Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
IHERB
 
küsimus 05. november 2012, kl 16.44
Ega kellelgi teisel ei ole juhunud seda, et paki peale on Estonia asemel kirjutatud Estnoia? Andsin ka klienditoele teada sellest, kuid nad ei saanud hästi aru, mis mu probleem oli, sest arvetel on aadress õigesti. Igal juhul on mul viimased 3 pakki tulnud Estnoia aadressil ja ma ka kahtlustan, et see võib olla ka põhjuseks, miks pakkide kohalejõudmine nii kaua aega võtab. Ühel tuttaval oli samuti Estnoia, nii et ma kahtlustan, et see ei saa ainult minu probleem olla.

Anyone?
 
sama 06. november 2012, kl 22.11
minul samuti Estnoia, kusjuures kirjutasin samuti neile, et parandagu ära.
 
Anny 07. november 2012, kl 11.21
sain just paki kätte (tuli 2 nädalaga läbi Rootsi) ja peal oli õieti kirjutatud Estonia.
 
mina 07. november 2012, kl 11.53
Sooduskood esmatellijatele NTG236. Mõnusat tellimist!
 
wic 08. november 2012, kl 10.14
Paar viimast pakki on ka Estnoia olnud. Üks neist käis ka Taipeis ära ja jõudis Eestisse alles kuu aega pärast tellimuse kinnitamist. Kirjutasin, vastust ei saanud ja ka järgmine pakk tuli suht kaua.. ligi 3 nädalat ja endiselt Estnoia...
 
kah 08. november 2012, kl 10.52
meil on algusest pela ka estnoia olnud-- iccc...
 
sama 14. november 2012, kl 13.35
mu meil iherbile kandis vilja: minu eile saabunud pakil oli esimest korda riigi nimi õigesti!
 
Liisu 15. november 2012, kl 10.07
Kas keegi on leidnud hea shower gel-i, andke palun teada, ise ei oska valida - tahaksin kingituseks teha.
 
Liisu 15. november 2012, kl 10.19
vabandust, tegelikult tahtsin kirjutada "shaving gel"
 
Anny 20. november 2012, kl 12.13
mina küsiks, et kas olete selle doedorandiga rahul?
http://www.iherb.com/Crystal-Body-Deodorant-Travel-Stick-Deodorant-1-5-oz-40-g/5665
Mina küll ei taju, et ta higi blokeeriks või lõhna ei teki. Enda arust kasutan seda õieti s.t. teen veega pulga märjaks.
 
deodest 20. november 2012, kl 21.55
Konkreetselt selle kristalldeodorandiga kogemust pole, aga võin öelda, et minule kristalldeodorant ei sobi üldse, hais tekib veel hullem kui täitsa ilma deodorandita.

Iherbi omadest olen mitmeid proovinud ja kõige rohkem olen rahul Herbal Clear sarjaga:

http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Herbal-Clear-Natural-Deodorant-Clear-Aloe-Fresh-2-65-oz-75-g/37361

http://www.iherb.com/Herbal-Clear-Herbal-Clear-Sport-24-Hour-Natural-Sport-Deodorant-1-8-oz-50-g/5767

Selles sarjas on veel eri sorte.
 
Eva 23. november 2012, kl 15.56
Infoks, et tänasest kuni esmaspäevani on iHerb-is kogu kaup miinus 10% - USA "musta reedega" seoses on iHerbis Green Friday Sale :)
 
Unistaja 24. november 2012, kl 10.21
Jah, kahjuks palgapoäev alles 7.detsembril:(
 
naine 03. detsember 2012, kl 10.39
Kas keegi on veel pidanud pakki üle kuu aja ootama? Tegin tellimuse 26. oktoobril ja siiamaani pole pakist miskit kuulda. Tellisin vaid Aubrey kosmeetikat summas $26.64 (koos postitasuga), mis ei tohiks tollile ka huvi pakkuda. Jama lugu.
 
Li 03. detsember 2012, kl 15.22
Vahel harva tõesti mõni pakk jääb pikemaks ajaks rändama. Näiteks 14.sept. paki sain kätte 25.okt.-l (üle 40 päeva). Hilisemad pakid olid juba ammu käes ja see oli vahelt puudu, olin juba lootuse kaotanud, kuid lõpuks ikkagi saabus seegi pakk.
Praegu ootan veel 6.nov. pakki; samas 13.nov paki sain kätte 9 päevaga.
 
naine 03. detsember 2012, kl 15.37
Mul on tulemata ka veel 6. nov tellitud pakk. Mõlema pakiga läheb kuidagi kaua. Viimati tellisin sealt 2 aasta eest, siis tuli pakk nädalaga kohale.
 
ronja 25. jaanuar 2013, kl 21.21
Kas teile ei tundu, et iherb on head soodukad ära kaotanud? Kõigepealt tõmbasid nad kokku selle tasuta kingituste osakonna, seal oli kunagi üle 30 lk näidiseid, nüüd pole sealt midagi võtta.See on muidugi väike asi.
Aga ei ole enam pikka aega häid päevasoodukaid olnud. Näiteks varem olen päevapakkumisest saanud paar korda Chia seemneid 3 dollariga, siis täna on seesama pakk päevapakkumises varasema tavahinnaga: 7.99 ja tavahinnaks on pandud 12.99. Varem olen päevapakkumistest saanud ka häid kosmeetikatooteid 3 dollariga, nüüd enam ei midagi, heal juhul on -10% või -20%.
Kuigi praegu on jaanuaris saavad kõik VIP-ide soodukat, aga see on ainult -5%, kuna siia ei saa suuremat pakki ju tellida.
 
elf 26. jaanuar 2013, kl 10.26
eks kehvad ajad teevad oma töö või on siis kliente juba küllalt ja pole vaja enam soodukatega meelitada! varem olid ka nädalapakkumised väga hea hinnaga, nüüd vaid lihtsalt -20% mingitest teatud brändidest.
 
:(( 28. jaanuar 2013, kl 10.46
Minul on viimase kahe kuu jooksul jäänud saamata 3 pakki. Kahtlustan, et keegi on avastanud lisateenimise võimaluse. Nende saadetiste teekonda ju jälgida ei saa ja kerge vasakule lükata. Kas olen ainus?
 
elf 28. jaanuar 2013, kl 21.28
võib-olla, et ka tolli kuri käsi mängus kes on pakid tagasi saatnud kuna tema arust mõni kahtlane toode seal sees. siis võibki minna aega 2-3kuud enne kui iherbilt raha tagasi tuleb. vaata oma tellimused üle, kas on kahtlast kaupa sees.
 
m 28. jaanuar 2013, kl 22.27
juhime tähelepanu, et toidulisanditele ei laiene ravimitele kehtestatud piirangud ja neid võib interneti teel tellida. Kuid preparaadid, mida internetis teistes riikides reklaamitakse toidulisanditena (vitamiinipreparaadid, taimsed preparaadid), võivad Eesti õigusaktide mõistes olla ravimid. Seega on mõistlik enne, kui soovite mingit toidulisandit internetist tellida, lasta Ravimiameti spetsialisti poolt määratleda preparaadi kuuluvus kas ravimite või toidulisandite hulka. Määratlemiseks tuleb saata preparaadi nimetus ja internetiaadressi link, kust oleks võimalik leida andmed toote koostise ja tootjapoolse kasutusjuhendi kohta aadressile maaratlused ravimiamet.ee. Alles siis, kui saate vastuse, et toode ei kuulu ravimite hulka, võib seda interneti teel tellida.
 
nii 28. jaanuar 2013, kl 23.29
nojah, minul pole ükski tolli poolt tagasisaadetud pakk iherbi tagasi jõudnud....
 
Münt 29. jaanuar 2013, kl 11.41
mul üks tuttav tellis sealt teiste toodete hulgas hambapasta (piparmünt sees) ja pakk pole kohale tulnud 1,5 kuud.
 
*** 29. jaanuar 2013, kl 21.02
Ei usu, et üleöö väävliseep ja Seventh Generationi pesukaitsmed ravimite alla kuuluksid. Praegu lõhnab juba selle järgi, et ka 4. saadetis on kaotsi läinud:( Ehk siis Eestis teekonnal Pallasti-Pirita-Viimsi üks lüli logiseb. Väga vastik lugu.
 
*** 01. veebruar 2013, kl 01.33
Nagu nõiaväel ilmusid minu 3 kadunuks peetud pakki eile, st kaks päeva pärast eelmist postitust välja, kusjuures esimene, mis kandis 19.12 postitemplit ja viimane, templiga 10.01, olid üsna räsitud pakendites,teibiga kokku tõmmatud ja seega üheks saadetiseks tehtud. Müstika, nagu öeldakse.
 
....... 01. veebruar 2013, kl 14.32
Pole küll iHerbi pakk, kuid mu 14. detsembril Inglismaalt tellitud pakk võiks ka ikka kohale jõuda. Tänaseni pole ta kahjuks veel kohale jõudnud :(
 
Münt 04. veebruar 2013, kl 11.55
minu tuttav sai ka paki peaaegu kahe kuuga nüüd kätte. Kuskil nad igatahes kinni olid.
 
Mann 08. veebruar 2013, kl 09.03
Olen oma esimese paki kätte saanud ja olen rahul. Aega läks u. kolm nädalat. Nüüd ootan järgmist pakki. Seal ikka supersoodsad vitamiinid ja toidulisandid. Ise tellisin toote, mis meil apteekides poole kallim. Jälgima peab ainult, et summa ei ületaks meie tolli poolt kehtestatud piiri, muidu tuleb tollimaksu tasuda. Ise sain seda oma esmase pakiga kogeda kuna ei olnud piisavalt tark, et seda enne tellimust uurida. Inimene õpib kogu elu. Aga toote sain ikkagi soodsamalt, kui siin müüakse :D
Jagan oma sooduskoodi: SSQ807 ,see annab esmastellijale soodustust 5USD ja 10USD kui tellimus on 40USD ja rohkem. Kasuta julgelt, asi toimib :D
 
tartu 20. veebruar 2013, kl 12.38
Minul ka pakk käes kolme nädalaga. Hea koht! Jagan oma koodi, mis annab esmatellijatele 10 dollarit hinnas alla (miinimumsummat ei ole) - LQH319
Anneli Kritšmann-Lekštedt 23. veebruar 2013, kl 00.29
..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anneli Kritšmann-Lekštedt 22.01.2015 12.55.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!