Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ökonurk
Märgalade päev Endla looduskaitsealal.
 
Keskkonnaameti info. 23. jaanuar 2015, kl 15.41
Pühapäeval, 1. veebruaril algusega kell 11 oodatakse kõiki huvilisi Endla looduskaitseala keskusesse Toomal, et koos tähistada rahvusvahelist märgalade päeva.

Kell 11.00 annab Kai Kimmel kaitseala keskuses ülevaate soode taastamisest Eestis ja Endla looduskaitsealal. Kell 12.00 viib Katrin Möllits huvilised keskuse juurest Männikjärve rabasse räätsamatkale. Võimalus matkata ka ilma räätsadeta. Pärast matka tutvustab Maarika Männil Endla looduskaitseala ekspositsiooni. Buss väljub Toomalt kell 15.00 marsruudil Jõgeva - Põltsamaa.

Kaasa võtta oma toidukott ja matkaks sobivad riided.

Üritust korraldab Keskkonnaamet, toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Osalemine on tasuta.

Kohtade arv bussis ja räätsade hulk on piiratud. Lisainfo ja registreerumine: Maarika Männil, keskkonnahariduse spetsialist, tel. 53 419 205 või maarika.mannil@keskkonnaamet.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!