Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
lHerbist tellijatele
 
tellija 08. november 2010, kl 21.24
Panen siia ka uutele tellijatele $5 allahindluskoodi SIR121.
Tellisin akne jaoks väävliseepi ja väävimaski ning olen väga rahul.
Pakk tuli kohale 5 päevaga.
 
a 10. november 2010, kl 16.02
Lisan enda koodi ka: GAS186
aga pakid tulevad ikka 2 nädalat, pole kunagi õnne olnu 5-e päevaga saada.
 
mures 10. november 2010, kl 20.20
minul sai kaks nädalat täis - kas peaksin muretsema?
 
a 11. november 2010, kl 13.59
Ma arvan, et ei pea muretsema, see 2 nädalat arvesta sellest ajast, mil meilile kinnitus tuli, et kaup teele pandud(nad komplekteerivad hetkel kaua). Teine võimalus on see, et pakk on tollis ja siis läheb kauem. Mina olen siiani kõik pakid kätte saanud, va üks, kus oli keelatud toode.
 
a 19. november 2010, kl 11.18
tegin eile Iherb'st tellimuse ja ei jõa ära imestada, nad on saatekulu Eestisse veelgi langetanud, endise $4 asemel on nüüs $2!
 
zxc 19. november 2010, kl 11.58
ilmselt on see mõni kampaania aastalõpu lähenemise puhul! nagu neil vahepeal oli see, et kui tellisid 60$ eest siis sai üldse ilma postikuluta ja -5% pealekauba!
Nüüd, uued tellijad, on teil eriti soodus hetk, kokku -7$ soodustusi! :)

-5$ sooduskood: CIL698
 
ohoo 19. november 2010, kl 12.41
asume siis aga usinasti tellima:) väga meeldiv uudis
 
Ly 20. november 2010, kl 17.31
jee, aitäh koodide ja info eest!
mida te tellite sealt nt?
ise ei oskaks midagi muud peale aubrey toodete...
kas aubrey lõhnasid olete proovinud?
 
m 20. november 2010, kl 18.04
no mina ootan tellimiskuupäevast juba kuu aega.
kirjutasin neile ja öeldi, et oodake kuus nädalat täis.
eks siis kirjutan uuesti.
väga nõme küll.
 
Ly 21. november 2010, kl 06.35
ilmselt pühad tulemas, inimesed tellivad rohkem.
mina jälle ei saa aru sealsest otsingusüsteemist, õieti otsida midagi ei saagi... peab kas teadma brandi või toote nime vms... suht ebamugav.

tahaksin ka jõulukinkideks midagi tellida (emale nt kortsudevastast kreemi), aga eioksa otsida korralikult.
 
tiu 21. november 2010, kl 13.49
tellisin endale Derma E sarjast näokreemi ja silmakreemi, olen väga rahul nendega. Jõuludeks tellin emale ka samast sarjast näokreemi.
Olen rahul ka Beauty Without Cruelty shampooni ja balsamiga (Rosemary Mint Tea Tree).
 
a 21. november 2010, kl 18.21
otsida ehk nii lihtsam kui trükid oma soovitud sõna lihtsalt otsingusse, sealt siis annab kõik, mis selle kohta on:)
 
jah 21. november 2010, kl 21.10
kas nii, nagu a soovitas või saad ka nö probleemide kaupa....näiteks akne jne..
 
Ly 22. november 2010, kl 11.12
kõik tore, 5 dollari soodukas ka, aga shipping on ikka $4, mitte $2
mul muidugi väike tellimus ka.
 
a 22. november 2010, kl 15.27
Äkki oleneb see saatekulu hind kaalust, enne tellimuse kinnitamist oli valikus kaks: airmail $2 või mingi muu $4. Ja lõpus arvel oli $2.
 
zxc 22. november 2010, kl 16.15
see 2$ saatekulu oli ainult mingi hetk, ei tea kas süsteemiviga või midagi. nüüd on hoopis novembrikuu jooksul üle 40$ tellimused ilma saatekuluta. seda muidugi eesti oludes kasutada ei saa aga mujal küll.
 
Mannu 01. detsember 2010, kl 11.35
Tahan ka iherb-ist tellida, kuid saatmisvalikutes ütleb, Internatiomal Airmail not available. Keegi oskab öelda, miks see nii võiks olla?
 
zxc 02. detsember 2010, kl 13.10
sa oled ilmselt selle 1,36kg piiri ületanud. ostukorvi allotsas on näha summa ja selle all kaal, see võib olla max 3lbs(1,36kg).
 
Mannu 06. detsember 2010, kl 12.44
Nii oligi, märkasin seda hiljem. Aga tänud sellegipoolest!:)
 
P 06. detsember 2010, kl 12.57
5 $ sooduskood esmastele tellijatele: SIK817
 
kiira 14. detsember 2010, kl 22.38
PAlve kui tellite sooviksin ka 5% väävliseepi, asun Tartus. Ehk aitate.Pole sellise tellimuse kogemust ja puudub kred.kaart.
 
a 14. jaanuar 2011, kl 15.33
Kuni jaanuari lõpuni on kuni 1360g paki saatmine $3! Võit küll ainult $1 aga siiski:) ja DHL saadetis 33% soodsam. Kasutage võimalust!
 
P 14. jaanuar 2011, kl 15.59
Lisan ka enda sooduskoodi PUN778 :)
 
lelts 16. jaanuar 2011, kl 14.39
minu sooduskood ROH837
 
zxc 16. jaanuar 2011, kl 22.04
kirjutagem lisaks sooduskoodile ka mida põnevat olete tellinud ja kuidas rahul olete oma toodetega!

ise tellisin viimati 2 sorti palsameid - Giovanni Smooth as silk - väga hea kerge palsam, loodetavasti kannatavad mu juuksed seda ka edaspidi sama hästi. siiani on kõik palsamid liiga rasketeks osutunud, kohe järgmine hommik olid juuksed kui pannkoogid ja rasvase välimusega. ajasin väga pikka aega üldse ilma palsamita läbi aga nüüd talvel juuksed kuidagi väsinud ja kipuvad tuustiks.
teine palsam oli Desert Essence Green Apple & Ginger aga seda pole veel katsetanud.
mälu ergutamiseks ja külmade jalgade soojenduseks olen juba korduvalt tellinud Gotu Kolat ja Doctor`s Best extra strength gingkot. Veel Healthy Originsi 5000iu ja 2400iu D-vitamiini.
Heritage Productsi Rosewater käib väga hästi näopuhastuseks. Muidugi saab sealt odavalt kuulsat aafrika musta seepi, palju odavam kui inglise lehtedel.
Üks mu lemmikuid on Eco-denti hambapesu pulber või kuidas seda eesti keeles võiks nimetada. jube mõnus kihisev-mullitav pulber. Olen ostnud ühe valgendava ja teise kaneeli(cinnamon) maitselise, see maitse on küll vähe harjumatu! :D
järgmiseks korraks on teiste seas järjekorras ka MSM seep ja E-vitamiini seep!
Lõppu siis ka kohustuslik koodike -5$ sooduse saamiseks: CIL698
 
cr 12. veebruar 2011, kl 11.03
iherbil veebruari lõpuni soodustus -6% tellimusest!
 
tellija 12. veebruar 2011, kl 19.24
sooduskood WEM 017

tellin sealt pidevalt..
giovanni smooth as silk shampoon ja palsam kasutusel hetkel, seisab avalon organics tea tree mint komplekt, natures gate ja giovanni dushigeelid kasutusel, täisksylitol hambapasta, yummi earth lollipops suur pakk kus 50tk sees(ylihead-ilma mingi jamata ja lastele meeldivad, leian tihti ennstki neid söömas:))
healthy origins d3 vitamiin 5000iu, propolis, c vitamiin, now msm liposome kehakreem, avalon organics raseerimiskreem, avalon organics q10 näotoonik, pau d arco( viiruste vastu-sipelgapuu koor-lapacho) 21st century health toodetest on achidophilus ja teed, yldpuhastusvahendid ka sealt.
poest käin ainult syya ostmas.

kogemused poega ylivõrdes, pakk tuleb kohale 5-21 päevaga, hinnad väga soodsad.
 
Äpu 12. veebruar 2011, kl 21.55
Minu kood UHI016
 
a 13. veebruar 2011, kl 22.04
to tellija:
mis firma c-vitamiini tellid. Ise vaatasin ka mingit aga ei tohi siia tellida, nii sain ravimiametist vastuse.
Giovanni juukselakk on olemas, täitsa ok, lõhn ei meeldi...nagu vanasti Orto juukselakil "Mai". Lugesin aga just artiklit, kus oli kirjas, et Giovanni ei ole enam öko, kasutavad palju keelatud aineid.
21st century hilt toodetest tellisin salenemistee, mille maitse ei ole mulle kuidagi vastuvõetav. Seega, kes soovib, võin tasuta ära anda(asukoht Tallinn).
Yummi earth komme olen ka tellinud nii segu kui ka ühte sorti. Maitsevad aga minu jaoks kuidagi kanged, lapsed söövad hea meelega. Nende mure on ainult see, et nad koguaeg out of stock!
Olen avastanud sealt niipalju tooteid, et ei jõua siin ilmselt üles lugeda: riisisiirup, manuka mesi, seebid(nii vedel kui tahke), kalaõli, Cal-Mag jne.
 
a 13. veebruar 2011, kl 22.07
Unustasin veel öelda, et kuni veebruari lõpuni -6% allahindlus kõigist tellimustest. Minu sooduskood GAS186.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!