Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
alternatiiv iherbile?
 
maima 31. august 2012, kl 21.21
minu mõõt on täis, juba teine pakk kaduma läinud ja lootust pole raha tagasi saada... üldse jama, koguaeg jälgi et summa poleks üle 21 euro ja et kaal ka ei läheks suureks.

kas keegi oskab mõnda head alternatiivi nimetada kust saaks enamvähem samu tooteid tellida? võiks olla euroopas, siis poleks seda 21 euro piiri...
 
mk 31. august 2012, kl 23.55
See on küll kummaline. Tavaliselt on pakkidel ka postikoodid, milel järgi on võimalik paki teekonda internetis jälgida. Selleks ei pea isegi mitte tähitud saadetis olema.
 
ei 01. september 2012, kl 08.08
iherbi pakk tuleb kui tavaline kiri, ei mingit koodi. kui soovid koodi siis on ka postikulud pea 30usd aga 6dollarise postikulu eest koodi ei saa.
aga ma ei saa aru kuhu nad kaovad? mul omal kokku 54 pakki tulnud ja ükski pole kaduma läinud. kõige kauem tuli 5nädalat aga muidu keskmiselt 10p. kas haige eesti tolli näpukesed on seal mängus, et saadetakse salaja tagasi ja siis mingi 3kuu pärast jõuab ka inimeseni info, et pakk iherbi tagasi jõudnud. siis saab ka suurema osa rahast tagasi.
 
veelkord 01. september 2012, kl 08.15
euroopas päris sarnast lehte vist küll pole. ja kahjuks euroopas tooted kallimad, ka saatmiskulud kipuvad euroopa lehtedel olema ikka päris kallid. siin üks laiema valikuga variant: http://www.bce-europe.com/
 
tp 01. september 2012, kl 09.32
kummaline on see, et kuigi tavapostiga jõuavad tavaliselt postipakid eestist usa-sse palju kiiremini kui usa-st eestisse, siis miks tolli tagasisaadetud pakid nii kaua lähevad : 5 juunil tollist tagasisaadetud pakk pole iherbi veel jõudnud! kas nad hoiavad neid pakke nii kaua tollis seismas?

euroopas on tooted palju kallimad. üks alternatiiv iherbile on vitacost, soomalsed tellivad ka sealt palju, aga see on samuti usas ja kahjuks eestisse ei saada, sest nad vist ei viitsi jamada nende meie tolli tagasisaadetud pakkidega.
kas kadunud pakkide taga ei või olla kohaliku postiasutuse mõni töötaja?
 
teema autor 01. september 2012, kl 09.45
ma arvan pigem et pakid lähevad kaduma kusagil vahepeal, mitte sihtpunktis eestis.. saksamaal vist on neil see vahepunkt.

ma olen ka juba aastaid tellinud ja eelmisel aastal kadus üks pakk ja nüüd juba teine ja eile sain iherbilt vastuse, pärast mitut kuud kirjavahetust, et ei kompenseerita sest nendeni pole kadumaläinud pakk jõudnud. kui aastate peale ainult 2 pakki kaduma läheb, siis mõtlen küll et kaotus pole suur, samas tekib hirm juba, ei julgegi tellida.

mul poleks isegi selle suurema postikulu vastu, võiks ju tellida dhl-iga või misiganes seal on, aga tellin ju alati väikestes kogustes et ei peaks veel lisaks eesti tollile makse maksma. seega ei taha ju et postikulu pakisummast suurem oleks. nokk kinni, saba lahti olukord.
 
sama 01. september 2012, kl 19.38
Mina lahendasin olukorra nii, et enam sealt ei telli.
 
to sama 01. september 2012, kl 19.49
kust sa nüüd oma kraami saad siis?
 
ega jah 01. september 2012, kl 23.16
mul läks üks pakk kaduma kolme aasta jooksul iherbist.
Kusjuures mitte ükski mujalt Usast tellitud pakk pole kaduma läinud. Ju see ikka nende transpordi viga. Mis veel on jama, et iherb paneb täpse summa paki peale, teised firmad panevad väiksema summa, nii et saab ka üle 21 euro tellida.
 
mul 02. september 2012, kl 12.15
mul on 76-st pakist kaduma läinud 2. Tigedaks ajab küll, aga kokkuvõttes ikkagi odavam kui kusagilt mujalt kallima hinnaga tooteid osta.
 
muki 18. september 2012, kl 23.40
Mul on iHerbi pakkidega ainult jamad olnudki, kahjuks. Paaril korral tulid pakid pea kaks kuud ja siis ei tulnudki enam. Nendega suhtlemine oli ka paras katsumus, väga ebaviisakas klienditeenindus. Enam sealt ei telli, vajalikud tooted sain tol korral Amazonist.
See siinsetes foormites paljukiidetud nõiapuu näovesi on täiesti mõttetu. Olen suurest pudelist alla kolmandiku ära kasutanud, sest muud varianti polnud aga nüüd seisab.
eid_150bf437d0bed8 16. jaanuar 2015, kl 14.18
Nüüd on võimalik Vitacostist tellida EEstisse.
www.vitacost.com
Toodete hinnad soodsamad kui IHerbis ja pakki mahub korraga rohkem.
Registreeri lingiga, et esimeselt tellimuselt 10 dollarit alla saada http://goo.gl/GyWWyo
 
siiri 19. jaanuar 2015, kl 13.07
kas vitacost-is on ka min tellimuse summa?
 
d. 14. märts 2015, kl 14.39
vitacost on ju samuti usas, seega ei saa samamoodi üle 21,98 EUR tellimust teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!