeldida see puudriga sahkerdamine. palju on kiidetud ka weleda citruse deod.
 
a 18. oktoober 2010, kl 18.18
mina olen Weleda tsitruse oma kasutanud. Mingi aeg nagu tundus abi olevat aga suht ruttu enam ei mõjunud. Mis oli selle eelis, valged pluusid jäid kaenlaalt peale pesu ikka valgeks, mitte kollaseks nagu tava kaubanduses müüdavatega. hetkel kasutan ka kristalli, higistamise vastu ei mõju tõesti aga samamoodi kiidan, et hoiab halva lõhna ära!
 
naine 18. oktoober 2010, kl 18.23
deodorant ei tohigi higistamist peatada!
 
a 18. oktoober 2010, kl 18.45
olen nõus, et ei tohi higistamist peatada aga samas kui ikka suured loigud kaenlaall, siis kole ju. Ise ostsin millalgi apteegist higistamist pärssivad tabletid aga pole nende söömist siiani alustanud. Kas kellelgi kogemusi?
 
D. 19. oktoober 2010, kl 09.25
ma olen kasutanud urtekrami, aga see ei olnud efektiivne. pool päeva saab hakkama, aga ülejäänu... nüüd kasutan seda kodus.

kas keegi lushi deodorante on kasutanud?
 
grett 19. oktoober 2010, kl 10.29
mina proovisin naistelehe testis kõige rohkem punkt saanud logona tropikut, aga ei aita - pool päeva võibolla on abiks. suur higistaja ma ei ole! ka olen proovinud the body shopi vulkaanikivi osakestega ilma barabeenideta pulkdeodoranti, aga ka ei anna nii head tulemust kui nö tavadeodokas. kristall hoiab ainult higilõhna ära. seega olen enda jaoks lahendanud asja nii, et kiiretel ja pingelistel pävadel kasutan niveat, mis alt ei vea, aga kodusematel ja vähem rahmeldamist täis päevadel logonat.
 
krokko 20. oktoober 2010, kl 22.32
soovitan dr. hauschka salvei deodoranti. (fresh), maksab u. 190 eek, jätkub u. kolmeks kuuks. esimese nädalakese või nii võtab harjumist, kui enne tavalisi kasutanud, et toimima hakkaks, aga mina kasutan nüüd juba mitu aastat. mõnikord peab päeva jooksul uuendama, aga enamasti mitte. samas ei ole ma ka eriti suur higistaja.
 
a 21. oktoober 2010, kl 10.41
aga mina olen just suur higistaja ja tahaks ka leida midagi toimivat. Ostsin poest nüüd higistamise lapid(üks pool kleebib riiete külge, nagu naiste sidemetel). Mingit ohtu ei näinud hetkel, kuna kirjas, et 100% puuvill. Muidugi on need ühekordsed ja ühest pakist jagub 6-ks korraks(hind natuke üle 50-e) aga proovin homme ära ja anna teada kui kellegil huvi :)
 
miisu 21. oktoober 2010, kl 22.45
Kust ja mis firma kristalldeodorante te kasutate?
 
a 22. oktoober 2010, kl 20.50
Mina kasutanud igasuguseid kristalldeosid, hetkel Iherb'st tellitud aga ei ta, kas vahet ongi midagi:)
need higistamise lapid-kleepsud proovisin ka ära...kui paigal püsiksid, siis oleks neist abi:))
 
Helen 22. oktoober 2010, kl 22.43
Ma ei ola ka suur higistaja aga igatahes looduslikud ega kristallid mulle ei mõmunud, Maxim tekitas ärritust ja löövet. Siiani kõige parem mida proovinud olen on HidroFugal Forte, isegi trennis ei tule higi haisu ja ei ärrita nahka.
 
Helen 22. oktoober 2010, kl 22.44
Oh need kirjavead: ole* ja mõjunud*
 
naine 23. oktoober 2010, kl 16.34
Mina just soovitan Aubrey Organicsi saialille spreid, väga hea! Toimis ka kõige kuumematel suvepäevadel!
 
jänes 02. november 2010, kl 14.03
minul oli nii, et nivea rulldeodorantidega tekkis mõnel päeval ikka väga ebameeldiv lõhn.
nivea ei ole ökotoode, aga ei ole vähemalt loomade peal testitud.
ühesõnaga minule nivea ei sobinud.
siis kasutasin urtekrami rulldeodorante. need on ka kristalldeodorandid ja looduslik toode. higistamist kui sellist ära ei hoidnud niiväga, aga higilõhna hoidis väga hästi ära. ja ei ärritanud üldse nahka. niveaga hakkasid vahest kaenlaalused sügelema.
mina võin urtekrami soovitada küll.
praegu on mul lush tahke deodornat. välja näeb selline kõva beezikas tükk, millega hõõrud kaenlaaluseid. nime kahjuks ei mäleta. selle eelised on muidugi looduslikkus ja odavus. kena käepärane tükk oli 50 krooni. ma ei tea kauaks sellest jätkub, aga arvan, et kuuks ajaks jätkub kindlasti. minu jaoks ei ole aga see nii tõhus, kui urtekram. lush hoiab nagu higistamist rohkem ära, aga halba lõhna mitte nii hästi. kaugelt paremini kui nivea, aga mitte nii tõhusalt kui urtekram.
võimalik, et ma ei oska lushi veel õigesti kasutada, sest mul pole kunagi sellist deodoranti olnud. selle põhiline probleem on minu meelest see, et pindmine kiht kuivab kergesti ära ja siis see ei jää enam hästi naha peale. kuigi ma hoian seda ikka karbis kenasti. mina nüüd lõikan iga kord noaga hästi õhukese kihi sealt tüki pealt ära, et ta oleks kasutades nö värske pinnaga. ja mulle tundub, et on küll tõhusamaks läinud. aga ma ei tea, kas ma järgmiseks seda sama ostaksin. ilmselt prooviks midagi muud.
 
kats 02. november 2010, kl 18.19
mina kasutan green people no scent higipulka, väga tõhus, terve päeva pole higilõhna.kahjuks eestist ei saa osta, tellin välismaalt
 
Trips 08. november 2010, kl 22.53
Hakatuseks võiks Weleda tsitruseoma katsedada, kõige rohkem kiidusõnu olen just selle kohta kuulnud.
Mulle tundub, et deodorante võiks pidevalt vahetada. Väga meeldib see Weleda tsitrusedeo, aga üle ühe pudeli järjest kasutada ei saa, kaotab mõju. Siis ostan Live Native tsitrusedeo või Essential Womani, need tulevad OBCS veebipoest. Kui see otsas, hakkan jälle Weledaga otsast pihta.
Proovisin ka Lafes' kristalldeod, aga sellele tekkis mingi kahtlane lõhn juurde vast paari nädalaga. Sama lugu oli Aubrey Organicsi E-Plus deoga. Samas tean rahvast, kellele e-plus väga sobib.
Lihtsalt infoks, et ma eriti ei higista ja suurema higieritusega on ehk miskit muud vaja kasutada.
 
a 10. november 2010, kl 15.23
mina suur higistaja ja olen proovinud Weleda tsitruse oma, ei aita:(
Lugesin ülihäid kommentaare ja kiidusõnu bubble&bee orcanic deodorantidele. Nüüd tuhnin, et kas keegi saadaks eestisse...hetkel ei ole leidnud. Ühe koha leidsin aga pidi saatekulu küsims ja pole siiani vastust saanud :(
 
kevadrebane 15. november 2010, kl 23.03
Olen kasutanud Weleda salveideodoranti. Minu arust oli väga hea, ainult peale raseerimist võttis pisara silma. Alkoholiga ikkagi.

Lushi puuderdeodorant aga ei kõlvanud minu arust kusagile. Higulõhna ära ei hoidnud ja puuder määris riideid.

Nüüd katsetamisel Alva kristalldeodorant. Esialgne mulje on hea, aga pole ka olnud suurt higistamist. Eks näis, kuidas toimib, kui rohkem liikumist-stressamist.
 
Kiira 16. november 2010, kl 13.51
Väga aitab, kui hõõrud kaenlaaukudesse värskelt purukstambitud nõgeselehtede massi.
 
dew 16. november 2010, kl 17.20
Kahjuks pole alumiiniumivabad deodorandid avaldanud lõhna tekkimisele üldse mingit mõju, ikka on poole päeva pärast nina kaenlaaluse poole keerates loomulik kehalõhn tunda, nagu polekski midagi pannud. Niisiis, tavadeodorandid.
 
a 16. november 2010, kl 18.08
Kiira, kust neid nõgeseid aastaringselt saada ja kindlasti määrib see riided roheliseks:)
 
Teravsilmne tüdruk 19. november 2010, kl 15.18
Mina nii öko ei ole ja seepärast olen suur sõber Lycia higistamisvastase kreemiga. Miski 7 days on vist nimi. Või 7 giorno vms itaalia keelne sõna. Vabandust, itaalia keele oskajad. 7 päeva see küll minul ei mõju, aga 2-3 küll, olenevalt higistamise hulgast. Kui olen trennis-saunas-vannis käinud vms, on mõju pärast kadunud kah. Hoiab küll kuivemana kaenlaalused ja lõhna ei teki. Sellele lisaks ma mingeid muid tooteid enam ei kasutagi, iga paari päeva tagant määrin ja kõik. Üldiselt on mul kosmeetika osas tõeline eklektika, aga see on küll üks toode millele kavatsen truuks jääda. Oleks vaid, et seda tootmises ikka hoitaks...
 
krokko 20. november 2010, kl 01.21
kuna millegi pärast olen hakanud veidi rohkem higistama - võibolla käin liiga paksult riides --- siis minu viimase aja nipp, kuna salvei (hauschka) nii hästi enam ei toiminud,
siis avastasin "kahekordse kaitse", ehk
alla soolakristallide pihustatav deo, peale ikka see salvei. toimib.
 
k 10. detsember 2010, kl 22.22
Soovitaksin Miessence sarja, olen nüüd paar nädalat kasutanud ja higilõhna pärast pole pidanud piinlikkust tundma. Müükase Natural Me e-poes.

Olen veel proovinud
*kristalldeodorante (ei mõjunud absoluutselt, sama hea kui vesi),
*Lushi tahkeid (nii kõvad, et nende pealemäärimiseks peab kaenla all tallanahk olema),
*Farmasi rulldeodoranti Selverist (kui olla rahulikult ja mitte närveerida või füüsiliselt rahmeldada, siis ajab asja ära),
*Lavilini rulldeodoranti - ebameeldiv lõhn, kuivas kaua ja pakendil lubatud 72h (või mis seal oligi) küll vastu ei pea
*Sebamedi rulldeodorante (higilõhna eest kaitses ainult mingi paar tundi)
* Lavilini kreemdeodorant - isegi mõjus, aga esiteks oli seda ebamugav peale määrida (on kreemitoosi sarnases pakendis ja peab näppudega võtma) ja teiseks jättis kaenlaalused valgeks.
 
jänes 14. detsember 2010, kl 12.12
kirjutasin novembri alguses, et ostsin lushi tahke deodorandi. noh praegu on mul seda ikka veel omajagu alles nii, et võib öelda, et umbes 50 kroonise tükiga saab kaks kuud küll läbi. kahjuks aga jääb toime minu jaoks ikka väga nõrgaks. just see, et tihti isegi ei takista halva lõhna teket. on küll kõva nagu eelmine kirjutaja märkis, aga see isegi ei häirinud mind niiväga. kipub ka ära kuivama ja pidevalt peab enne kasutamist õhukese kihi noaga eemaldama. selle ka oleks ära kannatanud, kui toime oleks hea olnud. aga paraku ei olnud.
nüüd paar päeva tagasi hakkasin kasutama Crystal essence granaatõuna deodoranti.
http://www.thecrystal.com/essence/
ostsin kaubamajast.
praegu olen küll väga rahul! ikka hoopis teine asi. halba lõhna ei ole veel tekkinud ja hoiab isegi kaenaalused kuivad, mida ei ole küll üksi teine deodorant veel suutnud. hetkel olen seda küll veel liiga vähe kasutanud, aga tundub väga lootustandev.
 
j2nesele 17. detsember 2010, kl 23.21
koostis>
Ingredients:Purified Water (Aqua), Natural Mineral Salts (Potassium Alum), natural fragrance made with pomegranate essential oils and extracts.

Mid arvata koostisest Potaasium Alum. Cosmetic Database ytleb>
http://www.cosmeticdatabase.com/ingredient/705178/POTASSIUM_ALUM/


See on sees ka vedelas soolakristalldeos,mida tahtsin osta, samas on peal kirjas, et v2hilit soovitab japole alumiiniumi jne.

yhes6naga POTASSIUM ALUM... kuidas suhtuda?
 
Helena 18. detsember 2010, kl 15.18
Võin omadest kogemustest kinnitada, et väga hea on isetehtud deodorant, milleks tuleb võtta:

6 spl kookosrasva (vedelal kujul ehk siis temperatuuril 25 ja üle selle C)
3 spl söögisoodat
3 spl tärklist (pole vahet, millist; ise kasutan kartulitärklist)
(35 tilka teepuuõli)

Kõik ained segada kokku, panna nt 250 ml klaaspurki, kaas peale, lasta külmikus hanguda (jääb ilusa ühtlase konsistentsiga paks pasta) ja ongi valmis. Minul on keskküttega korteris praegu keskeltläbi 20-21 kraadi toas sooja, hoian seda purgikest kapi peal, soojemas hakkab kookosrasv sulama (mis iseenesest deodorandile muud ei tee, kui enne kasutamist tuleb vedelaks muutunud segu läbi segada), võib ka külmkapis hoida.
Kogusest jätkub kahele inimesele igapäevasel kasutamisel vähemalt kolmeks kuuks, kord päevas (hommikul) täiesti piisav.
Kookosrasv ja teepuuõli on väga heade antiseptiliste omadustega, ei mingit higilõhna. Soovitan proovida.

Kookosrasvast veel.
Mina ei viitsi/raatsi seda mööda netipoode otsida, teen ise, kookospähkleid on igas suuremas poes saada.
 
? 18. detsember 2010, kl 19.21
kas kookos 6li k6lbab ka?
 
Helena 19. detsember 2010, kl 17.53
Kookosõli ja kookosrasv ongi üks ja sama asi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!