Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
Paluks abi
 
Kaiju 06. jaanuar 2011, kl 22.05
Kas keegi oskaks soovitada mõnda head looduslikku näokreemi rasusele (punnisele) nahale? Sattusin sellise firma otsa nagu Good Things beauty. Seal paistab päris hea jutuga kreem olevat, aga ma pole ikka päris kindel kas see ikka loodslik on. Panen koostise siia kirja, äkki aitate sellega....
Kui kellegil on välja pakkuda m6nd head kreemi, andke teada palun.

Ingredients: Aqua (Water), Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Starch, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Pentaerythrityl Distearate, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance), Sodium Stearoyl Glutamate, Ribes Nigrum (Blackcurrant) Fruit Extract, Citric Acid, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract, Tromethamine, Lycium Barbarum Fruit Extract, BHT, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Dipropylene Glycol.
 
Kaiju 07. jaanuar 2011, kl 13.06
Kas keegi siis ei oska aidata :(
 
k 07. jaanuar 2011, kl 15.10
Ise kasutan hoopis näoõli, dr Hauschka oma.
Weleda mandlikreemi kiidetakse, et ei ummista poore.
 
ninni 07. jaanuar 2011, kl 17.13
öko see küll pole. Aga punnilisele nahale ongi raske leida üdini ökovahendit.
Häid sõnu olen kuulnud Alba Botanica rasuse naha toodete kohta.
 
naine 07. jaanuar 2011, kl 18.29
Mina kasutan jojobaõli. Sobib väga hästi.
 
suraia 07. jaanuar 2011, kl 21.48
kui näen juba koostises propylene glycol-siis see on raudselt keemiline mürkaine, ja veel on seal mitmeid, nii,et ei ole õige kui öldakse,et see on looduslik
 
Kaiju 07. jaanuar 2011, kl 23.20
Olen proovinud ka weleda mandlikreemi aga see jätab naha rasuseks ja läikima.
 
keemik 08. jaanuar 2011, kl 00.11
propüleenglükool on kuivamisvastane aine ja seda sisaldavad kõik pastad, kreemid ja muud segud, millel on vaja ära hoida vedeliku aurumisest pinnale kile tekkimine. Mürkide klassifikatsiooni ta ei kuulu, oleneb muidugi, mida eelnev kirjutaja mürgi all mõtles.
 
sain abi 09. jaanuar 2011, kl 08.29
aloe vera geel +Evitamiini kapsel. Segasin kapsli sisu geeliga. näonaha probleemid kadusi, aga kordan aegajalt, sest akne ikka organismi sisene häda ja kipub tagasi tulema. Evitamiini siis küsida looduslikku, on ka palju sünteetilisi variante apteegist saada.
 
y 09. jaanuar 2011, kl 21.24
Millist aloe vera geeli kasutasid? Pure nuff stuffil on väga puhas kraam muidu.
 
Ullike 10. jaanuar 2011, kl 10.31
Kas apteegist peaks küsima looduslikku e-vitamiini või kust kohast?
 
ikka 11. jaanuar 2011, kl 19.52
apteegist ikka, looduspoed kah varjant.
 
niisutav 12. jaanuar 2011, kl 00.41
Mul akne ja imehästi sobib jojoba õli või värvohaka õli niisutamiseks. Tegelikult peale nende kasutamist enam punne peaaegu polegi. Head on need ka selle pärast, et sobivad rasusele nahale ka. Eriti jojoba õli, kuna reguleerig rasu eritust.
 
aa 12. jaanuar 2011, kl 20.48
Sain abi, mul natuke loll küsimus et kas sa määrisid seda aloe ja e vit. segu näole või sõid ( mainisid et see organismi sisene häda)
 
MIS 15. jaanuar 2011, kl 23.14
mis osades seda e vitamiini ja aloe vera geeli tuleb jagada?
 
lihtne ja odav 11. veebruar 2011, kl 12.13
üks odav, ohutu ja üdini odav variant on hommikuti ja õhtuti tupsutada nahka sidrunimahla ja vee seguga 1:1. kuivatad või lased õhu käes kuivada. siis patsutad kergelt üle jojoba või mandliõliste pihkudega, liigse pühid jälle ära. üsna varsti on nahk palju puhtam
 
greentea 11. veebruar 2011, kl 13.58
mulle meeldib rohelise- või mis iganes teega tupsutada, vahest ka lihtsalt vesi+sidrun.
Kreemi asemel päevalilleõli juba üle aasta.
 
mm 11. veebruar 2011, kl 14.12
ökopoodides (ka internetis) on mitmeid rasusele ja probleemsele nahale mõeldud kreeme. eks tuleb katsetada ja leida see, mis endale sobib. soovitan vaadata selliseid firmasid nagu aubrey organics, handmade naturals ja miks mitte ka dr hauschka. ise olen nendega naha üpris korda saanud. odavamat sorti looduskosmeetikatooted pole mulle sobinud, äkki on liiga neutraalsed. samuti teeb teepuuõli pigem hullemaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!