Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
Argaaniaõli lõhn?
 
Kuulus daam 24. oktoober 2010, kl 19.14
Huvitab, mis lõhnaga on argaaniaõli? Lugesin palju head selle õli kohta ja mõtlen, kas osta. Millise tootja oma olete proovinud ja soovitate?
 
D. 25. oktoober 2010, kl 10.33
minumeelest pole erilist lõhna. argaaniaõli on green naturel.
 
Helen 25. oktoober 2010, kl 13.02
Akamuti omal oli küll üsna vastik hais aga kannatasin ära, see kaob kiiresti.
 
minni 27. oktoober 2010, kl 11.08
Vastik hais? Minu meelest ei tohiks sellel õlil absol. mingit lõhna olla.
 
uurija 02. november 2010, kl 07.10
Kas siin ka kuskil müüakse või saab ainult tellimisega? Olen palju õlisid lasknud tuua Indiast, seal seda polnud.
 
Käbi 02. november 2010, kl 11.32
Valgusravis Kotka Helaariumis on koha peal.

Argaaniaõlil on küll natuke lõhna, võiks mõne teise õliga kokku segada. Värvilt on ilus kuldne.
 
B.. 03. november 2010, kl 13.45
Polnud nagu üldse mingit lõhna.
 
Norma 06. november 2010, kl 14.23
esmapilgul lõhnab spetsiifiliselt, kuid sellega harjub kiiresti. Õli on tõesti väärtuslik, tegime just lastele juuksemaski, pesime Lavera shampooniga. Juuksed kuivasid kuidagi eriti kiiresti, jäid nagu õhkjad siidiniidid :) Vaatame, kui kaua juuksed "värsked" püsivad.
 
M 07. juuni 2011, kl 23.10
Argaaniaõli, Dale Candela oma, müüb eestis üks firma www.ilumaa.ee ning seal valikus on nii tavaline õli kui ka lõhnastatud. Käin ise piidlemas kogu aeg, aga pole julgenud seni osta. :(
 
mei 18. juuni 2011, kl 23.31
ostsin täna ja praktliselt lõhnatu, või siis kergelt meeldva lõhnaga
 
Kooremoor 19. juuni 2011, kl 12.25
lõhnaga harjub ära. Esimesed par korda tunned lõhna, pärast järgmised korrad on juba neutraalne.
 
mina 05. oktoober 2012, kl 13.12
Ostsin just täna pudeli(govinda) ja võin öelda, et õlil on minu arvates õhkõrn muru lõhn. Ei midagi hullu ega vänget. Päris meeldiv isegi.
 
mina 09. oktoober 2012, kl 00.34
Olen aastajagu kasutanud John Masters Organics argaaniõli ja see on superhea, lõhnatu ja imendub hästi....kuid väga kallis.
ostsin kaupsist mingi Eesti edasimüüja poolt pakitud õli ja see haises nagu sõnnik....justnimelt, nagu maal sõnnikuvedu.
 
Eh 09. oktoober 2012, kl 09.05
Mul on üks argaaniõliga kätekreem ja sellel on niiii hea lõhn, natuke mõrkjas...selle lõhna pärast oleks valmis endale ka õli ostma, aga kui õlil lõhna polegi :-(
 
J 09. oktoober 2012, kl 12.08
Oh, ma ostsin ka kaupsist selle sõnnikulõhnalise:(.Õli ise on muidu hea toimega, aga see hais...
 
Hei 15. märts 2014, kl 01.24
Soovitan tellida õige õli sellelt lingilt www.okidoki.ee/item/3114477/
 
mina 16. märts 2014, kl 12.58
panen seda oma juuksevärvi sisse ja käisin spetsiaalselt nuusutamas :) lõhnatu. meie ostsime marokost.
 
argaan 19. märts 2014, kl 12.52
ma ostan biomarketist. ja lõhna on küll aga ei häiri. kasutan juustel ja näol. kui enne panna juustesse ja siis pesta ei ole vaja palsamit kasutada ja ilusti läigivad
 
RK 23. märts 2014, kl 22.10
Soovitan tellida argaaniaõli iheb.com
http://www.iherb.com/Now-Foods-Solutions-Organic-Argan-Oil-2-fl-oz-59-ml/41800#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=arganoil&rc=2&sr=null&ic=1

Väha hea toode!Jätkub kauaks 2,3 tilka kätevahel kuumaks hõõruda ja juustele/näole.Pudelil on pipetiga tilguti.

Uutele iherbi klientidele esimene tellimus 5-10$ SOODUSKOOD ON QJW586
Ppostilulu 4$ ja tollivaba on kuni 21.98€
 
argan 14. aprill 2014, kl 23.08
Õli on lõhnatu. Olen ka Marokost ostnud, muid nn. "originaale" ja "õigeid" pole kasutanud. Marokos on eraldi nii kosmeetiline kui toidu jaoks kasutatav (see on eriti maitsev!).
 
Hele 27. mai 2014, kl 14.36
Nii ongi, et kohutav hais, nagu roiskunud. Helistasin firmasse ja öeldi, et külmpressõli kutsutakse isegi haisuõliks. Ma ei tea, kuidas sellega harjun, kuid olen kasutanud mingeid teisi, mis on täiesti lõhnatud.
Õige on see haisukott !!!!!! Igaüks otsustab ise!
 
egry5 26. oktoober 2014, kl 02.12
Kui teie argaaniaõlil pole mingit lõhna, on see ilmselt mingi praak või segu teise õliga. Naturaalsel argaaniaõlil on kerge spetsiifiline sõnnikulaadne lõhn. Tean, sest elasin marokos ja see on ainus koht, kus argaaniaseemned kasvavad ehk selle õli sünnikoht.
 
Helen 09. detsember 2014, kl 13.15
Täpselt, õigel külmpress argaaniaõlil on selline "sõnniku/lauda" hais.
 
Mila 21. jaanuar 2015, kl 12.56
eestist ostetud argaaniaõlil on tõesti sõnnikuhais küljes, kuid sellega harjub ruttu ära ning hais on küljes umbes 10 minutit. Marokost toodud õlil pole seda haisu, täiesti lõhnatu on. hea lõhnaga on toiduks tarvitatav argaaniaõli
 
kogenud 14. veebruar 2015, kl 15.08
Naturaalne argaaniõli haiseb nagu sõnnik. Paremad tootjad eemaldavad selle haisu ja siis on ta lõhnatu.
Üks lõhnatu ariant oli John Masters Organics, aga seda enam Eestis ei müüda. Õnneks on Kaubamajas müügil Signe Seebid OÜ argaaniõli müügil, päritolu peab netist vaatama, aga ka see on lõhnatu ja ka odavam.
did_233308 22. mai 2019, kl 09.08
egry5 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui teie argaaniaõlil pole mingit lõhna, on see il
> mselt mingi praak või segu teise õliga. Naturaalse
> l argaaniaõlil on kerge spetsiifiline sõnnikulaadn
> e lõhn. Tean, sest elasin marokos ja see on ainus
> koht, kus argaaniaseemned kasvavad ehk selle õli s
> ünnikoht.

Kui on segu teise õliga, peab see ka pakendil kirjas olema, see tuleneb Euroopa Liidu seadusandlusest. Kas argaaniaõli lõhnab või ei lõhna sõltub töötlemisviisist. Kui on ainult külmpressitud, siis haiseb nagu sõnnik. Kui on külmpressitud ja deodoriseeritud, siis on lõhnatu.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!