Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
lHerbist tellijatele
 
tellija 14. veebruar 2011, kl 15.47
tellin giovanni asju, õnneks on seal kirjas, mis seal sees on, kui koostis muutub, eks otsin teise firma.

c vitamiinidest tellin natural factorsi oma 1000mg time realise.

http://www.iherb.com/Natural-Factors-Vitamin-C-1000-mg-90-Tablets/2545?at=0

see 21 century tee on minule kyll väga väga hea, pehme maitsega ja toimib väga hästi.

veel mis ma sealt olen avastanud on terra naturalsi bamboo deodorant probiootikumitega, superhea..ilma sodita ja esimene loodulik,mis tõesti hoiab higistamist ära..kyll aga pidin seda ennem kasutama mingi nädalake, ennem kui toimima hakkas.
 
a 15. veebruar 2011, kl 13.53
Tänan, et viitsisid kirjutada, millist C-vitamiini seal tellid. Ma vaatasin selle üle aga minule ei meeldi selle koostises olevad Croscarmellose sodium, silica ja magnesium stearate. Ise loodan veel looduslikumat leida aga ei tea, kas leian:)
Küsin veel selle xylitoli hambapasta kohta, kas tellid http://www.iherb.com/Now-Foods-XyliWhite-Toothpaste-Gel-Refreshmint-6-4-oz-181-g/885?at=0?
Ise tellisin ka selle, küll kogemata, tahtsin hoopis muud aga tegin näpuka. Muidu mulle see meeldib, ei ole kange(mul on väga tundlik suu) aga sisaldab ka kahjulikke aineid. Hambapastadest polegi endale ülihead leidnud, olen proovinud Weleda oma(see aga sisaldab SLS-i), olen proovinud Tom's of Maine erinevaid(propolys&myrrh cinnamint, propolis&myrrh spearmint, cavity protection spearmint, clean&gentle peppermint) mõned on nendest SLS vabad aga siis jälle sisaldab floriidi...seega jätkan otsinguid:)
Viimane kord tellisin sealt väga huvitavat riisi(t.punane), pole aga veel proovinud teha. Aga huvitavaid leide on palju ja tahan need kõik järjest ära proovida. Saatekulu on fantastiliselt hea ja ütlen ausalt, et olen ostusõltuvuses...
 
tellija 15. veebruar 2011, kl 16.47
jah, mul on see now foodsi oma, ytle palun, mida kahjulikku see siis sisaldab, ise vaatasin yle ja enam vähem kõiki tean,kui veel puhtamaks minna siis võib juba ju soodaga pesta:), lapsed võivad ka kasutada.
 
Helen 16. veebruar 2011, kl 14.20
Olen Iherbist proovinud igasugu Aubrey tooteid, väävliseepe, väävlimaske aga siiani kõige kõige parem leid näohoolduses on MyChelle Dermaceuticals, saab tellida kogu toodete testrite komplekti mingi 13 dollari eest. Nüüd tellisin juba täissuuruses pudelid ka. Tooted põhinevad puuvilja hapetel ja ensüümidel. Ütleks, et nädalaga on mu näonahk peaaegu korras ja on näha, et armie on vähemaks läinud (enne oli palju ummistunud poore ja komedoone) :)
 
Anni 16. veebruar 2011, kl 16.18
Helen, mis pudelid sa tellisid? Vaatasin, et seal neid tooteod palju, millega sa täpsemalt näo puhtaks said?
 
Helen 16. veebruar 2011, kl 20.00
Alustuseks soovitan tellida testrite komplekti.

Puhastajatest sobis mulle kõige rohkem Creamy Pumpkin Cleanser, ei kuivatanud nahka nagu vahutavad puhastusvahendid, nägu oli pärast pehme ja niisutatud, eemaldas meigi väga hästi, supperhea lõhnaga. Üldiselt meelidvad mulle nö kreemised puhatajad nagunii rohkem. Kreemidest Pumpkin Renew Cream, imendub hästi, valisin selle nahatüübi järgi. Maskid olid kõik head, kõige parem vast Fruit Fiesta Peel, mis näeb välja nagu vaarikapüree, sisaldab 7% Glycolic Acid.
 
XxX 20. veebruar 2011, kl 15.25
Milline praegu dollari kurss on?
 
evka 22. veebruar 2011, kl 20.46
Lisan ka koodi VEK067, mis annab siis iHerbist esmatellijatele 5$ alla.

Tellisin Aubrey Organicsi näohooldustoodete reisisuurused pakendid kombineeritud nahale - lõhn on esiti üsna intensiivne ja harjumatu, toime poolest -20 pakasesse ei sobi, kuid soojemate ilmadega on ok. Samuti Aubrey Organicsi astelpaju kehaemulsiooni. Jällegi lõhn üsna intensiivne, kuid jätab naha mõnusalt pehmeks. Aafrika must seep on küll mõnus. Ootan praegu Eco-Toolsi meigipintsleid, mis on iHerbis kordi odavam kui Eesti ökopoodides. Tulemas on veel Kiss My Face juuksegeel ja Nature's Baby Organicsi shampoon lapsele - mõlemad on EWG-s on saanud hea hinnangu. Veel pole jõudnud proovida kiidetud Jason Natural Powersmile hambapastat.
 
kuri 30. märts 2011, kl 10.26
Öelge palun kas keegi on suutnud iHerbist leida mõne multivitamiini, mida Eestisse tellida tohib? Kuna mul läks üks pakk tagasi, siis olen juba 2 nädalat ravimiametisse saatnud tooteid kontrollimiseks ja kogu aeg saan vastuse, et ei tohi tellida. Urrrrrrrrrrr marru ajab juba, ühes oli lihtsalt harilik mungapipar, mis Eestis on ravimina määratletud ja küll oli seedeensüüme raviannuses jne, no mida veel! 1000mg C vitamiin unustage ka ära, üle 500 mg ei tohi tellida. D vitamiini 460IU max.
 
hull lugu 30. märts 2011, kl 10.47
kahjuks jah igasugu süütud ravimtaimed on keelatute nimekirjas, nüüd vist juba ka piparmünt ja ingver on seal juba ammu. aga kahe käega keemiatööstuse poolt pakutavat pole sugugi keelatud sisse ajada! :D nii, et unusta ära igasugu looduslikum ja odavam kraam ja söö apteegis pakutavat.

aga see 460iu d-vitamiin lööb küll suu lahti, isegi soomes müüakse 125mg ehk 5000iu d-d. aga muidugi eesti juhm ametnik täitab lolle vene(euro)seadusi preisi täpsusega.
 
kuri 30. märts 2011, kl 11.39
Jah see ongi idiootsuse tipp, et mungapipart ja seedeensüüme on liiga palju, aga vot lastele aspartaami ja muud soga sisse sööta on väga ohutu! Kas keegi Soomes elavatest inimestest ei oleks nõus aitama tellimisega? Oleksin väga tänulik!
 
annaminna 30. märts 2011, kl 19.05
Mina sooviks ka väga soome tellida aga no pole seal kedagi. Küsin veel seda, et kui suur tohib olla soome tellides paki väärtus(meil 21.98eur) tean, et seal suurem aga kui palju suurem? no tõseti anna minna kannatust peab olema, ma olen nii pettunud küll seepärast et ei tohi tellida siia kui ka seepärast, et summa läheb üle!
 
soomest 30. märts 2011, kl 19.21
siin tasub hoida 43,5€ piiri silmas, üle selle võivad nuhkima hakata. kuigi kõvemad mehed siin tellivad ka 70-80€pakke. nad rõhuvad sellele, et toidulisanditele kehtib 13% käibekas ja alla 10€ toll sisse ei nõua.

ma aitaks hea meelega tellimisel aga kahjuks käin eestis väga harva, lähim tulemise aeg on juuni lõpp. aga vbla liigub siin mõni helsingi lähistel elav ja tihedamini eestis reisiv kodanik? ;)
 
kuri 30. märts 2011, kl 22.27
To soomest:

ma küsin igaks juhuks rumala küsimuse, et kas Soomes on airmailiga samamoodi, et tuleb lähimasse postkontorisse ja siis tuleb teade postkasti või on mingid nüansid, mida peab teadma? Kas neid pakke, mis jäävad alla 45,5€ lahti ei kakuta, et kas peab siis ka hoolega jälgima mida on Soome lubatud tellida ja mida mitte? Võibolla oskad oma kogemuste põhjal jube ette öelda mida ei tohi? Ma ikka ehk leian kedagi kes aitaks, aga tahaks enne endale asjad selgeks teha......
 
ettevaatlik 31. märts 2011, kl 10.52
to kuri:

Enne, kui ise ravimiametisse kirjutan kontrollimaks, kas seda toodet võib Eestisse tuua, äkki viskad pilgu peale ja ütled kohe, et seda tellida pole mõtet:

Vitamin A (as 90% Betatene D. salina natural beta-carotene with mixed carotenoids and 10% acetate) 5000 IU 100%
Vitamin C (as calcium ascorbate, ascorbic acid, ascorbyl palmitate, magnesium ascorbate, niacinamide ascorbate, and acerola extract) 2000 mg 3333%
Vitamin D3 (as cholecalciferol) 2000 IU 500%
Vitamin E (as D-alpha tocopheryl succinate) 400 IU 1333%
Thiamine (vitamin B1) (as thiamine HCl) 125 mg 8333%
Riboflavin (vitamin B2) (with 2 mg riboflavin 5' phosphate coenzyme) 50 mg 2941%
Niacin (vitamin B3) (as 53% niacinamide, 38% niacin, 9% niacinamide ascorbate) 190 mg 950%
Vitamin B6 (as 100 mg pyridoxal 5' phosphate coenzyme and 5 mg pyridoxine HCl) 105 mg 5250%
Folate [from (Citrus limon) extract (peel)] 400 mcg 100%
Vitamin B12 (as 42% cyanocobalamin, 42% hydroxylcobalamin, 16% ion exchange resin) 600 mcg 10000%
Biotin 3000 mcg 1000%
Pantothenic Acid (as D-calcium pantothenate with 5 mg pantethine) 600 mg 6000%
Calcium (as calcium ascorbate, D-calcium pantothenate, Calcium D-Glucarate) 218 mg 22%
Iodine (as potassium iodide) 150 mcg 100%
Magnesium (as magnesium oxide, citrate, glycinate, taurinate, arginate, ascorbate) 400 mg 100%
Zinc (as OptiZinc zinc monomethionine, zinc succinate) 35 mg 233%
Selenium [as 50% Se-Methyl L-Selenocysteine, 25% L-selenomethionine (yeast free) (SelenoPure), and 25% sodium selenate] 200 mcg 286%
Manganese (as manganese gluconate) 1 mg 50%
Chromium [as crominex 3+ chromium stabilized with (Capros standardized Phyllanthus emblica extract (fruit) and PrimaVie purified and standardized Shilajit)] 500 mcg 417%
Molybdenum (as sodium molybdate) 125 mcg 167%
Potassium (as potassium chloride) 37.4 mg †
N-acetyl-L-cysteine (NAC) 600 mg **
Taurine 200 mg **
Inositol 250 mg **
Phosphatidylcholine (from soy) 150 mg **
Choline (as choline bitartrate) 120 mg **
Boron (as boron citrate/aspartate/glycinate complex) 3 mg **
Ascorbyl palmitate (fat-soluble vitamin C) 250 mg **
para-aminobenzoic acid (PABA) 200 mg **
Trimethylglycine (TMG) (as betaine anhydrous) (from sugar beets) 100 mg **
Citrus bioflavonoid complex (Citrus aurantium L.) (peel and fruit) [std. to 50% hesperidin (100 mg)] 200 mg **
Broccoli sprout concentrate (A proprietary blend of broccoli sprout concentrates and Calcium D-Glucarate) (providing glucosinolates, sulforaphane, D-3T, and PEITC) 525 mg **
Calcium D-Glucarate 200 mg **
Decaffeinated Green tea (Camellia sinensis) extract (leaf) [standardized to 98% polyphenols (318.5 mg) and 45% Epigallocatechin gallate (EGCG) (146.25 mg)] 325 mg **
Acerola (Malpighia punicifolia) extract 4:1 (berry) 300 mg **
Ginger (Zingiber officinale) extract (root) [standardized to 5% gingerols (10 mg)] 200 mg **
HiActives 100% fruit/berry complex (a proprietary blend of concentrated blackberry, blueberry, cherry, cranberry, elderberry, persimmon, prune powders) 200 mg **
Wild Blueberry (Vaccinium angustifolium) standardized anthocyanin extract (fruit) 150 mg **
Milk Thistle (Silybum marianum) extract (seeds) [standardized to 85% silymarin (85 mg)] 100 mg **
Pomella Pomegranate (punica granatum) extract (fruit) [std. to 30% punicalagins (25.5 mg)] 85 mg **
Bilberry (Vaccinium myrtillus) extract (fruit) [standardized to 36% total anthocyanins (10.8 mg)] 30 mg **
Leucoselect grape seed (Vitis vinifera) (seeds) extract [std. to 95% proanthocyanidins (23.75 mg)] 25 mg **
BioVin grape (Vitis vinifera) extract (whole grapes) [std. to 95% proanthocyanidins (23.75 mg) 25 mg **
Bromelain (from pineapple) (Ananas comosus) (stem) (2400 gelatin digestive units per gram) 15 mg **
Lutein (purified concentrate from marigold flowers) (Tagetes erecta) (providing 465 mcg trans-zeaxanthin) 15 mg **
Olive juice (Olea europaea) extract (fresh fruit) [std. to 15% polyphenols (1.875 mg)] ( providing hydroxytyrosol, tyrosol and oleuropein) 12.5 mg **
Sesame seed (Sesamum indicum) lignan extract 10 mg **
Luteolin (high purity luteolin, as Pureolin) 8 mg **
Lycopene (from Lyc-O-Mato natural tomato extract) 3 mg **
Cyanidin-3-glucoside (C3G) 1.25 mg **
trans-Pterostilbene (from pure Pterospan and SMART pterostilbene) 0.5 mg
 
kuri 31. märts 2011, kl 11.31
to ettevaatlik

Sul päris pikk nimekiri, ma õhtul vaatan. Kiirelt pilku peale visates võin öelda, et
A vitamiin peaks ok olema, kuna nendes multivitamiinides, mida ma kontrollida lasin oli isegi rohkem ja ei kobisetud selle kohta pealt(vahe on muidugi kas on kartenoidid või puhas A-vitamiin). Vaata võrdluseks neid linke allpool, A-vitamiini ja B-vitamiinide kohta ei öeldud midagi, vaid B12 oli liiga palju.
C-vitamiin ei tohi ületada 500mg (pead vaatama ka palju seal on öeldud juhistes päevane soovitav annus. Üks kapsel võib olla näiteks kenasti 500mg või isegi vähem, aga siis on soovitus,et võtke üks kapsel 1-3 korda päevas jne. Ravimiamet korrutab selle kohe kolmega)
D-vitamiin ei tohi ületada 460IU päevas.
E-vitamiin 100IU päevas
B12-vitamiin 100mcg päevas
Biotiin 300mcg päevas
Magneesium 600mg päevas
Alfa-lipoehappe 600 mg päevas
Q10 100mg päevas
B-vitamiinide annused on sul ka kindlalt liiga suured, ma arvan, et 25-30mg olenevalt tüübist on ok. Kusagilt siit foorumist lugesin kunagi, et 50mg on juba liiga palju.
Siin oli raviannuses seedeensüüme:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Eco-Green-Multi-Iron-Free-180-Vcaps/559?at=0
Siin on tugevatoimeline taim Vitex agnus-castus
http://www.iherb.com/New-Chapter-Organics-Every-Woman-180-Tablets/4823?at=0
 
ettevaatlik 31. märts 2011, kl 12.11
to kuri:
Aitähh analüüsi eest. Pole vaja kodus rohkem uuridagi, sain pildi võimalikest ohtudest (B-vit) :). Aga vaatasin, et Sul maksid mõlemad tooted rohkem, kui 22 dollarit, äkki seepärast võeti ka pakk lahti? PS Minu multivitamiini juhtistes oli öeldud, et 1 kapsel päevas.
 
kuri 31. märts 2011, kl 13.20
to ettevaatlik

pakis, mis lahti võeti, olid teised tooted. Need, mis siia panin küsisin hiljem, kuna ei viitsi jamada ja katsetada selle tolliga. Aga kui leiad miskeid häid tooteid ja lubatud tellida, siis kirjuta siia ka. Hea teadmiseks võtta ja jääb endal vaeva vähemaks ravimiametiga suhelda. Viimane kord sain juba sellise kergelt "noomiva" kirja, et inimesed peaksid ikka soovituslikke annuseid tarbima jne.
 
ettevaatlik 31. märts 2011, kl 13.54
Proovin sedasama, mille koostist lasin Sul analüüsida tellida ja annan teada, kui paki kätte saan.
 
soomest 31. märts 2011, kl 18.00
ma olen ise ilmselt nii 20 pakki tellinud ja kõik on tulnud postkontorisse või siis, kui on mahtunud, ka postkasti jäetud. huvi pakkide vastu ärkab ilmselt alles suuremate summade juures ja alla 43,5€ pakid võivad näppu jääda väga harva. näpuga rida ajanud ei ole, et mis on keelatud sest tõesti - ka piparmünt ja ingver on keelatute nimekirjas. ja ma ise olen nagunii rohkem shampoonide-kreemide tellija. d-vitamiinid on ka sealt - 2400iu lapsele ja 5000 ja 10000iu omale. veel gingko biloba(ilmselt samuti keelatud) kapsleid, mingeid multivitamiine, kookosõli, calcium pyruvate, msm, gotu kola, celadrin, kelp(vetikas?), silmadele vitamiine - selline kraam on olnud. foorumist saab lugeda, et tellitakse ikka sellist kraami mis on kindlalt keelatud ja millega ma ei oskaks midagi pealegi hakata! :D unetud tellivad melatoniini, jõusaali vennad igast imeasju jne.
igal juhul kui leidub keegi soomest tuttav siis tasub tellida, praegu dollar väga soodne ka, saab kuni 60$ eest tellida.
 
iherbi fänn 01. aprill 2011, kl 10.28
Kas keegi osakb äkki öelda, kui palju kaltsiumi võib tellitav preparaat sisaldada?
Aga jah, hoolikas peab olema ning alati ravimiametist üle küsida, sest tahtsin üht ninaspreid tellida ning hea, et uurisin, sest see sisaldas sellist taime nagu lamav golteeria ning seega on tegemist ravimiga.
Lisan ka koodi, kui mõni esmatellija tahab allahindlust: KUG147
 
o 01. aprill 2011, kl 12.20
Mis ajast Weleda hambapasta SLS-i sisaldab? Vaatasin weleda.co.uk-st erinevate pastade koostisaineid ja ei tuvastanud mitte ühestki.

Muide, riisisiirupit saavad vähemalt Tallinna inimesed Herne tn Talukaubast.
 
mar 01. aprill 2011, kl 13.56
Huvitav, kas kontrollitakse kõiki pakke. Olen kaks korda tellinud. Kumbalgi korral polnud paki peal täpselt kirjas, mida see sisaldab. Oli lihtsalt kirjutatud, et tegu on toidulisanditega. Pakkidest ei jäänud muljet ka, et neid oleks lahti tehtud. Või on pakiga algselt kaasas ka toodete nimekiri, mille toll/ravimiamet/misiganes kontrollorgan endale jätab?

Esimesel korral tellisin toidulisanditest tsinki 50 mg, järgmisel korral dha/epa kapsleid ning msm kapsleid. Täpset konsentratsiooni ei mäleta, ja pole hektel võimalik ka kontrollida, kuid kindlasti olid need pigem suurema toimeaine sisaldusega. Mõtlesin, et katsetaks huvi pärast, kas d-vitamiin tuleb kohale. Äkki veab? Samas ei tahaks ilmaasjata raha ka kulutada.

Lisan siia ka koodi, millega esmakordne tellija saab 5 USD allahindlust - LEK458
 
ka soomest 01. aprill 2011, kl 15.09
kui on kahtlus siis tehakse ka 10 eurine pakk lahti.kontrollida võivad nad pakke, olenemata väärtusest, mis märgitud pakile.

aga ma olen tellinud juba aasta aega sealt ja hoian oma paki alla 1.36kg, et saatekulu oleks 4 dollalrit, kõik pakid on kohale tulnud.
 
Mina 09. aprill 2011, kl 19.07
Allahindlus kood millega saab 5$ alla ROH837
 
tuubikas 09. mai 2011, kl 00.10
Olen tellinud DHLiga k6ik pakid ja tulevad max 4 p2eva. Leidsin hea shampooni ja palsami (Lamas Botanicals, Wheatgrass Purifying Shampoo ja Lamas Botanicals, Rice 2 Volumizing Conditioner) N2opuhastaja BeeCeuticals Organics, Bee Clear Gentle Facial Cleanser, tundub et veits kuivatab, olen hakanud nyyd 1 kord p2evas kasutama ja ok. K6ik Nubian Heritage seebid on v2ga head. Veel hea leid on Good For You Girls sari mis on m6eldud noorematele, aga ise 25 ja tellisin starter kiti ja v2ha hea, eriti toonik, j2tkub pikaks ajaks, eriti n2okreemi.

Veel lisan koodi KET676 v6ib kasutada esimesel korral ja koguaeg ESIMESEL KORRAL :)
 
tuubikas 09. mai 2011, kl 00.17
Unustasin oelda, et DHliga telli palju tahad ja saatekulu on yle 18 dollarit, pakke pole kunagi lahti kakutud :) Kui kokku klappida kellegiga siis pole hullu.
 
six 09. mai 2011, kl 09.07
Allahindluskood esmakordsele tellijale -5$... SIG911

Viimane kord tellisin ka MyChelle näidiste komplekti, millega jäin üldiselt rahule, kuid kõik tooted mulle ei sobinud, mõned tekitasid nahapunetust.
Väga hea leid on NOW Solutions Vanilla huulepalsam. Nii mõnusalt pehmeks teeb huuled.
Tulemas on Giovanni näokreem, Kiss My Face kätekreem, Aubrey normaalse naha reisikomplekt ja Avaloni beebide vannivaht.
 
lil 23. mai 2011, kl 19.53
Allahindlus kood, kes soovib 5 dollarit alla: PAZ276
 
huvitav-huvitav 12. juuni 2011, kl 12.44
kas kellegil on kunagi midagi keelatut ka läbi tulnud?
minu pakid on küll kõik lahti kakutud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!