Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
senna + blondeeritud juuksed
 
D. 05. november 2010, kl 21.24
Catriona, ütlesid et said vahepeal mingit uut infot selle kohta, millised blondeeritud juuksed roheliseks lähevad? mul nüüd üks tuttav sennatas ja väitis, et läks tumedaks ja roheliseks. samas tal ei ole üldse nii rikutud juuksed - lühikesed ja eeslase kartulikoorele on triibutatud heledaid triipe sisse. miks siis ikkagi mõnel blondeeritul mõjub niiviisi kehvasti ja mõnel mitte?
 
Catriona_sisselogimata 06. november 2010, kl 22.02
Senna krüsofaanhape reageerib karedas vees mineraalidega ja see ladestub juukseotsa. Peamiselt juhtub seda blondeeritud juustega - juus on poorne ja pigmenditu ja imeb nagu käsn kõike sisse.
Vahel väga harva on vist seda juhtunud ka tavaliste heledate juustega - Cathreine mainis, et neil meeskonnas üks inimene elab majapidamises, mille vesi oli nii jubedalt kare, et ta lõpetas iga kord roheka sennatusega, aga üldjuhul on selle puhul märksõna - vesinik-blondeeritus-väga karm vesi-krüsofaanhape.
Sel juhul on mõistlik teha senna jogurtisse.
 
D. 07. november 2010, kl 18.06
aga see senna oligi jogurtiga tehtud...
 
Catriona 07. november 2010, kl 22.52
Oeh - eelmine vastus lendas täiesti õhku. :-S
Millal Su tuttav sennatas? Kas rohekaks läksid ainult salgud?
Nii palju kui ma uurinud-lugenud olen - senna ja rohekas tulemus on karmi vee, mineraalide ladestumise ja selle kõige krüsofaanhappega reageerimise tulemus.
 
D. 08. november 2010, kl 12.59
mingi paar päeva tagasi sennatas. ütles, et terve pea läks tumedaks ja roheliseks.

kuidas seda nüüd kiiremini maha saada? SLS või soodapesu? või oskad midagi veel soovitada? ilmselt peaks see olema miskit, mis mineraale juustest välja peseb?
 
Catriona_sisselogimata 08. november 2010, kl 14.56
Soodapesu. Natuke mõikab.
Color Oops!i meil müügil ei ole paraku.
Kui läks ainult triibutatud ja muidu rikkumata juuste ja jogurtiga segatud senna peale ülepea roheliseks, siis on mingi jama - äkki ta palun kirjutab mulle.
 
irw 25. september 2015, kl 17.09
 
äkki 28. oktoober 2015, kl 14.50
räägite Hennast, mis asi on senna
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!