Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
Looduslikke vahendeid naissuguhormoonide taseme tõstmiseks?
 
G 01. aprill 2014, kl 11.26
Kas oskate soovitada looduslikke vahendeid naissuguhormoonide taseme tõstmiseks? Sai arstil käidud ja kõik analüüsid korras va, et meessuguhormoonide tase on kõrgem aga mitte nii palju, et mingit ravi saada.
Liigne karvasus ajab hulluks ja mida vanemaks saan, seda hullemaks asi läheb. Naistearst kirjutas pillid aga ei tahaks seda jubedat keemiat sisse süüa aga kui asi ikka hullemaks läheb, siis ei ole muud võimalust.
 
einoh 01. aprill 2014, kl 12.20
mina saan nii aru, et sul on vaja meessuguhormooni vaja langetada, mitte tõsta naissuguhormooni taset. need ju kaks eri asja.
 
abiks 01. aprill 2014, kl 13.33
Cruciferus plus ja wheat germ oil plus E aitavad hormoonide taset tasakaalustada. Www.gnld.com saad ka uurida
 
tase 06. juuli 2014, kl 12.36
jah, arst kirjutas, aga tema ei taha. arst tavaliselt ise ei taha igat hormooni naljalt välja kirjutada. sina oled ikka targem. minul näit on kilpnääre ära opereeritud, ikka pean vastavaid väljakirjutatud hormoone sööma, ei vingu, et ei taha, sest muidu suren pikalt vireldes maha. neist looduslikest, mida sina otsid ei ole tegelikult abi, kui häda käes. pigem toidulisanditootjate haip, et lollidelt raha kätte saaks. ning kui sa seal oma murega arstil olid miks sa siis alternatiivide järgi ei küsinud?
 
soovitan 22. september 2014, kl 16.44
sojatooted aitavad, eriti femisoja.


mul oli kunagi sama probleem
 
Ikka looduse poole 18. oktoober 2014, kl 16.40
Kõik, kes kasutavad keemiat saavad tervise probleeme juurde ja pärmseene organismi vohama. Abi saab ravimtaimedest, mis korjatud loodusest ja tervislikust puhtast toidust, mis keemiavabalt kasvatatud.
 
Kiku 27. oktoober 2014, kl 20.25
On olemasselline taim, nagu lakklehe võrsed (ei mäleta ladina keelset nimetust), eestis kahjuks ei kasva, tavaapteekides ei ole leidnud, ainuke koht kus Tallinnas leidsin oli keksturul olev vene "apteek", ehk siis venemaalt toodud igasugused teekesed ja taimed. Kuna see taim kasvab ainult Altai kandis. Usun, et kui googeldad siis leiad palju huvitavad. Soovitakse just naishormoon probleemide puhul, kuna pidi väga tugev taim olema.
Samuti olen leidnud retsepti kus soovitatakse juua pärnpuu 50% + salvei 50% teed. Pärnpuus pidi olema palhu fitohormoone ja salveis pidid olema sellised ained mis aitavad kehal seda paremini omistada...

mul sama jama, et meeshormoone on üle normi, mina kahjuks võtan hetkel ikkagi östrogeeni/progesterooni tablette, ehk siis beebipille. Kuna see hormoonjama on kestnud juba üle 4 aasta, et hakkasin tasakesi kiilakaks jääma. Teen seda kuuri läbi ja siis hakkan lakklehevõrsteed jooma....
 
karvik 07. november 2014, kl 14.36
Kiku - sa kirjutad, et hakkad kiilaks jääma ja soovitad seda teed, aga siis ma ei saagi aru milleks see tee hea on? Kas paneb karvad kasvama või teeb kiilakaks või lihtsalt reguleerib hormoonide taset? Mina ootaks väga soovitusi, kuidas sellest aastatega lisanduvast karvavaibast lahti saada, lihtsalt õudne-enam ei jaksa katkuda ja vahatada:(
 
kiku soovitab 06. detsember 2014, kl 09.07
aga kiku ei ole seda veel proovinudki.
 
kannike 12. veebruar 2015, kl 23.12
Looduslik naissuguhormoonide taseme tôstja on mungapipar e. agnus castus.
Sellest on abi saanud paljud, kellel nt peale pillide lôpetamist on raske rasestuda (ovulatsiooni ei toimu) vôi üldiselt viljakusega probleeme, sest keha ei tooda piisavalt naissuguhormoone.
Ka on sellest abi saanud naised, kes kannatavad kohutava PMS-i jms naisteprobleemide käes.
Mungapipra preparaati saab apteegist täitsa vabalt aga kahjuks on Eestis müüdav ravimiameti ettekirjutusel nii lahja, et seda peaks 3 karpi päevas sööma! Eestis müükse tablette milles toimeainet 4 mg. See on nii imeväike kogus, et ei avalda mingit môju. Mujal maailma müüakse 400 mg kapsleid ja tegelikult on mungapipra miinimumannus 200 mg, et sellel mingigi toime oleks.

Mina tellisin välismaa veebipoest Solaray Vitex kapsleid.
Aga neid preparaate on veel erinevate nimedega - pange vitex vôi agnus castus otsingusse ja vaadake, et toimeainet oleks piisavalt - vähemalt 100 mg kapslid vôiksid olla, siis saab neid 2 tk päevas vôtta.
Amazon.co.uk vôi iherb on head kohad selliste toidulisandite tellimiseks.

Kui kellelgi veel küsimusi, siis kirjutage siia :)
 
kiku 06. märts 2015, kl 14.53
Tere taas,

Kannike, tahtsin küsida, et kui kaua ja mis puhul sa Solaray vitexit võtad?
Kas on abi ka? Kust sa tellisid
 
kikule 18. märts 2015, kl 20.47
kas tollist tuleb läbi?
 
kiku 19. märts 2015, kl 22.54
Tervist, sa vist küsid Kannikese käest, sest mina pole seda tellinud ja mind samuti huvitab see, kas toll üldse laseb läbi....
 
De 26. märts 2015, kl 13.53
mina sain eelmisel nädalal oma paki vitexiga kätte. ei olnud probleeme.
 
De 26. märts 2015, kl 15.51
tellisin 400mg kapslid. neid tuleb võtta esimesed 8-12 nädalat 1 kapsel 2-3x päevas ja seejärel edaspidi 1 kapsel päevas.
 
kogemus 06. august 2015, kl 17.42
Ojaa mina võtsin seda eestis müüdavat mungapipart, mida sa lahjaks nimetad, päris pikalt, enne kui mõjuma hakkaks. Mul on valudega pms probleemiks. Mõtlesin ka, et vist liiga lahja ja võtsin aeg-ajalt ühe rohkem. Tulemuseks oli ilge sügelus, tahtsin naha maha kratsida. Siis lõpetasin ära. Nii et vaadake ette kui nii kangeid doose võtate.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!